Zakończony
US Sassuolo
90+2'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Już w doliczonym czasie Cristiano Ronaldo swoim uderzeniem przypieczętował zwycięstwo Juventusu. Ponadto poprawił swoje indywidualne statystyki.

18
8
6
8
7
90'

Doliczone dwie minuty.

1
2
4
3
86'
86'
84'

Brian Oddei wpadł w pole karne Bianconerich i poczęstował uderzeniem Wojciecha Szczęsnego. Poradził sobie reprezentant Polski i tym razem nie pozwolił przeciwnikom na wczesne doprowadzenie do remisu.

2
2
6
82'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Gianluca Frabotta.

Juventus ponownie na prowadzeniu. Tym razem 2:1 i pozostało zaledwie osiem minut do końca podstawowego czasu. Cristiano Ronaldo uruchomił szeroko ustawionego Gianlucę Frabottę, którego płaskie wstrzelenie w pole bramkowe zostało wykorzystane przez Aarona Ramseya. Walijczyk może rozstrzygnąć ten pojedynek.

4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Kulusevski za ostre przewinienie na Hamedzie Traore.

2
1
1
2
78'

Federico Chiesa nie zdążył do futbolówki po podaniu Cristiano Ronaldo. Gospodarze musieli zadowolić się wywalczeniem wrzutu z autu prawie na wysokości pola karnego Neroverdich.

2
77'

Wygląda na to, że po przerwie puściły hamulce i będzie można zobaczyć wymianę ciosów w ostatnich kilkunastu minutach meczu. Po sytuacji podbramkowej Cristiano Ronaldo natychmiast dwie odpowiedzi podopiecznych Roberto De Zerbiego.

74'

Kolejna konfrontacja Cristiano Ronaldo z Andreą Consiglim. Ponownie wyszedł z niej obronną ręką bramkarz US Sassuolo. Kapitalna, instynktowna interwencja doświadczonego zawodnika. Dzięki niemu przyjezdni nie muszą ponownie odrabiać strat do przeciwnika.

1
73'

US Sassuolo. Schodzi: Mert Muldur. Wchodzi: Brian Oddei.

wchodzi Wchodzi
Brian Oddei #30
schodzi Schodzi
Mert Muldur #17
71'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Frabotta za przewinienie na Mercie Muldurze.

Juventus FC
1
71'

Cristiano Ronaldo ułożył sobie futbolówkę na stopie i poczęstował Andreę Consigliego uderzeniem z dystansu. Bramkarz Neroverdich nie miał problemu z poskromieniem tej próby lidera Juventusu.

1
2
1
2
69'

Sassuolo wierzy w możliwość nie tylko zapunktowania, ale nawet odniesienia zwycięstwa w dziesięciu. Wojciech Szczęsny przechwycił bezpańską piłkę posłaną w pole karne Juventusu. Tym razem zabrakło gracza z regionu Emilia-Romania zdolnego do oddania uderzenia.

67'
65'

Zderzenie Andrei Consigliego z Cristiano Ronaldo w polu karnym Neroverdich. Davide Massa, a także jego pomocnicy przy monitorach nie zdecydowali się na pieczołowite rozstrzyganie, czy przyznać Juventusowi rzut karny. Grają dalej.

2
2
1
64'

Bianconeri muszą ponownie martwić się o zdobycie prowadzenia. Po wyrównaniu, na które absolutnie nic nie wskazywało, podopieczni Andrei Pirlo potrzebują najwyraźniej czasu na pozbieranie się.

1
61'

Gregoire Defrel oddał uderzenie do bramki Wojciecha Szczęsnego. 1:1.

2
1
2
58'

Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Hamed Traore.

Niespodzianka i jeszcze będzie interesująco w Turynie. US Sassuolo zdołało przedrzeć się przez osłabioną defensywę Juventusu i oddać uderzenie na 1:1. Gospodarze nie kwapili się do przerwania rozegrania Neroverdich, a Gregoire Defrel dostał podanie od Hameda Traore i z dogodnej pozycji pokonał płaskim uderzeniem Wojciecha Szczęsnego.

10
12
3
5
6
56'

US Sassuolo będzie mieć problem z odpowiadaniem atakami na rozegrania Juventusu po wykluczeniu Pedro Obianga. Roberto De Zerbi zdecydował się na ostrożne ustawienie w drugiej połowie, a minęło nieco ponad pięć minut i jego podopieczni muszą martwić się o odrabianie strat.

1
2
1
1
53'

Stara Dama na prowadzeniu. Danilo huknął na 1:0!

1
1
2
2
51'

Gol! Strzelił Danilo.

Bianconeri nie potrzebowali dużo czasu na przekucie przewagi liczebnej w prowadzenie. Zgrabna wymiana podań blisko linii pola karnego i piłka trafiła do osamotnionego Danilo. Brazylijczyk nie zastanawiał się, co zrobić, tylko oddał potężne uderzenie w narożnik bramki US Sassuolo. Nie zdołał tego powstrzymać ani Andrea Consigli, ani żaden z defensorów. Eleganckie i ważne trafienie, a przyjezdni mają duży problem.

17
9
3
5
6
46'

Powrócili piłkarze z szatni do rywalizacji. Juventus ma przewagę zawodnika w polu. Andrea Pirlo wymienił już trzeciego podopiecznego z przygotowanej przed pierwszym gwizdkiem jedenastki. Bianconeri atakują już bez Rodrigo Bentancura, a z Adrienem Rabiotem w szeregach.