Bayern Monachium
12' Alphonso Davies 17' Robert Lewandowski 22' Serge Gnabry 23' Robert Lewandowski 37' Jerome Boateng 39' Robert Lewandowski
VfB Stuttgart
61' Gonzalo Castro 86' Marc-Oliver Kempf
4:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Dziękujemy za liczny udział w relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne. Dobrego wieczoru!

Nic nie dolicza arbiter! Koniec spotkania! Bayern grający niemal cały mecz w dziesiątkę pokonuje VfB Stuttgart 4:0!

Pavard miękko do Choupo-Motinga, ale pilka do niego wróciła. Francuz zdecydował się na strzał, ale pokpił sprawę.

Długa piłka w stronę Alaby przechwycona przez obrońców gości.

Koulibaly zablokowany przez Suelego. No nie idzie dziś Stuttgartowi z tym strzelaniem.

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Oliver Kempf.

Jeszcze Gonzalez nabiegał, by zamknąć piłkę zagrywaną z głębi pola, ale uprzedził go Manuel Neuer.

Alaba wycofuje piłkę do Comana, jego strzał jednak zablokowany. Początkowo wydawało się, że mogła być tam ręka, ale wielkich protestów nie ma.

Boateng zabiera piłkę wślizgiem Kalajdziciowi.

Choupo-Moting wyłożył piłkę Goretzce, ale to był strzał ponad bramką.

Wygląda na to, że spadło nam tempo gry w drugiej połowie spotkania. Bayern już nic nie musi w tym meczu.

Didavi próbuje wrzucić piłkę lewą nogą z prawej strony, ale... chyba mu zeszła.

Goretzka do Choupo-Motinga, ten na 7. metrze odchylił się za mocno i strzelił obok słupka.

I już Karazor popisuje się bardzo dobrą interwencją przy zagraniu Sane w okolice szesnastki Stuttgartu.

VfB Stuttgart. Schodzi: Wataru Endo. Wchodzi: Atakan Karazor.

Mueller chciał z kolegami rozklepać obronę Stuttgartu. Wszystko na jeden kontakt, ale zabrakło precyzji Sane

Miękka wrzutka Castro w pole karne Bawarczyków, ale jest tam Alaba, który piłkę wybija.

Teraz przed szansą Leroy Sane. Wymienił sobie piłkę z Muellerem, a potem uderzył lewą nogą z dystansu. Piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

Czy w tym meczu padną jeszcze gole?

Stuttgart stara się zamknąć Bayern na własnej połowie, ale nie potrafi zadać ciosu.

Kolejne zagranie w stronę Kalajdzicia, lecz wygląda na to, jakby obrona Bayernu dokładnie tego się spodziewała. Neuer łapie bez problemu.

Waldemar Anton w ostatniej chwili przecina piłkę adresowaną do Muellera.

Rzut rożny miał Stuttgart, ale dośrodkowanie zbyt krótkie i piłka wybita przez Sane.

Uuuuaaa, ależ pudło Lewandowskiego! Pavard ruszył prawą stroną i wyłożył piłkę na stuprocentową sytuację dla Lewandowskiego. Polak jednak uderzył nad bramką.

Wrzutka Comana na Muellera, ten jednak nie sięgnął piłki i łapie ją bramkarz VfB.

Sane próbuje strzelać z dystansu, ale łatwa to była piłka do złapania dla Kobela.

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro.

I już okazja do kontry dla gości, lecz na spalonym jeden z graczy Stuttgartu.

Gnabry z piłką na 20. metrze, ale za mocno ją sobie wypuścił.

Tym razem udało się wrzucić na głowę Kalajdzicia, lecz lekki strzał lobem wyłapuje Manuel Neuer.

Kolejny rzut wolny dla przyjezdnych. Do bramki gospodarzy 25 metrów.

Dośrodkowanie Castro w stronę Kalajdzicia, ale napastnik Stuttgartu przegrał pojedynek główkowy.

Rzut wolny dla gości po faulu Muellera.

Błąd Neuera przy wyprowadzaniu piłki, ale zaasekurował go Boateng.

Gonzalez do Kalajdzicia, błyskawiczny strzał, ale też i świetna interwencja Neuera!

Samotny rajd na przebój Niklasa Suele zakończony strzałem... ponad bramką.

Klimowicz z Gonzalezem zaczynają kolejną akcję, ale kończy się ona na aucie.

Przecięte podanie Lewandowskiego do Muellera. To mogła być kolejna zabójcza kontra.

Stuttgart z piłką pod polem karnym Bawarczyków, lecz ci gęsto stoją w obronie.

Pozwoliliśmy sobie na żarcik

I Gonzalez już próbuje strzelać z dystansu, ale uderzenie z 20. metra zostało zablokowane.

VfB Stuttgart. Schodzi: Naouirou Ahamada. Wchodzi: Philipp Forster.

VfB Stuttgart. Schodzi: Borna Sosa. Wchodzi: Nicolas Ivan Gonzalez.

Gra rozpoczęta.

Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze bramkę w tym meczu?

Czas na przerwę. Grający w dziesiątkę Bayern prowadzi ze Stuttgartem 4:0.

Długie zagranie w stronę Gnabry'ego, ale nieco za mocne.

Zbyt agresywnie nabiegał na piłkę Kalajdzić. Od rzutu wolnego we własnym polu karnym rozpocznie Neuer.

Co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania na Allianz Arena w Monachium.

Zablokowane dośrodkowanie Leroy'a Sane z lewej strony.

Faul Lewandowskiego przy linii bocznej. Ucierpiał Konstantinos Mavropanos.

Rozgrywa piłkę Stuttgart na własnej połowie, ale... no cóż, nam by się na ich miejscu chyba odechciało.

Faulował Sane w okolicach linii środkowej.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Zdemolowana obrona gości! Sane zagrał z prawej strony do Muellera, wpadł na niego jeden z obrońców, ale piłka przedostała się do Roberta Lewandowskiego i mamy hat-tricka Polaka!

Centra Gonzalo Castro, lecz piłka odbija się od jednego z graczy Stuttgartu i trafia w rękawice Neuera.

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng.

Klimowicz wyprowadzał piłkę w kontrze, Kalajdzić popędził w stronę pola karnego i był faulowany.

Bayern teraz bardzo mądrze kradnie czas przy linii bocznej. Dwa auty wywalczył Sane.

Lewandowski na prawej stronie rozgrywa sobie piłkę z Sane, ale dobry powrót Sosy zatrzymał tę akcję.

VfB Stuttgart. Schodzi: Silas Wamangituka. Wchodzi: Mateo Klimowicz.

Szarża Lewandowskiego zatrzymana przez obrońców.

Tymczasem jego koledzy oddają strzał, ale w środek bramki Neuera. Bez kłopotów poradził sobie bramkarz Bayernu.

Silas Wamangituka ma problem. Nie jest w stanie podnieść się z murawy.

Wamangituka dośrodkowuje piłkę z prawej strony, ale bez problemu przechwytują piłkę obrońcy.

Atakiem pozycyjnym starają się coś stworzyć piłkarze ze Stuttgartu, ale umiejętnie przesuwa się linia obrony Bayernu.

I zaglądamy na twittera Bayernu:

Castro dośrodkowuje z narożnika prosto na Alabę. Nic z tego nie będzie.

Dośrodkowuje Sosa, wybija Alaba. Rzut rożny dla gości.

I znów pędzi Bayern. Lewandowski z piłką. Szukał asysty wrzutką na Sane, ale wybili obrońcy.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Czy to jest FIFA czy może jednak prawdziwe spotkanie?! Kolejna strata Stuttgartu, zagranie na prawo do Muellera, ten dośrodkowuje prosto na głowę Lewandowskiego i już jest 3:0! NIEPRAWDOPODOBNE!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane.

Kapitalnie, na jeden kontakt zagrali gospodarze! Sane akcję zaczął, potem Muller zagrał do Sane, a następnie odegrał do Gnabry'ego. Obrońcy nie nadążali wzrokiem, a co dopiero ciałem!

Trójkowa akcja Pavard-Sane-Mueller zakończyła się po niecelnym podaniu ostatniego z nich.

I już goście nieco przygaszeni. Bayern wychodzi nieco wyżej.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Serge Gnabry.

Co za przewrotność sytuacji! Stuttgart dominował, oddał pięć strzałów wobec jednego w pierwszym kwadransie, aż tu nagle błyskawiczne podanie po ziemi z lewej strony od Gnabry'ego, Polak urwał się obrońcom i dał prowadzenie Bayernowi!

Tymczasem kontra i strzał Sane odbity przez Kobela. Rzut rożny dla Bawarczyków.

Szukają dośrodkowaniem Kalajdzicia goście. Ale ten jest mocno pilnowany.

Wrzutka w szesnastkę na Kalajdzicia i znakomitym refleksem wykazuje się Neuer!

Dośrodkowanie na Kalajdzicia, ale zdjął mu piłkę z nogi Lewandowski.

Czerwoną kartkę otrzymał Alphonso Davies po wideoweryfikacji! Bayern w 10!

To był stempel na nogę rywala. Mamy VAR.

Żółtą kartkę otrzymał Alphonso Davies za faul.

I znów Stuttgart. Wamangituka spróbował zaskoczyć Neuera uderzeniem z dystansu.

Pierwszy strzał gospodarzy. Po ziemi z kilkunastu metrów próbował Goretzka, ale piłka przeleciała obok bramki Kobela.

Podanie Lewandowskiego do Muellera, ale Polak był pod presją i nie mógł dokładnie zagrać.

Bayern dochodzi do głosu, ale nadal ma problem z przedostaniem się na połowę rywali. Ci wypychają pressingiem rywali.

Ciągle gra na połowie gospodarzy. Strzelał z dystansu Ahamada, lecz bardzo niecelnie.

Piłka po ziemi z rzutu rożnego do Kempfa, dośrodkowanie, ale za mocne i zbyt niedokładne.

Gonzalo Castro strzela z dystansu. Był niewielki rykoszet, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

Już prawą stroną atakują goście. Wanmagituka jednak mocno pilnowany na prawym skrzydle.

I zaczynamy! Bayern na czerwono, Stuttgart na bialo.

Daniel Schlager poprowadzi to spotkanie jako sędzia główny.