Primera Division: 21. kolejka
31 sty 2021 21:00
90+3'

Kontra Barcelony, Messi w końcu zostawił piłkę Albie, którego strzał obronił Simon.

6
2
3
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
1
2
4
88'

Goście szukają wyrównania. Mocny strzał Raula Garcii, piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
2
84'
84'
80'

Mocne dogranie Berchiche, ale nikt do piłki kilka metrów przed bramką nie doszedł.

1
79'

Głową niecelnie uderzał Williams, ale snajper był i tak na spalonym.

2
1
77'

Athletic stara się atakować, czasu ma już jednak coraz mniej.

2
1
2
2
1
74'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Oscar Mingueza. W polu karnym rywalom urwał się Mingueza i wyłożył piłkę Griezmannowi. Francuz wpakował futbolówkę do siatki z sześciu metrów. 2:1!

52
32
7
10
12
72'

Kontra Athletiku zakończona strzałem z pola karnego Berenguer. Piłka minęła bramkę.

2
1
3
69'

Dembele padł w polu karnym. Sędzia jednak "jedenastki" nie zdecydował się podyktować.

4
2
2
4
9
67'
67'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oscar de Marcos. Wchodzi: Alex Berenguer.

1
66'

Athletic Bilbao. Schodzi: Unai Vencedor. Wchodzi: Mikel Vesga.

Unai Vencedor #27
2
62'

Po słabym początku 2. połowy do pracy wzięła się Barcelona. Aktywny jest Dembele. Gospodarze szukają ponownego prowadzenia.

8
4
1
1
1
59'

Przycisnęła Barcelona. Coraz większe problemy mają gracze gości.

8
1
3
1
57'

Z kilku metrów uderzał Pjanić, Simon kapitalnie sparował strzał głową!

3
3
2
5
56'

Z rzutu wolnego dogrywał Messi, Williams omal nie pokonał własnego bramkarza. Unai Simon pewnie złapał piłkę.

1
1
1
4
53'

Rzut rożny dla Athletiku, ale po dośrodkowaniu nie powstało zagrożenie pod bramką rywala.

4
1
1
51'

Żółtą kartkę za pyskówki otrzymał Jordi Alba.

FC Barcelona
2
1
3
1
7
50'

Sędzia jeszcze analizował czy nie doszło do faulu w ataku, ale ostatecznie gola uznał.

3
1
2
1
7
49'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jordi Alba. Pierwsza groźniejsza akcja gości i remis. Z lewej strony dośrodkował Raul Garcia, a Alba atakowany przez de Marcosa wpakował piłkę do własnej bramki. 1:1!

25
11
3
22
23
48'

Zagranie do Griezmanna, ten uderzył jednak w boczną siatkę.

1
1
1
2
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Frenkie De Jong.

2
1
4
46'

Gramy po przerwie!

2
1
1
1
1
45'

Zagranie do Dembele, ten huknął z pola karnego, ale przestrzelił.

1
2
44'

Kopanina w środku pola. Piłkarze już czekają na przerwę.

1
1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Yeray Alvarez.

Athletic Bilbao
3
2
1
2
41'

Gol dla Barcelony sprawił, że niemal zupełnie przestaliśmy oglądać okazje bramkowe.

1
1
3
4
2
38'

Nic nie wychodzi w niedzielny wieczór gościom. Barcelona panuje na placu gry.

2
3
1
35'

Optyczna przewaga Barcelony. Gospodarze szukają kolejnego trafienia, jednak w ostatnich minutach nie są w stanie zagrozić gościom.

4
3
1
1
1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raul Garcia.

11
2
30'

Dwa kwadranse za nami. Dominacja wicemistrzów Hiszpanii nie podlega dyskusji.

10
6
28'

Barcelona ponownie uzyskała przewagę. Athletic ma w meczu spore problemy z wykreowaniem zagrożenia pod bramką gospodarzy.

6
4
25'

Akcja Araujo, strzał z ok. 15 metrów minął jednak słupek.

4
4
5
2
25'

Po objęciu prowadzenia Barcelona cofnęła się i czeka na to, co zrobi rywal. A ten pomysłu na gospodarzy na razie nie ma.

1
23'

Jest i pierwszy strzał gości. Uderzał płasko Yuri BerchicheMarc-Andre ter Stegen na posterunku.

5
2
1
23'

Dopiero po stracie gola goście przedostali się w okolicy pola karnego Barcelony.

3
3
20'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Kapitalny strzał Messiego z rzutu wolnego. Argentyńczyk nad murem i... ponad stojącym na linii bramkowej Alvarezem. 1:0!

71
53
8
8
19
17'

Athletic po raz kolejny oddalił grę od własnej bramki. Goście jeszcze nie zagrozili Barcelonie.

4
4
1
14'

I ponownie obrazek z początku meczu. Przewaga Barcelony. Ze strzału Pjanicia wyszło dogranie do Messiego, który klatką piersiową z pięciu metrów uderzył ponad bramką.

5
4
2
1
2
11'

Gościom udało się przenieść ciężar gry w okolice środka pola. Barcelona po przejęciu piłki szybko rusza do przodu.

6
5
9'

Barcelona zdominowała rywala. Athletic w głębokiej defensywie, z dużymi problemami.

8
9
1
7'

W ataku Barcelona. Akcja zakończona strzałem Griezmanna, piłkę na róg wybił bramkarz.

7
7
1
1
2
5'

Griezmanna do Messiego, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, który ręką odbił piłkę!

17
10
4
3
6
3'

Od początku Barcelona na połowie Athletiku. Gospodarze cierpliwie rozgrywają piłkę.