Zagłębie Sosnowiec
85' Dawid Gojny
Radomiak Radom
47' Piotr Polczak 90' Mateusz Cichocki 90+1' Raphael Rossi
0:1

Koniec. Zagłębie przegrało z Radomiakiem 0:1.

Już bardzo mało czasu ma Zagłębie na doprowadzenie do remisu. Do tej pory gospodarze niewiele zrobili, aby wyrównać.

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi.

Sędzia doliczył 5 minut.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cichocki.

Niebezpiecznie pod bramką gospodarzy, gola jednak nie ma.

Nie ma pomysłu Zagłębie. Radomiak stara się zamknąć mecz.

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Gojny.

Radomiak Radom. Schodzi: Mateusz Radecki. Wchodzi: Dominik Sokół.

Kontrę 3 na 3 wyprowadzili piłkarze Radomiaka. Zabrakło jednak dokładności i piłkę przejęli gospodarze.

Roszady nie zmieniły zbyt wiele w spotkaniu. Zagłębie wciąż nie ma pomysłu na zaskoczenie Radomiaka.

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Łukasz Turzyniecki. Wchodzi: Marcin Pisarek.

Zagłębie Sosnowiec. Schodzi: Nikolas Korzeniecki. Wchodzi: Dawid Ryndak.

Biją głową w mur sosnowiczanie. Radomiak spokojnie rozbija akcje gospodarzy.

Starają się gospodarze atakować, jednak Zagłębie cały czas nie potrafi zagrozić Kochalskiemu.

Po raz drugi w meczu na spalonym został Sobczak. Nie klei się gra Zagłębiu.

Dogrywał Kozak, do piłki doszedł Radecki, ale w bramkę nie trafił.

Dwa kwadranse do końca meczu. Zagłębie Sosnowiec nie potrafi zagrozić Radomiakowi.

Duriska omal nie pokonał własnego bramkarza. Stępniowski był jednak czujny.

Tym razem czujności nie zachował Radecki. Kolejny raz spalony.

Zagranie do Sobczaka, ten jednak znalazł się na spalonym.

Niewiele potrafią zdziałać sosnowiczanie. Radomiak grę ma pod kontrolą.

Wymarzony początek 2. połowy dla Radomiaka. Zagłębie po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć gościom.

Gol samobójczy! Piotr Polczak. Dośrodkowanie z lewej strony Kozaka, o piłkę walczył Radecki, ale niefortunnie interweniujący Polczak wpakował futbolówkę do własnej bramki. 0:1!

Sędzia wznowił grę po przerwie.

Przerwa. W Sosnowcu jak na razie bez goli.

Sędzia doliczył minutę.

Końcowe minuty 1. połowy nie porywają. Brakuje spięć podbramkowych, uderzeń. Może po przerwie.

Chwilowa przerwa w grze. Na murawie leżało dwóch zawodników. Wszystko już jednak zostało opanowane.

Radomiak w meczu wykonywał już cztery rzuty rożne, ale nie stworzył po nich większego zagrożenia.

W pole karne Radomiaka zagrywał Masłowski, ale bardzo niedokładnie. Piłka dla gości.

Więcej z gry ma w 1. połowie Radomiak. Jednak gościom brakuje skuteczności. Swój moment miało także Zagłębie.

Rzut wolny dla Radomiaka niedaleko chorągiewki narożnej. Dośrodkowanie, po chwili do piłki doszedł Gąska, ale został zablokowany.

Spokojniejszy fragment meczu. Mniej dzieje się pod bramkami.

Dobry fragment w wykonaniu Zagłębia. Radomiak przeważał przez kwadrans, teraz to sosnowiczanie mają więcej do powiedzenia.

Kolejny raz Oliveira do Misaka, strzał został jednak w ostatnim momencie zablokowany.

Oliveira do Misaka, ten uderzył w słupek. Z dobitką poradził sobie Kochalski!

Szybkie wyjście gospodarzy. Z piłką biegł Misak, ale niepotrzebnie zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

Kolejna groźna akcja Radomiaka. Strzał Kozaka nie znalazł jednak drogi do bramki.

Akcja Leandro, zawodnik Radomiak ładnie minął obrońcę. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

Gojny chciał dośrodkować, wyszedł z tego strzał. Bramkarz jednak nie dał się zaskoczyć pewnie łapiąc piłkę.

Kolejna próba Radomiaka. Jednak po raz kolejny zabrakło dokładności.

Atak pozycyjny Zagłębia, piłkę przejęli goście i zamierzali wyprowadzić kontrę. Dogranie do Radeckiego było jednak niedokładne.

Gąska dogrywał w pole karne, nikt jednak do piłki nie doszedł. Futbolówki szukał Radecki, ale niewiele z tego wyszło.

Niewiele dzieje się w pierwszych minutach. Dość spokojne tempo, gra toczy się w środku pola.