1
1
1
88'

Jeszcze rozgrywają piłkę podopieczni Stefano Piolego. Ostatnia akcja Rossonerich została podsumowana uderzeniem Soualiho Meite. Sprowadzony z Torino FC zawodnik nie pokonał płaską próbą z dystansu dobrze dysponowanego Samira Handanovicia.

2
1
86'
85'

Dośrodkowanie Hakana Calhanoglu z rzutu wolnego w pole karne Interu Mediolan. Do oddania strzału przygotowywali się Simon Kjaer oraz Ante Rebić, jednak przeciwnicy nie pozwolili na poprawienie rezultatu.

2
83'
2
1
1
1
2
82'

Podanie przed pole karne Nerazzurrich do Hakana Calhanoglu. Jego płaskie uderzenie z dystansu zostało zablokowane przez ofiarnie interweniującego defensora. Coraz bliżej czystego konta liderzy ligi.

2
80'

Wielka partia napastników Interu Mediolan.

1
74'

Nicolo Barella postraszył swoim uderzeniem z dystansu. Gianluigi Donnarumma pewnie ponownie sięgnąłby po piłkę do sieci, gdyby jego kompan z reprezentacji Włoch lepiej przymierzył zza pola karnego.

2
72'

Bez wiary drużyna w czerwono-czarnych pasiakach. Po drugim golu Lautaro Martineza nie było już dobrej szansy na pokonanie Samira Handanovicia, natomiast zbudowany wysokim prowadzeniem Inter Mediolan delektuje się swoim wynikiem.

2
69'

Takiego wyczynu nie było od dekad. Cztery ligowe derby z rzędu w golem Romelu Lukaku.

1
67'
66'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Ivan Perisić.

Po zawodach. Inter Mediolan strzelił trzeciego gola Milanowi. Wynik nie pozostawia już złudzeń Zlatanowi Ibrahimoviciowi i jego kompanom. Romelu Lukaku wiedział, co zrobić z piłką na połowie przeciwnika i po oswobodzeniu się spod opieki Alessio Romagnolego oddał płaskie uderzenie do bramki Gianluigiego Donnarummy. Nokaut!

9
7
1
1
1
65'

Sandro Tonali nie zdołał uruchomić swoim zagraniem na lewe skrzydło Antego Rebicia. Dobrze przewidzieli obrót wydarzeń podopieczni Antonio Conte. Po chwili próbował poprawić wynik Zlatan Ibrahimović, jednak jego strącenie nie było niebezpieczne dla Samira Handanovicia.

63'

AC Milan rozpędzał się, ale dostał bolesny cios. Podopieczni Stefano Piolego na połowie przeciwnika, jednak groźniejsi są Nerazzurri. Płaskie uderzenie Romelu Lukaku zostało obronione nogami przez Gianluigiego Donnarummę. To mogło być nokautujące trzecie trafienie.

60'

Lautaro Martinez bohaterem godziny derbów. Drugi gol!

3
1
1
57'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Ivan Perisić.

W trudnym momencie Inter Mediolan zdołał odpowiedzieć na serię ataków przeciwnika akcją bramkową. Pięknie powędrowała piłka przez Christiana Eriksena i Achrafa Hakimiego do Ivana Perisicia. Chorwat podniósł głową i zobaczył Lautaro Martineza. Argentyńczyk wbiegł z odpowiednią prędkością w pobliże bramki Gianluigiego Donnarummy i skompletował dublet płaskim uderzeniem. 2:0 dla Nerazzurrich!

12
10
3
5
5
55'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Saelemaekers za niesportowe zachowanie.

55'

Rozegranie zespołu w czerwono-czarnych pasiakach. Piłka krążyła między formalnymi gospodarzami, a ich akcja zakończyła się niedokładnym strzałem Francka Kessiego po zgraniu Zlatana Ibrahimovicia. Blokował to Alessandro Bastoni.

1
52'

Inter Mediolan musi uspokoić sytuację na murawie, jeżeli nie chce za moment zapomnieć o swoim prowadzeniu. Podopieczni Stefano Piolego dali jasno do zrozumienia, że nie godzą się z porażką w derbach.

1
50'

AC Milan dynamicznie rozpoczął drugą połowę pojedynku i był o włos od odrobienia strat do lokalnego przeciwnika. Rewelacyjnie między słupkami reagował Samir Handanović i wyrasta na kluczowego aktora widowiska.

1
48'

Ante Rebić wywalczył rzut rożny dla Milanu. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki była ogromna szansa na doprowadzenie do remisu! Uderzenie Zlatana Ibrahimovicia zostało rewelacyjnie poskromione przez Samira Handanovicia. Nie trzeba było długo czekać na poprawki i Słoweniec poradził sobie również ze strzałami Zlatana oraz Sandro Tonalego.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Mediolanie. Inter z zaliczką, ale jeszcze nie może być spokojny o odniesienie zwycięstwa. Rossoneri mają swoje problemy, ale im dłużej trwała pierwsza część, tym więcej mieli do powiedzenia na połowie przeciwnika.