8
2
2
84'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Zgranie piłki, główkował Daniel Tanżyna, lecz znakomicie obronił Arkadiusz Malarz.

10
4
1
83'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Adrian Klimczak.

2
3
1
3
6
81'

Indywidualną akcją popisał się Henrik Ojamaa, lecz zabrakło mu już dokładnego dogrania przed bramkę ŁKS-u.

1
7
1
1
3
81'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Filip Becht. Wchodzi: Patryk Stępiński.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Filip Becht #3
1
3
80'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Merveille Fundambu. Wchodzi: Mateusz Michalski.

2
1
79'

Dośrodkowanie Kosakiewicza z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Arkadiusz Malarz dobrze wypiąstkował piłkę.

5
1
1
1
77'

Kolejne minuty mijają, a cały czas częściej przy piłce są zawodnicy ŁKS-u, którzy rozgrywają ją na połowie Widzewa.

21
6
3
3
2
73'

ŁKS cały czas dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

29
10
3
1
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Karol Czubak. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #29
Karol Czubak #68
1
1
69'

ŁKS rozgrywa piłkę na połowie Widzewa.

13
3
3
1
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrian Klimczak. Asystował mu Michał Trąbka.

ŁKS prowadzi 2:0! Świetnie podanie od Trąbki do Klimczaka. Ten w polu karnym oddał strzał z ostrego kąta, a piłka od słupka wpadła do bramki.

81
35
3
6
15
63'

Na boisku opatrywany jest jeden z piłkarzy Widzewa.

1
60'

Coraz więcej nerwowości na boisku. Zawodnikom udziela się derbowa atmosfera.

4
1
2
1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krystian Nowak.

Widzew Łódź
5
1
1
1
1
56'

Fantastycznie obronił Arkadiusz Malarz! W polu karnym mocny strzał z woleja oddał Karol Czubak.

5
4
3
4
54'

12
54'

Tym razem w pole karne gości dogrywał Marcin Robak. Pewnie piłkę złapał bramkarz ŁKS-u.

3
2
1
komentarz

1
52'

Od początku drugiej połowy Widzew śmiało atakuje i szuka okazji na gola. Sporo jest dośrodkowań w pole karne ŁKS-u.

4
1
2
5
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Dąbrowski.

2
1
2
3
49'

Po podaniu od Merveille Fundambu z ostrego kąta strzelał Kun. Dobrze interweniował Arkadiusz Malarz.

5
1
1
1
48'

Marcin Robak wywalczył rzut wolny dla Widzewa na połowie ŁKS-u. Wrzutka w pole karne gości, ale piłka wybita.

6
2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

11
3
1
2
45+3'

Zaskakujący strzał z ostrego kąta oddał Merveille Fundambu. Pewnie interweniował jednak Arkadiusz Malarz.

12
1
1
1
45+2'

Filip Becht znakomicie zablokował w polu karnym Antonio Domingueza. To była znakomita okazja na gola dla ŁKS-u.

2
2
1
6
1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
1
1
2
44'

Miłosz Mleczko daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę. Pirulo i tak był jednak na spalonym.

1
2
2
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Sobociński.

2
4
4
40'

Pirulo zbiegł ze skrzydła do środka boiska i oddał strzał z dystansu. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

5
1
3
18:26

38'

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
34'

Zanosiło się na groźną akcję Widzewa, ale Maciej Dąbrowski zatrzymał Marcina Robaka.

4
2
1
32'

Znów przerwa. Tym razem pomocy potrzebowało dwóch zawodników.

2
1
29'

Łukasz Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Tam główkował Krystian Nowak, ale Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

11
2
2
2
1
27'

Opatrywany jest piłkarz ŁKS-u. Mamy przerwę w grze.

2
1
3
2
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Poczobut.

5
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
1
1
1
24'

ŁKS rozgrywa piłkę daleko od własnej bramki. Teraz nieco spokojniejsze tempo meczu.

2
22'

W polu karnym Widzewa strzelał Antonio Dominguez. Został jednak zablokowany.

3
1
1
2
2
21'

Lekkie zamieszanie przed polem karnym ŁKS-u. Ostatecznie jednak goście zdołali wybić piłkę.

4
1
19'

Gra wznowiona.

1
1
1
18'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników ŁKS-u.

6
2
1
1
3
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maksymilian Rozwandowicz. Asystował mu Pirulo.

1:0 prowadzi ŁKS! Z rzutu wolnego dośrodkował Pirulo, a w polu karnym Widzewa ładny i celny strzał głową oddał Maksymilian Rozwandowicz.

92
34
4
12
20
14'

Środkiem boiska przedzierał się Michał Trąbka. Został zatrzymany tuż przed polem karnym Widzewa.

2
3
13'

Na boisku teraz sporo walki i gry w środkowej strefie.

3
1
3
11'

Jak na razie bardzo ciekawy początek spotkania. Pierwsze minuty dla Widzewa, teraz częściej przy piłce jest ŁKS.

7
1
1
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Gospodarze wybili piłkę.

5
2
2
3
5
7'

Z dystansu strzelał Samu Corral. Miłosz Mleczko nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
6'

Rzut wolny dla ŁKS-u. Z ponad 30 metrów strzelał Maciej Dąbrowski. Mocny strzał, ale został zablokowany przez Robaka.

7
1
1
3
1
5'

Widzew znów przy piłce. Rozgrywa ją na połowie ŁKS-u.

2
1
4
3'

Szybka akcja ŁKS-u. Na połowie Widzewa jednak faul na zawodniku gości. Będzie rzut wolny dla ŁKS-u.

7
1
1
3'

Widzew rozpoczął bardzo ofensywnie. Gra cały czas toczy się na połowie ŁKS-u.

3
2
2
1
7
2'

Ładna akcja Widzewa. Pokazał się Merveille Fundambu. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
1
1
5
2'

Rzut wolny dla Widzewa na połowie gości. Dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne ŁKS-u, ale piłka została wybita.