Jeszcze 5 minut emocji przed nami. A może więcej?

57
21
97
90'

Mbappe w sytuacji sam na sam w bramkarza. Wcześniej jednak był spalony, ale interwencja Neuera po raz kolejny KAPITALNA!

265
97
30
18
32
88'

Akcja PSG, ale zabrakło dokładności. Z autu Bayern.

131
72
19
20
20
88'

Ależ walka w końcowych minutach. Bayern wysoko atakuje paryżan.

221
69
20
17
21
86'
75
31
31
11
21
86'

Minuty płyną. Bayern coraz bliżej triumfu.

325
94
19
30
31
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Layvin Kurzawa.

Paris Saint-Germain
93
33
14
15
25
84'

Philippe Coutinho, zwany przez eksperta Koł Tinjo, uderzył z rzutu wolnego pół metra obok słupka.

33
53
23
19
25
83'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva. Obrońca faulem zatrzymał rajd Lewandowskiego.

136
29
13
12
52
82'

Lewandowski uderzył niecelnie z pola karnego, ale wcześniej był na spalonym.

42
26
31
51
72
81'

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Neymar.

219
81
16
14
33
80'
15
22
11
10
11
79'

Bayern cofnął się, PSG w ataku, ale dość daleko od bramki - Kruca bomba, mało casu - slychać na ławce paryżan.

41
47
7
10
15
77'

Marco Verratti w pole karne do Draxlera, ale Davies spokojnie głową do Neuera.

61
17
8
9
20
75'

Bayern na dłużej przejął piłkę. Do końca kwadrans, ale tutaj jeszcze wszystko się może zdarzyć.

78
17
14
6
10
73'

Szarżował Mbappe, padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie ma. Przyspieszyli grę gracze PSG.

33
18
13
18
29
73'

Mueller uderzał sprzed pola karnego, ale trafił w rywala.

17
15
24
22
20
72'
16
22
11
7
9
70'

Ależ szansa przed PSG! Di Maria do Marquinhosa, strzał z kilku metrów nogą odbił Neuer!

142
49
31
23
36
68'
76
21
14
11
17
68'
51
15
18
13
14
67'

Angel Di Maria do Mbappe, Neuer pewnie złapał piłkę.

60
21
11
13
16
66'

Z dystansu potężnie kropnął Alaba, ale daleko od wymarzonego celu zwanego bramką.

14
18
21
11
17
66'

Więcej miejsca z przodu ma Bayern. rywale muszą ryzykować i za moment mogą za to zapłacić.

44
16
10
9
17
65'
30
11
14
9
13
64'

Lewandowski ostro potraktował Paredesa. Na szczęście dla niego bez kartki.

62
18
12
11
13
62'

Dogranie w pole karne do Comana, piłka minęła już bramkarza, ale sprzed linii wybił ją Thiago Silva!

52
30
28
29
68
61'

PSG ma dwa kwadranse na doprowadzenie do dogrywki, a w ataku wciąż Bayern. Dogranie, ale Presnel Kimpembe w ostatniej chwili uprzedził Lewandowskiego!

44
16
17
21
33
59'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Asystował mu Robert Lewandowski. A więc Bayern! Sprzed pola karnego kapitalnie dośrodkował Kimmich, Coman uderzył głową z siedmiu metrów. Navas nie był w stanie sięgnąć piłki. 0:1!

905
360
62
53
82
59'

Bayern starał się wyprowadzić kontrę, ale wszystko zostało skasowane już kilka metrów za środkiem boiska.

13
9
14
15
23
57'

Jajć, Neuer chciał podawać do partnera, ale wybił piłkę na aut.

31
16
22
13
24
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niklas Suele.

25
14
19
19
49
55'

Atak pozycyjny Bayernu. Wszystko dzieje się daleko od pola karnego.

14
52'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes. Gracz PSG chciał rzucić rywalem i złapał go za plecy.

38
19
14
8
30
52'

Żółtą kartkę otrzymał Serge Gnabry.

18
10
9
20
37
52'

Przepychanki na murawie. Najpierw Gnabry ostro potraktował Neymara, a później się zaczęło.

21
15
9
9
13
komentarz

Tymczasem 11 tysięcy osób myśli, że w meczu już jest 3:1.

13
61
10
9
13
49'

Wolniejsze tempo gry po zmianie stron. Czekamy na pierwsze okazje.

26
12
9
8
12
47'

Od początku 2. połowy Bayern na połowie PSG szuka swojej szansy.

70
21
9
7
14
46'

komentarz

Co wiemy. W meczu 0:0, za moment druga połowa, a w... Mrągowie trwa koncert, który zostanie przedłużony. Specjalnie dla nas. I tutaj zła wiadomość: relacji z koncertu u nas nie będzie.

10
40
4
8
13
45+1'

Nic z tego, gramy dalej.

29
12
14
27
58
45+1'

Kingsley Coman padł w polu karnym, sędzia nie zdecydował się na podyktowanie "jedenastki" i jeszcze zadzwonił do wozu VAR.

17
21
12
13
74
45'

Sędzia dołożył nam 60 sekund emocji.

57
21
13
9
17
45'

Tragiczna strata Bayernu we własnym polu karnym. Rywale rozegrali akcję, ale Kylian Mbappe uderzył słabo i wprost w bramkarza.

51
30
14
21
31
44'

Irytujący jest sztuczny doping. Czujemy się dziwnie słuchając tego co zarzuca dźwiękowiec od szeroko pojętych efektów.

35
64
17
10
27
43'

Bayern w tyłach bardzo ryzykuje. Rywale dali się wciągnąć, ale z szybkiego wyjścia Bawarczyków niewiele wyszło.

15
8
12
28
31
42'

Ładna ruleta (bez meduzy) Di Marii, ale w końcu został zablokowany.

16
42
8
8
9
40'

Miny w kierunku sędziego zaczął robić Mbappe. Znamy arbitrów, którzy za takie coś już pokazaliby kartkę. Np. p. sędzia Bartosz z Torunia.

24
86
16
5
13
40'

Korner dla mistrzów Niemiec, ale bez efektu. Bayern cały czas przeważa.

71
20
12
13
16
38'

Joshua Kimmich dogrywał, ale bez większej wiary w powodzenie. Zabrakło wszystkiego. Od bramki Keylor Navas.

16
13
9
16
50
37'

Będzie rzut wolny dla Bayernu, ale ok. 35 metrów od bramki. Gdyby tam był Petteri Forsell, ale on gra u nas!

43
27
20
13
16
37'

Marco Verratti głodny siedzi na ławce, zajada paznokcie. Własne na szczęście.

15
77
19
9
12
36'

Dośrodkowanie w pole karne Comana (Komąna, Komonoa, itd), Lewandowski miał moment zawahania i to przesądziło sprawę. Piłka w rękach bramkarza z Paryża.

16
17
16
21
47
35'

Bayern uzyskał przewagę, PSG nie potrafi przejąć na dłużej piłki.

94
30
12
9
18
34'

Gnabry gonił wysokie dogranie Alaby, ale... za krótka nóżka panie Serge. Zabrakło dwóch numerów buta.

22
28
10
7
13
33'

Akcja Bayernu, Lewandowski zamiast w polu karnym był przed nim, a partnerzy w szesnastce. To myli rywali.

52
23
8
11
14
31'

Robert Lewandowski już niemal padał na murawę, ale dał radę oddać uderzenie głową z pięciu metrów. Navas obronił, na raty, ale obronił!

213
48
27
32
45
30'

Dwa kwadranse za nami. Lewandowski jak na razie mało widoczny, ale w słupek trafił.

46
63
13
17
18
20:03

Otrzymaliśmy ważną informację od jednego ze statystyków-pasjonatów śledzących karierę Roberta Lewandowskiego. Otóż nasz gwiazdor w sezonie po raz pierwszy trafił w słupek. Taka sytuacja.

39
37
22
11
13
28'

Ander Herrera uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na aut. Sędzia nakazał wznowić grę... Neuerowi.

38
23
17
9
15
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alphonso Davies.

20
9
18
18
47
27'

Maszyny na moment trochę zwolniły obroty. To jednak tylko na chwilę, zaraz znowu ruszą.

29
12
11
8
14
25'

Cudów nie ma. Boateng leczył uraz, ale na to potrzeba czasu. Defensorowi kontuzja odnowiła się.

6
8
7
35
43
25'
16
9
11
21
49
24'

Jerome Boateng leży na murawie. Coś go uciska. Już są przy nim specjaliści.

14
11
21
28
41
23'

Kontra paryżan, po wymianie podań w polu karnym Di Maria uderzył z dziesięciu metrów. Ponad poprzeczką!

Mamy problem. Więcej w ankiecie.

Jak ekspert wymawia nazwisko Kinglsey Comana?
7
22'

No iiii.... Aj! Robert Lewandowski uderzał z trudnej pozycji, ale trafił w słupek. Zabrakło centymetrów!

225
66
43
48
31
20'

W końcu Bayern. Dogranie w do Kimmicha, ten jednak piłki nie zdołał dogonić.

36
15
13
23
35
19'

Bayern dobrze rozpoczął mecz, teraz jednak to PSG ma u nas wyższe notowania za jakość gry.

22
13
8
16
62
18'

Ależ oni są szybcy! Dogranie do Neymara, ten urwał się obrońcy i uderzył z siedmiu metrów. Manuel Neuer kapitalną interwencją uratował mistrzów Niemiec!

113
29
17
15
27
17'

Baaaam! Alphonso Davies gonił pilkę, nie dał rady zahamować i wślizgiem wjechał w bandy. Niby nic go nie boli, ale wkrótce może zacząć.

21
12
8
19
10
16'

Przypominamy, że mecz odbywa się bez udziału publiczności. Dźwięki, które słyszymy to tylko tanie kino. Piłkarze grają w ciszy. A kto gra na orliku, ten wie jak się gra bez fanów.

34
39
7
11
16
15'

I po raz kolejny Kylian Mbappe uderzył w rywala. Francuz powinien w tej sytuacji zachować się dużo lepiej.

38
15
7
6
7
14'

Strefa czerwona w polu karnym Bayernu! Po akcji Bernata uderzał z dwunastu metrów Kylian Mbappe, trafił jednak w nogę rywala!

32
12
8
9
14
13'

Siedzimy tutaj już 13 minut i nic. Kolega zapewnia, że zaraz, za chwilę, za już. W takim razie czekamy!

40
14
9
4
13
12'

Kingsley Coman zwany przez eksperta "Comą" starał się szarżować, ale... przeszarżował i dał sobie piłkę odebrać.

11
11
7
12
15
12'

Po początkowej przewadze Bayernu mecz się wyrównał.

23
8
15
21
38
11'

Pierwszy rzut rożny dla paryżan. Dośrodkowanie pewnie wybił obrońca.

48
12
6
4
10
10'

Davies starł się z rywalem i trochę pocierpiał. Już jednak gotowy do walki.

31
12
15
13
6
10'

Dogranie z rzutu wolnego, Alphonso Davies swoją czupryną sięgnął piłkę i ją wybił.

27
11
4
6
6
9'

Pressing PSG przyniósł skiutek. Goretzka źle zagrywał. Bawarczycy jednak szybko akcję zatrzymali faulem.

18
7
12
11
26
8'

Bayern coraz bliżej pola karnego, PSG coraz głębiej w defensywie. Czyżby za moment ktoś, coś, komuś?

68
23
3
5
13
6'

Z dystansu uderzył Alcantara, bardzo daleko od celu. Jak mawia klasyk: Postraszył gołębie nad stadionem. Wiemy jednak, że gołębi na meczu nie ma z powodu reżimu sanitarnego.

11
44
11
7
11
5'

Sporo walki w środku pola. Bayern częściej na połowie PSG. Czekamy na pierwsze okazje.

61
13
12
5
10
4'

PSG także wysoko stara się niepokoić Bayern. Z mniejszym sukcesem niż rywal.

19
29
7
11
16
3'

Joshua Kimmich dośrodkował z rzutu wolnego, ale zbyt anemicznie. Piłkę wybił obrońca.

18
12
9
8
17
2'

Kingsley Coman faulowany po lewej stronie boiska. Będzie rzut wolny dla Bayernu.

34
10
9
2
14
2'

Bayern od początku atakuje rywala wysokim pressingiem i przynosi to skutek.