29 sie 2020 12:40
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Kozak.

Jakby wrażeń było mało - jest trafienie w doliczonym czasie. Miłosz Kozak nękał Widzewa Łódź swoimi atakami w drugiej połowie i właśnie on ustalił wynik na 4:1.

Radomiak Radom
34
21
4
2
4
90+2'

Daniel Tanżyna zmierzył się z dysponującym imponującym przyspieszeniem Miłoszem Kozakiem i zahamował jego rajd. Próbował odpowiedzieć Karol Czubak, jednak nie zagroził Mateuszowi Kochalskiemu w bramce Radomiaka.

5
4
2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
2
2
88'

Pozostało mało czasu do zakończenia konfrontacji. Radomiak zbliża się dużymi krokami po komplet punktów, a trzy gole nie zaspokoiły jego apetytu. Przed momentem do rajdu poderwał się Adam Banasiak i tylko dośrodkowanie pozostawiało dużo do życzenia.

3
1
1
86'
ZMIANA
85'

Milan Kvocera zameldował się na boisku niecelnym uderzeniem z dystansu. Nie trzeba było długo czekać na próbę Michała Kaputa. Radomiak bawi się na boisku i w drugiej połowie udziela lekcji beniaminkowi.

3
2
1
1
1
82'
ZMIANA

Radomiak Radom. Schodzi: Karol Podliński. Wchodzi: Milan Kvocera.

wchodzi Wchodzi
Milan Kvocera #78
schodzi Schodzi
3
1
80'

Miłosz Kozak pokazuje się coraz częściej. Temu zawodnikowi sprzyja więcej miejsca na boisku. Jedna z jego prób nieomal poskutkowała czwartym golem dla zespołu z województwa mazowieckiego.

78'

Dwie różne połowy spotkania. W pierwszej Widzew Łódź prezentował się obiecująco, ale po przerwie został wypunktowany przez bardziej doświadczonego pierwszoligowca. Ekipa Enkeleida Dobiego nie potrafi na to wszystko czymkolwiek odpowiedzieć.

1
75'

Leandro wyczekał na swój moment. 3:1 dla Radomiaka.

6
4
3
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leandro Rossi.

Piłka po raz trzeci w bramce Widzewa Łódź. Po trybunach z Pruszkowie niesie się okrzyk "Leo, Leo, Leo". Ulubieniec kibiców Radomiaka zakończył celnym uderzeniem szybki atak będący konsekwencją kolejnej straty przeciwników w newralgicznym punkcie boiska.

30
28
4
3
10
72'

Coraz mniej czasu do zakończenia spotkania, a Widzew Łódź niezmiennie ma stratę do przeciwnika. Jeszcze gorzej dla beniaminka, że nie stwarza sytuacji podbramkowych, w których podniosłoby się ciśnienie Mateuszowi Kochalskiemu.

2
3
1
69'
ZMIANA
komentarz

1
3
1
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Michael Ameyaw. Wchodzi: Karol Czubak.

Karol Czubak #68
Michael Ameyaw #29
1
61'

Enkeleid Dobi przygotowuje zmienników. Widzew Łódź musi gonić wynik, więc szkoleniowiec przyjezdnych powinien myśleć o wprowadzeniu zawodników zdolnych do przeprowadzenia ofensywnej nawałnicy.

1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Henrik Ojamaa za protestowanie.

Widzew Łódź
2
2
56'

Niebezpieczne, ale jednocześnie niecelne uderzenie. Widzew Łódź nie przypomina już pięściarza zamroczonego, ale podniesienie się z desek to za mało. Trzeba zaatakować. Merveille Fundambu strzelił z dystansu nad poprzeczką.

2
52'

Marcin Robak złapany na spalonym. W tej sytuacji futbolówka przyznana uskrzydlonemu odwróceniem wyniku Radomiakowi. Zobaczymy, czy gospodarze uszanują prowadzenie lepiej niż przeciwnik.

1
2
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Podliński.

Widzew Łódź czuje się obecnie tak jak Radomiak godzinę temu. Szybkie i mocne ciosy przyjmują podopieczni Enkeleida Dobiego. Karol Podliński strzelił na 2:1 i Radomiak już jest na prowadzeniu. Wojciech Pawłowski nie popisuje się między słupkami i przepuścił piłkę lecącą w kierunku bliższego słupka. Pomylił się również Łukasz Kosakiewicz.

17
15
2
2
14
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Angielski.

Tylko 26 sekund potrzebował Karol Angielski na strzelenie gola od momentu pojawienia się na boisku. Spiker na stadionie nawet nie zauważył jego wejścia. Pierwsza akcja Radomiaka po przerwie i zmiennik pokonał swoim uderzeniem Wojciecha Pawłowskiego. Premierowy strzał celny gospodarzy i jest wyrównanie na 1:1.

18
15
4
4
13
46'

Tomasz Marciniak wznowił rywalizację na stadionie w Pruszkowie. Widzew Łódź przystąpił do drugiej połowy ze skromnym prowadzeniem, a Radomiak musi gonić swojego przeciwnika.