Fortuna I liga: 28. kolejka
02 maj 2021 12:40
90+6'

Gol! Strzelił Przemysław Banaszak.

To już ostatnia doliczona minuta i jakby wrażeń było mało, wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik doprowadził do remisu 3:3. Górnik wyszarpnął punkt w osłabieniu!

Przemysław Banaszak #19
Górnik Łęczna
9
8
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
2
2
2
1
86'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bartosz Śpiączka.

Napór niecieczan poskutkował kolejnym trafieniem. Pech Górnika Łęczna, a może po prostu nieodpowiednie zachowanie we własnym polu karnym. Drugi gol samobójczy. Bartosz Śpiączka nie przydał się gospodarzom po pojawieniu się na murawie z ławki rezerwowych.

3
2
2
3
83'

Górnik Łęczna. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
83'

Górnik Łęczna. Schodzi: Karol Struski. Wchodzi: Bartłomiej Kukułowicz.

Bartłomiej Kukułowicz #20
82'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Gergel za ostre przewinienie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki za ostre przewinienie.

1
2
80'

Rozpoczęło się bombardowanie bramki Adriana Kostrzewskiego. Wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik miał już możliwość zaprezentowania umiejętności i wykonał interwencję, której nie powstydziłby się Maciej Gostomski. Kolejne próby niecieczan, ale dubler nie kapituluje.

1
76'

Pozostało jeszcze trochę czasu na rozstrzygnięcie tego całkiem zażartego i wyrównanego pojedynku. Bruk-Bet Termalica Nieciecza z przewagą zawodnika w polu i to właśnie drużyna prowadzona przez Mariusza Lewandowskiego jest zobligowana do atakowania. Górnik Łęczna rozsądnie, ale może jeszcze podejmie wyzwanie i też przeprowadzi zabójczą akcję.

1
68'

Maciej Gostomski nie pomoże gospodarzom w ostatnim fragmencie meczu.

1
67'

Górnik Łęczna. Schodzi: Serhij Krykun. Wchodzi: Adrian Kostrzewski.

Adrian Kostrzewski #44
Serhij Krykun #22
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Maciej Gostomski za interwencję ratunkową poza własnym polem karnym. Co za nieostrożność - dotknął piłkę ręką w niedozwolonym miejscu.

1
1
2
60'

Po wyrównaniu ataki sunące w obu kierunkach boiska. W ostatnim momencie Artem Putiwcew nie pozwolił Pawłowi Wojciechowskiemu na skompletowanie hat-tricka po dośrodkowaniu Michała Maka. W odpowiedzi Adam Radwański postraszył Macieja Gostomskiego niecelnym uderzeniem z dystansu. Ciekawie.

1
1
57'

Paweł Wojciechowski już z dubletem na koncie. 2:2!

54'

Gol! Strzelił Paweł Wojciechowski.

Ponownie Paweł Wojciechowski! Doświadczony napastnik Górnika Łęczna nie pozwolił sobie na zawahanie przy wykonywaniu rzutu karnego. Dobre uderzenie i drużyna z Lubelszczyzny strzeliła liderowi więcej goli niż czterem poprzednim przeciwnikom razem liczonym.

2
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za przewinienie we własnym polu karnym.

52'

Będzie możliwość doprowadzenia do remisu z rzutu karnego!

50'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza strzelił już w tym meczu gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Próbował ponownie, ale piłka strącona przez Wiktora Biedrzyckiego nie poleciała w bramkę Macieja Gostomskiego.

46'

Rozpoczęła się druga połowa w Łęcznej. Górnik musiał zastanowić się nad sposobem odrobienia strat do lidera, a skuteczność nie była w ostatnich tygodniach jego atutem. Bruk-Bet Termalica Nieciecza z kolei odzyskuje rumieńce i nie zamierza pozwolić przeciwnikowi na powrót do meczu.