Bundesliga: 13. kolejka
20 gru 2020 15:30
90+4'

Gol! Strzelił Nils Petersen.

SC Freiburg wygrywa 4:1! Pewnie "jedenastkę" wykorzystał Nils PetersenAlexander Schwolow rzucił się w drugą stronę.

6
5
1
90+3'

Rzut karny dla gospodarzy! Deyovaisio Zeefuik sfaulował Lucasa Hoelera.

2
2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
2
88'

Alexander Schwolow pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki.

2
1
1
2
86'

Hertha Berlin. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Daishawn Redan.

5
85'

Gospodarze cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

1
81'

Celnie, groźnie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Krzysztof Piątek, a dobrą interwencją popisał się Florian Mueller, który sparował piłkę do boku.

4
5
5
2
9
80'
79'

Posiadanie piłki:

SC Freiburg - 42 proc.

Hertha Berlin - 58 proc.

3
1
1
77'

Baptiste Santamaria z dalekiej odległości próbował lobować Alexandra Schwolowa, który wybił futbolówkę poza linię końcową boiska i będzie korner dla Freiburga.

1
1
1
76'

Christian Guenter zatrzymał szarżującego Dodiego Lukebakio, ale goście wciąż w ataku.

1
1
1
2
75'

Hertha Berlin. Schodzi: Dedryck Boyata. Wchodzi: Jessic Ngankam.

Jessic Ngankam #27
1
1
73'

Nieźle przymierzył Vincenzo Grifo, ale Alexander Schwolow nie dał się pokonać, wybijając piłkę na rzut rożny.

1
2
73'

Zespół z Berlina konstruuje swój atak pozycyjny.

1
1
1
1
71'

Tabela niemieckiej ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
1
69'

Zagotowało się pod bramką Herthy. Gospodarze byli blisko strzelenia swojego czwartego gola podczas tej konfrontacji.

1
1
67'

Gol! Strzelił Manuel Gulde. Asystował mu Vincenzo Grifo.

3:1 dla SC Freiburg! Precyzyjnie z rzutu rożnego dośrodkował Vincenzo Grifo, zaś piłkę głową do siatki skierował Manuel Gulde.

4
3
1
1
66'

Wooyeong Jeong oddał celny strzał, zaś świetną interwencją popisał się Alexander Schwolow.

1
1
65'

Nieudana akcja berlińczyków i grę od własnej bramki rozpocznie Florian Mueller.

1
1
2
60'

SC Freiburg. Schodzi: Ermedin Demirović. Wchodzi: Lucas Hoeler.

Lucas Hoeler #9
Ermedin Demirović #11
1
1
1
59'

Gol! Strzelił Ermedin Demirović.

SC Freiburg znów na prowadzeniu - 2:1! Źle w obronie interweniował Dedryck Boyata. Piłka dotarła do Ermedina Demirovicia, który pewnym uderzeniem pokonał Alexandra Schwolowa.

SC Freiburg
6
4
1
3
57'

W trudnej sytuacji z kilku metrów spudłował Krzysztof Piątek. Wydaje się, że Polak lepiej powinien finalizować tę akcję.

3
3
2
3
7
56'

Javairo Dilrosun trafił w słupek po indywidualnej akcji! Świetna zmiana tego zawodnika, który już zdążył zaliczyć asystę przy golu Dodiego Lukebakio.

1
1
1
54'

Od startu drugiej połowy meczu Hertha dyktuje warunki gry i chciałaby pójść za ciosem.

1
1
52'

Gol! Strzelił Dodi Lukebakio. Asystował mu Javairo Dilrosun.

Hertha Berlin doprowadziła do remisu 1:1! Dobrą wrzutką z lewej strony pola karnego popisał się Javairo Dilrosun, a piłkę do siatki z bliskiej odległości wpakował Dodi Lukebakio.

6
3
1
2
3
51'

Niklas Stark główkował w poprzeczkę po kornerze! Goście byli blisko doprowadzenia do remisu.

3
1
1
1
51'

Lewym skrzydłem atakowali berlińczycy i wywalczyli rzut rożny.

1
1
1
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
47'

Krzysztof Piątek ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

2
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania we Fryburgu.

1
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
1
45'

Vincenzo Grifo przegrał pojedynek sam na sam z Alexandrem Schwolowem. Włoch się zachował źle w tej sytuacji (próbował lobować golkipera gości), bo to powinien być drugi gol dla gospodarzy.

1
1
3
43'

Niklas Stark złapany w pułapkę ofsjadową.

1
41'

Nieźle, płasko przymierzył Vladimir Darida, ale piłkę pewnie złapał Florian Mueller. To pierwszy strzał drużyny z Berlina podczas tego spotkania.

1
2
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy piłce znajdują się goście.

36'

Groźny strzał Maximiliana Mittelstaedta został zablokowany. Czyżby w końcu coś ruszyło w grze Herthy?

1
1
1
36'

Aktualna tabela Bundesligi:

1
1
1
34'

Freiburg będzie miał rzut wolny przy linii środkowej boiska.

3
32'

Przyjezdni wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

1
1
30'

Na boisku od pewnego czasu wieje nudą, gdyż brak ciekawych, składnych akcji.

1
27'

Strzały (celne):

SC Freiburg - 5 (1)

Hertha Berlin - 0

1
2
2
24'

SC Freiburg próbował zaatakować prawą flanką, jednakże bezskutecznie.

1
1
1
20'

Bezpańską piłkę pewnie złapał Alexander Schwolow i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

1
1
19'

Dodi Lukebakio znalazł się na pozycji spalonej.

3
18'

Zawodnicy z Berlina mają problem z wymianą kilku celnych podań. Gospodarze będą mieli rzut z autu.

1
2
16'

Maximilian Mittelstaedt faulował i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Freiburga.

1
1
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
1
13'

Na razie na boisku dzielą i rządzą piłkarze z Fryburga, którzy będą mieli rzut wolny na połowie rywala. W związku z tym - co oczywiste - niewidoczny jest Krzysztof Piątek.

2
4
1
1
10'

SC Freiburg - 51 proc.

Hertha Berlin - 49 proc.

1
7'

Gol! Strzelił Vincenzo Grifo. Asystował mu Jonathan Schmid.

SC Freiburg wyszedł na prowadzenie 1:0! Dokładnie z prawego skrzydła dośrodkował Jonathan Schmid, a celnie pod poprzeczkę główkował Vincenzo Grifo.

7
6
1
6
6'

Nieudana akcja miejscowej ekipy i grę od własnej bramki rozpocznie Alexander Schwolow.

1
1
1
4'

Faulował Matteo Guendouzi i będzie rzut wolny dla Freiburga.

1
4
3'

Gospodarze spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

1
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

2
2
czas Start meczu
14:40

W wyjściowej "11" Herthy znalazł się polski napastnik Krzysztof Piątek.