Liga Mistrzów: Grupa A
03 lis 2020 21:00
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Hernandez, który dopadł do źle wybitej piłki i - po rykoszecie - skierował ją pod poprzeczkę. W końcówce Bayern kompletnie zdemolował Salzburg!

Bayern Monachium
229
79
29
7
8
90+1'
ZMIANA
26
13
10
9
12
90+1'
ZMIANA
24
18
14
5
8
90'

Sędzia dolicza dwie minuty.

23
14
8
6
10
90'

Leroy Sane ściął do środka i spróbował swojego szczęścia. Świetna interwencja bramkarza po strzale po ziemi.

16
6
7
10
13
89'

"Byki" próbują z dystansu, ale strzał w sam środek bramki nie mógł zaskoczyć Neuera.

29
16
9
5
13
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Javi Martinez. Hiszpan na skraju pola karnego miękko wrzucił, a "Lewy" zawisł w powietrzu i głową skierował piłkę do siatki! 2:5!

472
214
40
17
21
87'

Gospodarze nacierają na bramkę Neuera i otrzymują kolejne rożne. Nie potrafią jednak zamienić ich na bramkę.

7
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Enock Mwepu za faul na Lucasie Hernandezie.

4
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Joshua Kimmich, który posłał świetne podanie do skrzydłowego. Ten najpierw zamarkował strzał, a potem uderzeniem w górny róg podwyższył prowadzenie Bayernu!

141
49
15
5
11
82'

W ostatnich 30. minutach posiadanie piłki 38 proc. do 62 proc. na korzyść "Bawarczyków".

33
12
5
10
10
81'

Obie drużyny przyspieszyły. Najpierw "Byki" bezskutecznie szukały wyrównania, a za chwilę Mueller uderzył prosto w ręce bramkarza.

13
4
9
4
10
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jerome Boateng. Asystował mu Joshua Kimmich. Lewandowski kolejny raz trafił z rzutu wolnego w mur, jednak chwilę później piłkę z rogu wrzucił Kimmich a Boateng głową dał prowadzenie gościom!

206
95
20
11
18
78'

To może być dobra okazja. Thomas Mueller faulowany tuż przed polem karnym.

43
16
7
9
9
77'

Dośrodkowanie z boku boiska ląduje na bocznej siatce Neuera.

7
5
5
3
16
76'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Mergim Berisha. Wchodzi: Jerome Onguene.

3
75'
ZMIANA
14
8
5
6
3
75'
ZMIANA
74'
ZMIANA
13
6
6
6
4
73'

Bardzo aktywny jest Okugawa. Tym razem jednak spalił.

10
2
4
3
7
71'

Strzał z dystansu Okugawy po ziemi. Neuer pewnie broni.

9
68'

Żółtą kartkę otrzymał Serge Gnabry za próbę wymuszenia rzutu karnego.

6
2
9
5
8
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Masaya Okugawa. Asystował mu Andre Ramalho. Okugawa pięknie się przywitał i w pierwszym kontakcie posłał piłkę do bramki! 2:2!

Masaya Okugawa #37
21
18
16
23
78
65'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Zlatko Junuzović. Wchodzi: Masaya Okugawa.

3
1
5
4
7
65'
ZMIANA

Red Bull Salzburg. Schodzi: Zlatko Junuzović. Wchodzi: Noah Okafor.

Noah Okafor #77
1
3
5
5
7
65'

Kingsley Coman otrzymał dobre podanie, ale jego strzał trafił w poprzeczkę!

7
2
13
7
18
63'

Szoboszlai z dystansu, ale Neuer nie miał problemów z obroną.

21
5
2
3
7
62'

Po rożnym Bayern ruszył z kontrą. Gnabry szukał krótkiego rogu, ale bramkarz kapitalnie odbił strzał!

6
3
13
7
8
61'

Juzunović spróbował z daleka, ale jego strzał został zablokowany. "Byki" mają rzut rożny.

1
9
1
3
60'

Mohamed Kamara ucierpiał i musi opuścić boisko.

6
1
4
7
4
59'

Mecz toczony jest w szybkim tempie. Piłka co chwilę przechodzi od pola karnego do pola karnego. Sprzed "szesnastki" uderzył Kimmich, ale piłka przeszła obok słupka.

4
3
6
5
13
57'

Mocny strzał Gnabry'ego! Cican Stanković jednak na posterunku.

4
4
9
8
20
56'

Indywidualne błędy wciąż są zmorą obu drużyn. Złe przyjęcie zapoczątkowało akcję Bayernu. Piłkę przejął Lewandowski. Polak uczestniczył też w jej ostatniej fazie, jednak źle przyjmował i wypadł poza boisko.

2
4
8
12
18
53'

Z rzutu wolnego sprzed pola karnego spróbował Lewandowski. Polak trafił jednak prosto w mur.

11
9
17
25
32
53'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Kamara za faul na Tolisso.

Mohamed Kamara #19
18
4
10
5
10
52'

Boateng w polu karnym zatrzymuje Berishę. Napastnik Salzburga nie zdołał oddać strzału.

16
6
6
4
9
51'

Neuer teraz odważnie wyszedł i przejął piłkę na środku boiska.

15
3
6
5
2
50'

Faul Koity w środku boiska na Pavardzie. Bez konsekwencji.

3
6
2
8
49'

Przycisnął teraz Bayern, ale nie przełożyło się to na bramkową okazję.

13
5
16
12
7
47'

Groźnie po rożnym! Szoboszlai wrzucił na krótki róg, piłka przeszła kilku zawodników, ale na czwartym metrze czujny Boateng wybił futbolówkę jak najdalej od własnej brmaki.

16
7
4
1
4
46'

Pierwsza minuta i od razu groźna szansa Salzburga! Strzał Enocka Mwepu wybronił Neuer!

15
2
6
3
7
46'

Początek drugiej połowy. Rozpoczyna Bayern.

16
4
3
3
6
45'

Sędzia doliczył dwie minuty,

16
7
8
9
16
44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Rasmus Nissen próbował zablokować dośrodkowanie Thomasa Muellera, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza. Bayern na prowadzeniu!

Rasmus Nissen #43
137
77
26
12
21
43'

Faul Kimmicha na Koicie. Sędzia nakazał grać dalej, ale grę wstrzymali piłkarze gospodarzy, którzy wskazywali arbitrowi, że ich kolega nie może się podnieść z boiska.

5
2
14
6
18
39'

Faul Tolisso na Berishy. Sędzia nie wyciągnął jednak "żółtka", skończyło się na słownej reprymendzie.

9
37'

Kolejny nieudany rożny Salzburga skończył się kontrą Bayernu. Coman pognał pod pole karne i zagrał do Lewandowskiego. Polak miał dwóch lepiej ustawionych kolegów, ale zdecydował się sam wykończyć sytuację i przestrzelił.

9
6
12
28
33
35'

W strzałach 10 do 6 dla gospodarzy. W celnych: 4 do 1.

4
2
3
4
23
34'

Lewandowski otrzymał piłkę od Gnabry'ego i wyglądało, jakby składał się do uderzenia nożycami. Ostatecznie "Lewy" podbił futbolówkę i szukał strzału z woleja, ale przy okazji sfaulował Andre Ramalho.

7
3
16
11
16
32'

Obie drużyny mają dzisiaj problem z rozegraniem piłki. Proste błędy przy podaniach co rusz stwarzają szanse jednym i drugim. Zarówno Salzburg, jak i Bayern, stawiają dzisiaj na grę z kontrataku i szybkie przeniesienie piłki pod bramkę rywali.

14
10
14
5
11
29'

Kimmich dorzucił z rzutu wolnego, głową zgrywał Tolisso, ale nikt nie zamknął tej sytuacji. Pomocnik domagał się rzutu rożnego.

12
5
16
8
14
28'

Dobra próba Kingsley'a Comana z pola karnego. Techniczny strzał zablokował głową obrońca.

13
25'

Powtórki jednak wskazują, że przy rzucie rożnym ręką zagrał Corentin Tolisso. Powinien być rzut karny dla RB Salzburga.

5
6
25
10
18
23'

Dominik Szoboszlai tuż obok bramki, ale piłka musnęła obrońcę w murze i wyszła poza boisko. Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy.

21
9
9
5
11
23'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard. Obrońca faulował tuż przed polem karnym. Będzie groźna szansa dla Salzburga.

6
3
8
11
41
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Polak nie pomylił się z jedenastu metrów. Mamy remis!

434
196
28
12
24
20'

Bayern rusza z kontrą i będzie karny! Faul na Thomasie Muellerze!

81
28
19
10
17
20'

Sekou Koita będzie sobie teraz pluć w brodę, że nie podwyższył prowadzenia. Napastnik wbiegł w idealnym momencie między środkowych obrońców i od połowy szedł na sytuację sam na sam. Sytuację ułatwiał fakt, że Neuer stał przed polem karnym. Koita spróbował loba, ale skiksował i w efekcie... trafił w Neuera.

9
5
4
5
12
19'

Zlatko Juzunović potrzebował interwencji medycznej po tym, jak Robert Lewandowski trafił go piłką w głowę. Pomocnikowi nie stało się nic poważnego i jest już na boisku.

13
21
7
5
5
17'

Dominik Szoboszlai z rogu, uderzenie głową Andre Ramalho i dobra, instynktowna obrona Manuela Neuera. Po chwili golkiper wyłapał dośrodkowanie z rzutu wolnego, zatem wciąż 1:0.

18
6
6
4
8
16'

Nieprawdopodobny pech Bayernu! Po szybkim przejęciu w środku pola Joshua Kimmich uruchomił Serge Gnabry'ego, skrzydłowy popędził w pole karne i strzałem w długi róg umieścił piłkę w bramce. Gola jednak nie będzie, bowiem liniowy pokazał, że Niemiec był na pozycji spalonej.

4
6
10
8
28
14'

Salzburg od razu ruszył pod pole karne gości, ale piłka wylądowała w "koszyczku" Neuera.

15
7
8
8
17
13'

A jednak nie ma rzutu karnego! Arbiter Danny Makkelie - po obejrzeniu powtórek - anulował swoją decyzję o przyznaniu "jedenastki"!

7
8
13
19
44
12'

Będzie rzut karny! Lucas Hernandez faulowany w polu karnym

49
14
8
4
10
11'

Nieprawdopodobny napór Bayernu! Serge Gnabry minął obrońcę w polu karnym i jego strzał minął już ręce bramkarza. Piłkę niemal z linii bramkowej wybił inny z defensorów gospodarzy!

5
4
6
3
19
10'

W tym momencie Salzburg przesuwa się na pozycję wicelidera tabeli. Zrzuca z niej Atletico, które tylko zremisowało 1:1 z Lokomotiwem (więcej TUTAJ).

4
5
10
5
5
9'

Dzieje się w Austrii! Bayern szybko rozpoczął od bramki i David Alaba zagraniem przez całe boisko uruchomił Roberta Lewandowskiego. Polak w dogodnej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

7
6
10
13
18
8'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Strzał sprzed pola karnego jednak wysoko nad bramką gości.

19
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mergim Berisha. Tego się nie spodziewaliśmy! Berisha dopadł do piłki po zablokowanym strzale Sekou Koity i strzałem w krótki róg zaskoczył Manuela Neuera. 1:0 dla Salzburga!

38
25
92
33
89
3'

Red Bull wyszedł z kontrą i od razu uzyskał rzut rożny. Wcześniej strzał zablokował Jerome Boateng. Z rogu gospodarze jednak nie stworzyli zagrożenia.

7
6
6
9
12
2'

W pierwszych minutach piłkę całkowicie kontrolują mistrzowie Niemiec. Gospodarze zamknięci na własnej połowie.