Chelsea FC
10' Thiago Silva 78' Tammy Abraham 80' Tammy Abraham
3:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Chelsea 3:0 pokonała West Ham.

Spokojne końcowe minuty. W meczu od dziesięciu minut wszystko jest już jasne.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Werner mocno uderzył z ok. 5 metrów. Trafił jednak w poprzeczkę!

West Ham przy piłce, jednak wszystko dzieje się w okolicach środka pola.

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Kai Havertz.

Chelsea chce więcej, gospodarze grają już na dużym luzie.

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Pulisić z bliska w Fabiańskiego, Polak odbił piłkę, przy okazji został staranowany. Do futbolówki dopadł Abraham i strzałem z ostrego kąta trafił na 3:0.

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Timo Werner. Werner uderzał, ale skiksował. Wyszło z tego podanie do Abrahama, który z pięciu metrów skierował piłkę do siatki. 2:0!

Niewielkie zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy, jednak Mendy piłkę spokojnie złapał.

Minuty płyną, West Ham cały czas w ataku, ale wszystko dzieje się w dość wolnym tempie.

Niewiele potrafią zdziałać goście. Chelsea oddała inicjatywę West Hamowi, ale Młoty nie są w stanie tego wykorzystać.

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Z pola karnego uderzał Fornals, piłkę zablokował Cesar Azpilicueta.

Mount dośrodkował z rogu, Silva nie zdołał oddać celnego uderzenia.

Dwa kwadranse do końca. Przeważają Młoty, Chelsea cofnięta, ale potrafi rozbijać ataki gości.

Coraz groźniejsze są ataki West Hamu. Cały czas brakuje jednak uderzeń.

Dziwna sytuacja, Zouma leżał przed własną bramką, ale goście wciąż atakowali. Sędzia gry nie przerwał.

Brakuje po przerwie okazji bramkowych. Otwarte spotkanie, sporo biegania, ale niewiele spięć.

Fabiański pozbierał się z murawy i kontynuuje grę.

Ucierpiał Polak, Fabiański podkręcił kostkę i jest opatrywany.

Abraham dogrywał z prawej strony, do piłki starał się dojść Werner, ale zamiast w futbolówkę wślizgiem wjechał w Fabiańskiego.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Chelsea prowadzi z West Hamem 1:0.

Werner sam na sam z Fabiańskim. Snajper chciał uderzyć między nogami bramkarza, ale nie udało mu się to!

Zbliżamy się do przerwy. Chelsea w końcu wyszła z piłką z własnej połowy, ale gospodarze wyraźnie chcą bez strat dograć do 45. minuty.

West Ham cały czas na połowie Chelsea. Jednak bez poważniejszego zagrożenia pod bramką miejscowych.

Wyrównało się spotkanie, Chelsea coraz rzadziej przebywa pod bramką West Hamu.

Piłka po raz drugi w bramce Chelsea. Jednak ponownie gol nie został uznany. Bowen sfaulował Silvę.

Po nim doszło do zamieszania, uderzał Soucek, ale daleko od bramki.

Haller stojąc tyłem do bramki uderzył ponad golkiperem, ale sytuację wyjaśnił obrońca wybijając piłkę na rzut rożny.

West Ham w końcu na dłużej z piłką na połowie Chelsea. Jednak nie potrafi zagrozić bramce Chelsea.

W końcu Młoty pod polem karnym gospodarzy. Z piłką przy nodze był Haller, ale pozwolił ją sobie odebrać.

Chelsea cały czas w ataku, West Ham ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

Abraham do bramki z pięciu metrów. Gola jednak nie ma, wcześniej piłka wyszła poza boisko.

Chelsea zadała cios i szuka kolejnego trafienia. West Ham mógł prowadzić, tymczasem to gospodarze prawidłowo zdobyli bramkę.

Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Mason Mount. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na szósty metr. Do piłki najwyżej wyskoczył Silva i uderzeniem głową pokonał Fabiańskiego. 1:0!

Chelsea. Schodzi: Ben Chilwell. Wchodzi: Emerson Palmieri.

Ben Chilwell znowu usiadł na murawie. Zawodnik Chelsea raczej do gry nie wróci.

Declan Rice z ostrego kąta do bramki. Gola jednak nie ma, autor trafienia wcześniej było na niewielkim spalonym.

Przerwa w grze. Stopę podkręcił Ben Chilwell. Wygląda to źle.

Akcja gości zatrzymana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu szczęścia poszukał Jorginho. Uderzenie z woleja poszybowała ponad bramką.

Gramy!

Spotkanie poprowadzi Chris Kavanagh.

Kto wygra mecz?

14. kolejka Premier League. Chelsea i West Ham w tabeli dzielą tylko dwa punkty. Zwycięzca awansuje na 6. miejsce.