1
1
2
88'

Szybują jeszcze dośrodkowania w pobliże bramki zespołu z Lombardii. Jedno z nich zostało podsumowane niedokładnym uderzeniem przez Kamila Glika. Kolejne zostało przechwycone na przedpolu przez Gianluigiego Donnarummę.

1
1
85'

Konfrontacja nadal wypełniona sytuacjami podbramkowymi. AC Milan miał nie pierwszą szansę na strzelenie gola drużynie grającej z przewagą zawodnika w polu. Chyba było aż zbyt dużo możliwości i przekombinowali Rossoneri. Piłka kopnięta przez Francka Kessiego trafiła w słupek!

82'
81'

Benevento Calcio. Schodzi: Gianluca Caprari. Wchodzi: Giuseppe Di Serio.

wchodzi Wchodzi
Giuseppe Di Serio #20
schodzi Schodzi
1
81'

AC Milan. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Pierre Kalulu.

81'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Leao za faul na połowie przeciwnika.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Dalot za przewinienie taktyczne.

1
1
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu była krótka przerwa w grze spowodowana urazem Davide Calabrii. Defensor podniósł się z boiska i zamierza dokończyć rywalizację z podopiecznymi Filippo Inzaghiego.

72'

Hakan Calhanoglu mógł udokumentować 150. występ w barwach Milanu uderzeniem do bramki. Piłka po próbie pomocnika Rossonerich zatrzymała się na słupku. Lorenzo Montipo odetchnął z ulgą, ponieważ osłabiony przeciwnik mógł ponownie zmusić go do kapitulacji.

1
1
70'

Gianluca Lapadula miał szansę na pozbawienie Gianluigiego Donnarummy czystego konta. Reprezentant Peru obrócił się z futbolówką z Alessio Romagnolim na plecach, ale swoim płaskim uderzeniem nie pokonał golkipera Milanu.

2
1
1
1
1
68'

Federico Barba znalazł się w polu karnym Milanu. Dośrodkowanie w kierunku bocznego defensora beniaminka, ale nie zdołał oddać celnego uderzenia. Piłka przeturlała się kilka metrów od bramki strzeżonej przez Gianluigiego Donnarummę.

1
65'

Pozostało jeszcze trochę czasu ambitnym gospodarzom, ale dotychczas ich gra przypomina komedię pomyłek. AC Milan nie musi robić dużo, żeby dużymi krokami przybliżać się do odniesienia zwycięstwa.

1
62'

Benevento Calcio. Schodzi: Alessandro Tuia. Wchodzi: Daam Foulon.

Daam Foulon #18
Alessandro Tuia #13
1
1
61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gianluca Caprari!

Po prostu beznadziejnie. Benevento Calcio robi wszystko co możliwe, żeby nie zapunktować. Alessandro Tuia i Lorenzo Montipo sprezentowali Rossonerim gole, a Gianluca Caprari oddał beznadziejne uderzenie z rzutu karnego. Pudło!

Benevento Calcio
2
7
2
3
2
60'

Szansa na trafienie kontaktowe. Rzut karny za przewinienie Rade Krunicia na Gianluce Caprarim.

2
2
3
60'

Czterech zawodników z minimum czterema golami w Milanie.

1
57'

Nabijają statystykę strzałów gospodarze, ale kompletnie nic z tego nie wynika. Gianluigi Donnarumma nie pozwolił sobie na błąd po płaskiej próbie zza pola karnego.

1
53'

Benevento Calcio pozostaje nieskuteczne. Przypomina się niedawny mecz beniaminka przeciwko US Sassuolo. Z dobrych pozycji do bramki Gianluigiego Donnarummy nie przymierzyli Roberto Insigne oraz Artur Ionita.

1
50'

Rafael Leao przelobował Lorenzo Montipo. 2:0 dla Milanu.

2
49'

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Ante Rebić.

Kolejny cyrk w defensywie Benevento Calcio. W ten sposób gospodarze na pewno nie zaszkodzą Milanowi. Lorenzo Montipo wybrał się na jagody, a kiedy próbował wrócić do bramki po nieroztropnym wyjściu, to został przelobowany przez Rafaela Leao. Portugalczyk z kolei zachował się przytomnie po podaniu Antego Rebicia.

46'

Gra wznowiona po przerwie. Filippo Inzaghi miał kwadrans na wymyślenie planu na wyrównanie w drugiej połowie. Były napastnik Milanu zdecydował się na przeprowadzenie jednej zmiany w drugiej linii.

1
1
46'

Benevento Calcio. Schodzi: Perparim Hetemaj. Wchodzi: Gabriele Moncini.

2
Czy Benevento Calcio wyrówna po przerwie?
45'

Doliczone trzy minuty.

1
1
44'

Trwa bombardowanie bramki Gianluigiego Donnarummy, ale bez efektu. Niezmiennie pokonać reprezentanta Włoch próbuje Roberto Insigne, a przed momentem w kanonadę włączyli się również Gianluca Caprari oraz Perparim Hetemaj.

2
1
1
2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za przewinienie na Perparimie Hetemaju.

40'

Po wykluczeniu Sandro Tonalego dwie zmiany personalne. Trener Milanu zdecydował się na uzupełnienie luki w drugiej linii kosztem Brahima Diaza. Z kolei Filippo Inzaghi musiał zareagować na kontuzję Gaetano Letizii.

1
1
39'

Benevento Calcio. Schodzi: Gaetano Letizia. Wchodzi: Riccardo Improta.

Riccardo Improta #16
Gaetano Letizia #3
2
37'

Jedenastu zawodników Benevento Calcio atakuje osłabionych przyjezdnych. Gaetano Letizia próbował wyrównać uderzeniem zza pola karnego. Niezłe uderzenie, ale nie pokonał nim odpowiednio ustawionego na linii bramkowej Gianluigiego Donnarummy. Wyłącznie korner dla zespołu z Kampanii.

1
1
2
36'

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Rade Krunić.

33'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sandro Tonali za kopnięcie wyprostowaną nogą Artura Ionity. Decyzja podjęta po obejrzeniu powtórek.

2
3
1
1
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Pasquale Schiattarella za niesportowe zachowanie.

Pasquale Schiattarella #28
1
1
30'

Dwa kwadranse rywalizacji za drużynami i AC Milan pozostaje na skromnym prowadzeniu. Benevento Calcio od czasu do czasu odpowiada swoimi atakami i momentami pachnie wyrównaniem. Najbliżej pokonania Gianluigiego Donnarummy był Roberto Insigne, po którego strzale piłka zatrzymała się na słupku.

3
28'

Gospodarze nie są zadowoleni z decyzji podejmowanych przez sędziego Fabrizio Pasquę. Gianluca Caprari nie doczekał się gwizdka, kiedy został staranowany blisko pola karnego Milanu, ale usłyszał po własnym przewinieniu blisko przeciwnej szesnastki.

1
1
25'

Podanie crossowe posłane w pole karne Milanu. Żadnemu z podopiecznych Filippo Inzaghiego nie udało się dogonić futbolówki zanim potoczyła się pod nogi skoncentrowanego Gianluigiego Donnarummy.

1
23'

150. mecz Hakana Calhanoglu dla Milanu.

4
20'

Jeszcze raz Roberto Insigne i jest coraz bliżej doprowadzenia do remisu. Nie zastanawiał się nad oddaniem kolejnego uderzenia ze znacznego dystansu i huknął w słupek. Gianluigi Donnarumma był w poważnych opałach i odetchnął po pudle zawodnika ofensywnego Benevento Calcio.

2
1
19'

Ponownie futbolówka wrzucona w pobliże pola karnego AC Milanu do Roberto Insigne. Tym razem akcja brata Lorenzo została podsumowana uderzeniem, ale nie poleciało ono w lustro bramki Gianluigiego Donnarummy.

1
1
17'

Franck Kessie dał prowadzenie Rossonerim.

1
15'

Gol! Strzelił Franck Kessie.

AC Milan już na prowadzeniu w Benewencie. Konfrontacja rozpoczęła się idealnie dla podopiecznych Stefano Piolego. Franck Kessie nie miał problemu ze skutecznym wykonaniem rzutu karnego po faulu Alessandro Tuii na Ante Rebiciu. Lorenzo Montipo nie uratował gospodarzy przed wczesną stratą gola!

13
4
1
3
14'

Diogo Dalot ułożył sobie piłkę na stopie przed szesnastką i oddał nieznacznie niecelne uderzenie z dystansu. Po chwili ponowienie ataku i jest przewinienie w polu karnym Alessandro Tuii na Ante Rebiciu.

2
2
11'

Rozegranie Rossonerich, a drużyna Kamila Glika oczekiwała na przeciwników w komplecie na własnej połowie boiska. Po przechwycie Benevento Calcio przeprowadziło kontratak z wykorzystaniem Roberto Insigne na prawym skrzydle.

3
1
8'

Dla odmiany przewinienie broniącego Simona Kjaera i Benevento Calcio miało rzut wolny na połowie przeciwnika. Zbyt płaskie dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie nadawało się do oddania uderzenia. Czekał na taką możliwość między innymi Kamil Glik.

4
6'

Przewinienie na wprowadzającym piłkę do przodu Alessio Romagnolim. Szansa na zagrożenie gospodarzom po dośrodkowaniu Hakana Calhanoglu z rzutu wolnego. Piłka posłana w pobliże bramki Lorenzo Montipo została wyekspediowana.

1
1
3'

Benevento Calcio w żółto-czerwonych pasiakach, a także czarnych spodenkach oraz getrach. AC Milan na biało z czerwonymi oraz czarnymi akcentami. W początkowych minutach spotkania podopieczni Stefano Piolego na połowie beniaminka, a najgroźniejsze było uderzenie z dystansu Brahima Diaza.

1
1
17:39

W niedzielę po komplet punktów sięgnęli między innymi gracze Napoli.

17:29

Kamil Glik zagra od początku po stronie Benevento.

2
2
19:19

Sędzia: Fabrizio Pasqua

19:19

Rossoneri mogą być niepokonani od 15 meczów na wyjeździe w lidze. Ponadto AC Milan strzelił minimum jednego gola poprzednim 34 przeciwnikom w Serie A. Dlatego zanosi się na duże wyzwanie dla zespołu Kamila Glika.

1
1
19:19

AC Milan zapewnił sobie w doliczonym czasie zwycięstwo 3:2 z Lazio, dzięki któremu był liderem ligi w przerwie świąteczno-noworocznej. Obecnie najgroźniejszym konkurentem Rossonerich jest Inter Mediolan.

1
19:19

Benevento Calcio przywiozło komplet punktów z Udine.

19:19

Poprzednim przeciwnikiem beniaminka było Udinese Calcio. Benevento Calcio zaprezentowało się poprawnie w regionie Friulli i zapracowało na zwycięstwo 2:0. Niepokonana od trzech kolejek drużyna cieszyła się z kompletu punktów dzięki uderzeniom Gianluci Caprariego oraz Gaetano Letizii.

19:19

Benevento Calcio poprawiło wyniki w porównaniu z początkiem sezonu. Drużyna prowadzona przez Filippo Inzaghiego znalazła się z 18 punktami wywalczonymi w 14 kolejkach na 10. miejscu w lidze włoskiej. Beniaminek zamykał górną połowę tabeli.

1
1
1
1
1
19:19

Pierwszym przeciwnikiem AC Milanu w 2021 roku będzie Benevento Calcio. Podopieczni Stefano Piolego zostali mistrzami jesieni w lidze włoskiej i niezmiennie bronią prowadzenia w wyścigu po scudetto.