Czas ucieka, zaś Arsenal FC nie potrafi zagrozić bramce strzeżonej przez Hugo Llorisa.

84'

Próbował uderzać Pierre-Emerick Aubameyang, lecz został przyblokowany.

1
83'

Grę Arsenalu stara się napędzić Dani Ceballos, ale goście nie potrafią rozmontować defensywy Kogutów.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandre Lacazette, który sfaulował rywala.

78'

Willian dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Granit Xhaka.

72'

Bukayo Saka ma problemy zdrowotne i będzie potrzebował pomocy medycznej.

70'

Bukayo Saka sfaulował przeciwnika i będzie rzut wolny dla miejscowego zespołu.

68'

Alexandre Lacazette uderzył celnie głową, zaś skuteczną interwencją popisał się Hugo Lloris.

1
67'

Gospodarze atakowali lewym skrzydłem, jednakże ich akcja została rozbita przez defensorów przyjezdnych.

1
65'

Od pewnego czasu na boisku wieje nudą, gdyż brak ciekawych, składnych akcji z obydwu stron.

63'

Tabela angielskiej ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
60'

Granit Xhaka dośrodkował w pole karne gospodarzy, a obrońcy Tottenhamu wybili futbolówkę.

59'

Posiadanie piłki:

Tottenham Hotspur - 36 proc.

Arsenal FC - 64 proc.

1
56'

Koguty skupiają się na zabezpieczaniu dostępu do własnej bramki i liczą na wyprowadzanie kontrataków.

1
1
50'

Niecelnie po dośrodkowaniu główkował Pierre-Emerick Aubameyang i futbolówkę do gry wprowadzi Hugo Lloris.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Londynie.

1
1
45+2'
45+1'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Heung-Min Son.

Tottenham Hotspur wygrywa już 2:0! Szybka kontra w wykonaniu Kogutów. W jej końcowej fazie Heung-Min Son podał do Harry'ego Kane'a, który z bliskiej odległości huknął od poprzeczki.

Tottenham Hotspur
4
5
3
1
4
45'

Atakowali podopieczni Mikela Artety i wywalczyli rzut rożny. Sędzia doliczył 1 minutę.

1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giovani Lo Celso.

2
1
1
1
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie starcia. Przy piłce znajdują się goście.

38'

Bukayo Saka wznowił grę z rzutu rożnego.

36'

Strzały (celne):

Tottenham Hotspur - 3 (2)

Arsenal FC - 2 (0)

1
1
2
34'

Arsenal ma przewagę w posiadaniu piłki, ale na razie nic z tego nie wynika.

31'

Faulował Granit Xhaka i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Kogutów.

1
29'

Aktualna tabela Premier League:

1
26'

Nieźle przymierzył Pierre-Emile Hoejbjerg, a dobrą interwencją popisał się Bernd Leno.

25'

W pole karne gospodarzy dośrodkowywał Willian, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

1
24'

Kanonierzy spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

1
20'

Próbował strzelać Heung-Min Son, jednakże został zablokowany i będzie rzut rożny dla Tottenhamu Hotspur.

1
19'

Willian rozpoczął grę od rzutu wolnego na połowie miejscowej ekipy.

18'

Przeciwnika sfaulował Alexandre Lacazette.

1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
13'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane.

Tottenham Hotspur wyszedł na prowadzenie 1:0! Heung-Min Son zszedł na prawą nogę i popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu!

10
6
1
1
3
12'

Thomas Partey przestrzelił z kilkunastu metrów i grę od własnej bramki rozpocznie Hugo Lloris.

1
1
1
1
1
11'

Tottenham Hotspur - 53 proc.

Arsenal FC - 47 proc.

8'

Niecelnie sprzed pola karnego strzelił Bukayo Saka i piłkę do gry wprowadzi Hugo Lloris.

7'

Tym razem rywala sfaulował Giovani Lo Celso i od rzutu wolnego wznowił.

1
1
1
3'

Eric Dier uderzył z rzutu wolnego nad poprzeczką bramki przyjezdnych.

2'

Faulował Granit Xhaka i będzie rzut wolny dla Kogutów.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
Czy Tottenham Hotspur pokona Arsenal FC?
3
1
1
1
1
15:13

Potyczkę poprowadzi sędzia Martin Atkinson.

1
1
1
15:13

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 11. kolejki Premier League Tottenham Hotspur - Arsenal FC. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 17:30.