2
3
9
87'

Ponownie od rzutu rożnego Resovia. Odchodzące dośrodkowanie, ale starannie rozstawieni przez Daniela Kajzera obrońcy nie pozwolili żadnemu z przyjezdnych na oddanie uderzenia. Rzeszowianie przeważają w ostatnich minutach, ale bez specjalnego efektu.

2
1
1
85'

Szansą dla Resovii może być stały fragment gry. Maksymilian Hebel zabrał się tradycyjnie za wykonanie rzutu rożnego. Po jego dośrodkowaniu przez moment wydawało się, że będzie niebezpieczne uderzenie na bramkę Daniela Kajzera. Przydał się jednak w działaniach obronnych Marcus Vinicius da Silva.

2
3
2
84'

Arka Gdynia wymienia podania i stara się w ten sposób utemperować próbujących poprawić rezultat przeciwników. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego będą szukać coraz bardziej przypadkowych i chaotycznych sposobów na zapunktowanie.

1
1
80'

10 minut do końca, a Daniel Kajzer niezmiennie na zero.

1
78'

Resovia. Schodzi: Karol Twardowski. Wchodzi: Rafał Mikulec.

Karol Twardowski #9
77'

Nie wyszło zawodnikom w żółto-niebieskich strojach rozegranie futbolówki na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Arka Gdynia rozsądnie jest na połowie Resovii, ale nie kreuje szans na powiększenie prowadzenia.

2
3
73'

Maksymilian Hebel jest etatowym egzekutorem stałych fragmentów gry w zespole z Podkarpacia. Kopnięta przez niego piłka trafiła do Jakuba Wróbla, który pod naporem przeciwników nie zdołał złożyć się do oddania soczystego strzału.

4
1
1
1
70'

Podanie Christiana Alemana w pole karne, ale przymierzający się do oddania strzału Marcus Vinicius da Silva zaliczył spektakularną wywrotkę. Tak właśnie kończy się większość ataków podopiecznych Dariusza Marca od czasu zdobycia prowadzenia.

1
1
2
1
68'

Gdynianie na połowie przeciwnika, ale króluje bezpardonowa walka, zamiast interesujących ataków. Pozostaje coraz mniej czasu na poprawienie wyniku, ale powinna być tym zainteresowana przede wszystkim drużyna z Podkarpacia.

2
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Usarz za ostre przewinienie na Arkadiuszu Kasperkiewiczu.

Sebastian Usarz #21
Resovia
1
1
63'

Przerwa w grze po niebezpiecznym zderzeniu zawodników w pobliżu koła środkowego. Piłka została przyznana Arce Gdynia z powodu przewinienia Bartłomieja Wasiluka. Na szczęście wszyscy są przygotowani do kontynuowania rywalizacji.

1
61'

Możliwość zagrożenia Resovii zagraniem z rzutu wolnego. Po wysokim dośrodkowaniu nieco pogubił się nierozsądnie interweniujący Karol Dybowski, jednak żaden z podopiecznych Dariusza Marca nie ukarał go zagraniem do bramki.

1
1
3
56'

Resovia. Schodzi: Jakub Persak. Wchodzi: Bartosz Jaroch.

Jakub Persak #50
56'

Resovia. Schodzi: Przemysław Zdybowicz. Wchodzi: Sebastian Usarz.

56'

Resovia. Schodzi: Michał Kuczałek. Wchodzi: Jakub Wróbel.

Michał Kuczałek #13
55'

Po przewinieniu na Kamilu Słabym dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki Gdynia. Ponownie w centrum wydarzeń Kamil Słaby, któremu niewiele brakowało do zakończenia stałego fragmentu gry strzałem do bramki.

1
51'

Skuteczne piąstkowanie Daniela Kajzera po dośrodkowaniu Maksymiliana Hebela z rzutu rożnego. W gąszczu przeciwników poradził sobie wzorowo bramkarz Arki Gdynia.

6
1
1
1
2
50'

Resovia stara się przyspieszyć i rozerwać obronę przeciwnika. Arka Gdynia zdyscyplinowana w defensywie i nie pozwala podopiecznym Radosława Mroczkowskiego na kreowanie sytuacji podbramkowych.

1
2
47'

Drugie uderzenie celne oddane przez zawodnika z Gdyni. Piłkę na wolne pole dostał Maciej Rosołek od Juliusza Letniowskiego, ale płaskim strzałem nie ominął ustawionego w odpowiednim miejscu Karola Dybowskiego.

2
47'

46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie Arki Gdynia. Pierwsza nie była wypełniona sytuacjami podbramkowymi, brakowało wykończenia ataków. W uderzeniach celnych górowała 2:1 drużyna z Rzeszowa i pewnie poszuka ona wyrównania po powrocie z szatni na boisko.