Dziękujemy za liczny udział w relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne. Dobrego wieczoru!

4
6
3
90'

Pavard miękko do Choupo-Motinga, ale pilka do niego wróciła. Francuz zdecydował się na strzał, ale pokpił sprawę.

3
3
2
8
15
89'

Długa piłka w stronę Alaby przechwycona przez obrońców gości.

3
2
5
5
10
87'

Koulibaly zablokowany przez Suelego. No nie idzie dziś Stuttgartowi z tym strzelaniem.

12
8
2
6
10
86'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Oliver Kempf.

13
2
2
3
5
86'

Jeszcze Gonzalez nabiegał, by zamknąć piłkę zagrywaną z głębi pola, ale uprzedził go Manuel Neuer.

11
3
2
11
85'

Alaba wycofuje piłkę do Comana, jego strzał jednak zablokowany. Początkowo wydawało się, że mogła być tam ręka, ale wielkich protestów nie ma.

9
5
1
4
8
84'

Boateng zabiera piłkę wślizgiem Kalajdziciowi.

12
2
1
1
9
83'
83'
11
3
3
2
5
82'

Choupo-Moting wyłożył piłkę Goretzce, ale to był strzał ponad bramką.

5
1
8
4
5
81'

Wygląda na to, że spadło nam tempo gry w drugiej połowie spotkania. Bayern już nic nie musi w tym meczu.

4
7
2
4
6
80'

Didavi próbuje wrzucić piłkę lewą nogą z prawej strony, ale... chyba mu zeszła.

6
3
3
4
79'

Goretzka do Choupo-Motinga, ten na 7. metrze odchylił się za mocno i strzelił obok słupka.

3
1
7
8
15
78'

I już Karazor popisuje się bardzo dobrą interwencją przy zagraniu Sane w okolice szesnastki Stuttgartu.

1
1
3
6
10
77'

VfB Stuttgart. Schodzi: Wataru Endo. Wchodzi: Atakan Karazor.

wchodzi Wchodzi
Atakan Karazor #16
schodzi Schodzi
2
3
76'
4
3
4
5
13
75'

Mueller chciał z kolegami rozklepać obronę Stuttgartu. Wszystko na jeden kontakt, ale zabrakło precyzji Sane

9
73'

Miękka wrzutka Castro w pole karne Bawarczyków, ale jest tam Alaba, który piłkę wybija.

12
6
3
2
3
72'

Teraz przed szansą Leroy Sane. Wymienił sobie piłkę z Muellerem, a potem uderzył lewą nogą z dystansu. Piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

10
68'

Stuttgart stara się zamknąć Bayern na własnej połowie, ale nie potrafi zadać ciosu.

10
14
6
4
7
67'

Kolejne zagranie w stronę Kalajdzicia, lecz wygląda na to, jakby obrona Bayernu dokładnie tego się spodziewała. Neuer łapie bez problemu.

19
9
4
5
6
66'

Waldemar Anton w ostatniej chwili przecina piłkę adresowaną do Muellera.

4
3
4
8
13
65'

Rzut rożny miał Stuttgart, ale dośrodkowanie zbyt krótkie i piłka wybita przez Sane.

13
11
7
6
7
63'

Uuuuaaa, ależ pudło Lewandowskiego! Pavard ruszył prawą stroną i wyłożył piłkę na stuprocentową sytuację dla Lewandowskiego. Polak jednak uderzył nad bramką.

17
12
18
92
56
63'

Wrzutka Comana na Muellera, ten jednak nie sięgnął piłki i łapie ją bramkarz VfB.

8
7
4
6
11
62'

Sane próbuje strzelać z dystansu, ale łatwa to była piłka do złapania dla Kobela.

4
7
5
11
13
61'

12
60'
18
8
5
9
7
60'

I już okazja do kontry dla gości, lecz na spalonym jeden z graczy Stuttgartu.

8
9
1
6
9
59'

Gnabry z piłką na 20. metrze, ale za mocno ją sobie wypuścił.

3
6
5
11
13
58'

Tym razem udało się wrzucić na głowę Kalajdzicia, lecz lekki strzał lobem wyłapuje Manuel Neuer.

19
11
7
5
15
57'

Kolejny rzut wolny dla przyjezdnych. Do bramki gospodarzy 25 metrów.

7
7
8
5
16
56'

Dośrodkowanie Castro w stronę Kalajdzicia, ale napastnik Stuttgartu przegrał pojedynek główkowy.

12
7
5
2
10
55'

Rzut wolny dla gości po faulu Muellera.

6
6
10
9
11
54'

Błąd Neuera przy wyprowadzaniu piłki, ale zaasekurował go Boateng.

14
7
9
8
14
53'

Gonzalez do Kalajdzicia, błyskawiczny strzał, ale też i świetna interwencja Neuera!

16
8
5
6
12
52'

Samotny rajd na przebój Niklasa Suele zakończony strzałem... ponad bramką.

7
7
9
7
13
51'

Klimowicz z Gonzalezem zaczynają kolejną akcję, ale kończy się ona na aucie.

10
5
4
5
9
50'

Przecięte podanie Lewandowskiego do Muellera. To mogła być kolejna zabójcza kontra.

17
9
8
7
13
49'

Stuttgart z piłką pod polem karnym Bawarczyków, lecz ci gęsto stoją w obronie.

10
8
7
5
10
48'

Pozwoliliśmy sobie na żarcik

19
17
6
2
9
46'

I Gonzalez już próbuje strzelać z dystansu, ale uderzenie z 20. metra zostało zablokowane.