24
36
90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Robert Lewandowski!!!

Strzał z dystansu Musiali odbija Gikiewicz, ale Robert Lewandowski poszedł na dobitkę i zrobił to, co do niego należało! 41. gol w sezonie! Rekord pobity!

Bayern Monachium
7072
2558
631
108
142
88'

Wyciągnął z bramki Gikiewicza Choupo-Moting, ale nie pokusił się o strzał. Musiala też zbierał się długo i ostatecznie nic z tego nie wyszło.

66
37
30
45
149
87'

FC Augsburg. Schodzi: Andre Hahn. Wchodzi: Lukas Petkov.

36
86'

Choupo-Moting zostawił piłkę Musiali. Ten strzela, ale w plecy obrońcy.

25
18
18
29
107
85'

Centra w pole bramkowe do Choupo-Motinga i znów kapitalnie ustawiony Gikiewicz odbija piłkę!

57
27
20
39
98
84'

Dośrodkowanie Benesa na dłuższy słupek, główkował bodaj Jensen, ale łapie piłkę Neuer.

49
24
10
16
27
83'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez za wślizg w uciekającego Frambergera.

35
11
15
52
33
82'

Długa piłka pod linię końcową do Choupo-Motinga, lecz Kameruńczyk źle opanował piłkę, oddał ją więc Musiali, ale strzał tego drugiego nie wszedłby nawet na bramkę do rugby.

39
58
18
23
32
81'

Piłka przeleciała pole karne i bramkowe. Jeszcze uratował ją Davies. Strzał z dystansu Sane, ale odbija Suchy

30
18
16
28
91
80'

Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego wybite głową przez któregoś z obrońców. Będzie rzut rożny.

120
25
23
21
40
79'

Lewandowski idzie na przebój, między dwóch rywali i jest faulowany.

174
30
26
24
102
77'

Davies znów ruszył lewą stroną i próbował zrobić zamieszanie, ale źle opanował piłkę.

21
14
20
54
71
75'

Musiala rozpoczyna akcję, ale zagrywa w wolną przestrzeń, gdzie nikogo nie ma.

9
8
6
19
48
73'
61
27
22
22
53
71'

Gol! Strzelił Florian Niederlechner. Asystował mu Andre Hahn.

Błąd Daviesa przy wyprowadzaniu piłki, Hahn dopadł do niej, a następnie przyspieszył akcję i zagrał do Niederlechnera, który posłał piłkę do bramki obok wychodzącego z niej Neuera.

79
40
56
36
178
70'

Strzał Lewandowskiego z rzutu wolnego, ale broni Gikiewicz!

65
35
29
65
364
69'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Suchy za faul. Rzut wolny dla Bayernu z 20 metrów.

FC Augsburg
97
30
17
17
28
68'

Trwa jeszcze analiza VAR pod kątem ewentualnego spalonego...

... ale już gra wznowiona. Gol zaliczony.

39
19
16
26
53
67'

Gol! Strzelił Andre Hahn. Asystował mu Laszlo Benes.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na 11. metr, tam najwyżej do główki wyskoczył Hahn i jest gol dla gości!

63
30
48
43
150
66'

FC Augsburg. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Fredrik Jensen.

20
64'

Dośrodkowanie Hernandeza, ale nie ma komu tego zamknąć. Bayern naciska, ale delikatniej.

13
15
11
32
24
63'

Thomas Mueller szedł na przebój z piłką i ostatecznie ją zgubił.

14
17
16
16
27
61'
81
19
19
21
20
61'
61
15
13
14
31
61'
61
18
12
14
27
59'

Gnabry popełnił centrostrzał z lewej strony, ale trudno powiedzieć, czy bliżej był podania do Lewandowskiego czy jednak światła bramki. Piłka za linią końcową.

8
4
11
22
67
57'

Świetna okazja dla Bayernu! Lewandowski wbiega w pole karne, znów pod ostrym kątem ma bramkę, uderza  i... jeden z obrońców odbija piłkę wślizgiem!

16
11
13
34
158
55'

Benes miał okazję otworzyć akcję podaniem, ale było ono zbyt mocne.

23
22
12
15
32
54'

Dwa rzuty rożne mieli Bawarczycy, ale póki co gęsto tam w polu karnym gości.

20
11
15
31
49
53'

Dośrodkowanie Comana z prawej strony wybijają obrońcy.

8
7
8
21
44
52'

14 strzałów oddał w tym meczu Bayern. Augsburg - 5

73
16
18
21
26
50'

Davies zdecydowanie szybszy od Frambergera, ale z dokładnością było średnio.

20
48'

Alaba wykonał coś w rodzaju centrostrzału po ziemi. Próbował zamykać Lewandowski, ale Gikiewicz to wyczuł i wyszedł z bramki.

32
14
14
28
151
47'

Laszlo Benes fauluje Lewandowskiego, ale do bramki daleko.

10
8
7
20
91
46'
21
25
17
18
25
46'

FC Augsburg. Schodzi: Mads Pedersen. Wchodzi: Raphael Framberger.

51
45'

Najciekawsze jest to, że tak naprawdę Rafał Gikiewicz rozgrywa dobre spotkanie, a jest 4:0 dla Bayernu. Pomijamy już oczywiście to, że wciąż czekamy na trafienie Roberta Lewandowskiego.

28
43'

Gol! Strzelił Kingsley Coman.

Fantastyczne uderzenie z 16. metra. Kozłująca piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. Gikiewicz bez szans!

243
73
38
38
92
42'

Próba dośrodkowania Richtera zablokowana.

32
13
12
20
39
Czy Robert Lewandowski strzeli gola w tym meczu?
55
10
4
10
18
40'

Znów piłka na dobiegnięcie, ostry kąt i... strzał Lewandowskiego odbija udem Gikiewicz!

36
38'

Kolejny raz Gikiewicz odbija mocny strzał Lewandowskiego!

103
41
43
81
471
37'

Pedersen ciężko oddycha po wyścigu z Pavardem na skrzydle. Wygrał ten pojedynek obrońca Augsburga.`

20
17
14
15
39
36'

Mueller przyspieszył akcję, odegrał do Gnabry'ego, ale dobre wyjście Gikiewicza na 12. metr.

37
20
14
22
33
35'

Ucierpiał Coman w starciu z Gruezo. Mamy przerwę w grze.

10
9
15
49
45
33'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich.

Przepiękne uderzenie z dystansu w prawe okno bramki Gikiewicza! Polak bez szans!

205
55
26
32
50
31'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale nie przynosi zagrożenia.

15
11
13
24
43
30'

Znów Rafał Gikiewicz fantastycznie broni dwa strzały rywali! Najpierw z kilku metrów próbował Alaba, a potem dobijał Lewandowski z ostrego kąta, ale golkiper Augsburga nie dał się pokonać!

71
23
25
42
195
29'

Pavard wrzuca z prawej strony, ale za mocno.

19
8
21
21
38
28'

Centra Comana wylatuje poza boisko.

14
8
15
21
23
27'

I już odpowiadają Bawarczycy. Strzał Pavarda zablokowany, dobitka Muellera też!

29
11
14
15
33
26'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Daniel Caligiuri!

Strzał Caligiuriego kapitalnie broni Neuer!

168
75
24
22
23
25'

Rzut karny dla Augsburga!

Florian Niederlechner faulowany przez Lucasa Hernandeza!

28
15
24
31
85
23'

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Do trzech razy sztuka! Mały pinball zrobił się pod bramką Augsburga. Szansę miał Lewandowski, ale odbił jego strzał Gikiewicz. Ostatecznie dobitka Gnabry'ego okazała się skuteczna!

217
79
30
35
49
21'

Szybka akcja gospodarzy. Gnabry uruchamia Alabę, ten strzela, ale za lekko, by zaskoczyć Gikiewicza.

17
8
6
10
23
20'

Caligiuri źle dośrodkowuje z narożnika, nic z tego nie będzie.

22
19
8
13
23
19'

I już odpowiedź. Udała sie w końcu wrzutka Caligiuriemu, ale doskonale broni Neuer.

28
12
7
7
11
18'

Zablokowany strzał Alaby po centrze Kimmicha z rzutu rożnego.

14
4
8
9
22
17'

Fantastyczna szansa Gnabry'ego! Kontra, sytuacja sam na sam i broni Gikiewicz!

67
24
16
20
39
16'

Goście mieli rzut rożny, ale nic specjalnie z niego nie uzyskali.

28
24
10
10
19
15'

Kolejny raz próbuje Caligiuri, lecz nie może znaleźć sobie miejsca, by wrzucić piłkę w szesnastkę.

23
15
10
10
26
14'

Caligiuri próbuje dośrodkować, ale blokują go obrońcy.

24
20
8
12
23
13'

I już w odpowiedzi kontra Augsburga! Popędził Marco Richter, ale stracił piłkę po kilkunastometrowym rajdzie.

21
11
5
14
16
12'

Centra Muellera z prawej strony, ale nikt jej nie zamknął.

15
11
25
30
38
11'

Augsburg miał rzut wolny, wrzutka na głowę Niederlechnera, lecz piłka leci obok bramki.

26
10
13
11
24
9'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jeffrey Gouweleeuw.

Piłkę z prawej strony po ziemi zagrywał Gnabry, minął się z nią Lewandowski, a Gouweleeuw przeciął ją przed Comanem, ale... w stronę własnej bramki. Bayern prowadzi 1:0!

253
251
65
38
61
7'

Kolejna wrzutka z prawej strony, teraz już Lewandowski do niej doszedł, ale broni Gikiewicz!

213
43
44
72
146
6'

Już poszukiwania górną piłką Lewandowskiego, ale póki co bezskuteczne.

73
22
27
50
61
5'

Podchodzą pressingiem piłkarze Augsburga, błąd Lucasa na szczęście dla gospodarzy bez konsekwencji.

40
19
24
25
60
4'

Piłka zawisła nad polem karnym Gikiewicza, ale żaden z Bawarczyków nie zdołał oddać strzału.

23
15
17
29
69
3'

Świetna okazja dla gości! Próba lobu Richtera mogła zaskoczyć Neuera!

23
17
57
22
44
2'

Już pierwsza piłka do Muellera do tyłu, ale ten ją przepuścił. Chyba zabrakło komunikacji.

27
15
15
24
56
1'