2
2
1
119'

Być może ostatnia szansa na wyrównanie. FC Kopenhaga wywalczyła rzut wolny na wysokości pola karnego Manchesteru United. Piłka została podana w pobliże 16. metra, na co podopieczni Ole Gunnara Solskjaera byli przygotowani i nie dopuścili do strzału.

3
1
2
115'

Przeciągnięte dośrodowanie w pole karne Manchesteru United, a po nim żaden zawodnik w białym stroju nie miał możliwości oddania strzału. Szkoleniowiec FC Kopenhaga jeszcze namawia podopiecznych do wykrzesania z siebie resztki energii.

4
1
1
1
113'
111'

FC Kopenhaga. Schodzi: Rasmus Falk. Wchodzi: William Boving.

wchodzi Wchodzi
William Boving #42
schodzi Schodzi
1
2
110'

Dobre podanie Bruno Fernandesa w pole karne, a Anthony Martial, może już w powodu zmęczenia, podszedł nonszalancko do przyjęcia futbolówki. Potoczyła się ona pod nogi Karla-Johana Johnssona.

2
108'

Widać rozsądek w grze podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera po zdobyciu prowadzenia, ale chyba w Manchesterze jeszcze jest odrobinę nerwowo. Jednobramkowe prowadzenie nie gwarantuje awansu.

2
106'

Gra wznowiona po raz ostatni. FC Kopenhaga zostawiła na boisku sporo zdrowia, ale potrzebuje jeszcze czegoś ekstra, żeby awansować kosztem trzeciej siły Premier League.

105+4'

W ostatnich minutach pierwszej połowy dogrywki warte uwagi były wyłącznie dynamiczne kontrataki Manchesteru United między coraz mniej szczelną defensywą FC Kopenhaga. Pytanie, czy ekipa z Danii stworzy sobie realną szansę na doprowadzenie do remisu w kolejnym kwadransie.

5
2
1
1
105+3'

Żółtą kartkę otrzymał Zeca za protestowanie.

FC Kopenhaga
2
1
105'

Doliczone dwie minuty.

1
105'

FC Kopenhaga. Schodzi: Jens Stage. Wchodzi: Robert Mudrazija.

Robert Mudrazija #24
Jens Stage #6
1
105'

FC Kopenhaga. Schodzi: Guillermo Varela. Wchodzi: Karlo Bartolec.

Karlo Bartolec #17
100'

Marcus Rashford na spalonym, dlatego finał rajdu reprezentanta Anglii nie miał specjalnego znaczenia. Manchester United stara się nie cofać w komplecie w pobliże bramki Sergio Romero.

4
2
1
1
2
98'

Duży krok zespołu z Premier League w kierunku półfinału.

1
1
1
3
95'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Manchester United na prowadzeniu. Za wykonanie rzutu karnego za faul na Anthonym Martialu zabrał się Bruno Fernandes. Portugalczyk oddał mocne uderzenie i choć Karl-Johan Johnsson wyczuł intencję strzelca, to nie był w stanie dosięgnąć futbolówki.

Manchester United
24
14
2
7
8
94'

Rzut karny dla Manchesteru United! Faul Andreasa Bjellanda na Anthonym Martialu, który kilkanaście sekund wcześniej trafił w nogi bramkarza w sytuacji sam na sam.

6
5
3
2
5
92'

Anthony Martial dwoi się i troi. Po jego uderzeniu z ostrego kąta piłka odbiła się od nóg pilnującego słupka Karla-Johana Johnssona, przez co Clement Turpin przyznał Manchesterowi United korner. Ten stały fragment był kolejnym zmarnowanym przez podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera.

1
2
1
2
91'

Piłka nożna, spać nie można. Rozpoczęła się dogrywka w Kolonii i może w tych dwóch kwadransach padnie gol.

1
2
1
1
91'
Czy zobaczymy konkurs rzutów karnych?
1
1
komentarz

Tymczasem pierwszym półfinalistą Ligi Europy został Inter Mediolan. Nerazzurri dwa kroki od trofeum.

3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

6
5
4
5
4
84'

Anthony Martial cofnął się po futbolówkę przed pole karne FC Kopenhaga. Oddane stamtąd uderzenie było niedokładne. Clement Turpin zobaczył rykoszet i przyznał przyjezdnym z Anglii korner.

3
4
6
5
3
81'

Guillermo Varela domagał się podyktowania rzutu karnego po starciu z Brandonem Williamsem. Clement Turpin zdecydowanym gestem pokazał aktywnemu defensorowi FC Kopenhaga, że pora żwawo podnosić się z boiska.

1
1
1
2
80'

Manchester United ponownie na połowie przeciwnika w ataku pozycyjnym. W pewnych fragmentach drugiej połowy można było pochwalić to, w jakim tempie cyrkulowała piłka w pobliżu pola karnego FC Kopenhaga, ale na pewno nie można tego zrobić w ostatnich minutach.

1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jens Stage za prztrzymanie przeciwnika.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Mikkel Kaufmann za faul blisko linii bocznej boiska.

Mikkel Kaufmann #29
2
73'

Jak widać, coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie meczu w podstawowym czasie. Nie jest to spotkanie wypełnione klarownymi sytuacjami podbramkowymi. Manchester United odrobinę podeperował statystykę strzałów celnych, ale to głównie próby z dystansu.

2
1
71'

Przerwa na napoje.

2
2
1
71'
1
1
1
1
1
70'
68'

Bruno Fernandes przestraszył uderzeniem z dystansu Karla-Johana Johnssona. Interwencja bramkarza FC Kopenhaga nie była idealna. Po kilkunastu sekundach poprawił się i już w stu procentach pewnie powstrzymał piłkę po dobitce Paula Pogby.

1
66'

Piękna akcja FC Kopenhaga, ale zakończyła się ona zablokowanym uderzeniem z kilkunastu metrów. Bryan Oviedo oszukał finezyjnym zwodem dwóch zawodników Manchesteru United. Po tym dryblingu było jeszcze jedno podanie zanim obrońcy z Anglii rozpaczliwie uratowali sytuację.

2
1
3
3
6
63'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Bailly za przerwanie faulem kontrataku FC Kopenhaga.

2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire za przewinienie, po którym został zastosowany przywilej korzyści.

3
2
2
2
2
60'

Zablokowane podanie penetrujące pole karne FC Kopenhaga. Akcja przyniosła Manchesterowi United wyłącznie korner. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Bruno Fernandes i nie sprawił dużego problemu zawodnikom z Danii.

1
1
1
57'

FC Kopenhaga. Schodzi: Mohamed Daramy. Wchodzi: Mikkel Kaufmann.

Mohamed Daramy #11
1
1
57'

FC Kopenhaga. Schodzi: Pep Biel. Wchodzi: Bryan Oviedo.

Pep Biel #16
1
1
1
1
55'

Ostre starcie w pobliżu koła środkowego, ale Clement Turpin nie zdecydował się ponownie na pokazanie agresywnie faulującemu zawodnikowi żółtego kartonika. Francuz stawia na edukowanie.

54'

Wymiana podań przed polem karnym FC Kopenhaga. Na oddanie płaskiego strzału zdecydował się Fred, jednak Karl-Johan Johnsson miał obowiązek powstrzymania powoli sunącej po murawie futbolówki.

1
1
1
1
1
53'

Przedstawiciel Premier League w ataku pozycyjnym i stara się narzucić swoje warunki przeciwnikowi. Odrobinę przyspieszyli w środku pola Bruno Fernandes oraz Paul Pogba.

50'

W przerwie norwescy trenerzy nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian personalnych. W pierwszej połowie była jedna roszada z powodu kontuzji Nicolaia Boilesena.

1
1
2
1
1
48'

Paul Pogba znalazł się w polu karnym przeciwnika w pobliżu futbolówki. Miał tam odrobinę miejsca oraz czasu na oddanie uderzenia. Reprezentant Francji nie przymierzył jednak w bramkę strzeżoną przez Karla-Johana Johnssona.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Kolonii. Piłkarze mieli możliwość wdrożenia poprawek do swojej gry ofensywnej przez kwadrans spędzony ze szkoleniowcami w szatni.