1:7
Zakończony
Polska
90+4'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Nicola Zalewski. Zalewski pięknie dośrodkował z lewej strony, a Buksa pokazał, że dla tej kadry może wiele zrobić. Hat trick. Klasyczny! Brawo! 1:7!

450
146
47
19
15
90+2'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Kamil Piątkowski. Dośrodkowanie Piątkowskiego na piąty metr, a Buksa po raz kolejny wyskoczył na wysokość drzewa. Głową do bramki i jest 1:6!

412
160
39
22
24
90+1'

Kamiński do Szymańskiego, strzał nogą odbił bramkarz.

18
10
10
7
21
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

30
14
14
11
11
88'

Strzał Świderskiego odbił bramkarz, poprawkę Buksy przyblokował obrońca.

32
70
19
27
40
87'

Polacy już nie atakują rywala. Biało-Czerwoni są zadowoleni z remisu po przerwie.

15
102
9
20
32
85'

Do dośrodkowania doszedł Buksa, strzał na korner sparował bramkarz.

27
12
6
13
13
83'

Polacy szukają szóstej bramki. Atak pozycyjny Biało-Czerwonych.

46
21
11
7
18
81'

Świderski w polu karnym z piłką, ale w dobrej sytuacji w bramkę nie trafił.

19
49
13
9
38
79'

Dogranie Kamińskiego do bramki starał się skierować Szymański, ale w bramkę nie trafił.

15
40
11
14
42
79'
78'

VAR jeszcze sprawdza. Było popchnięcie, ale przed linią pola karnego. Jest rzut wolny.

26
56
17
16
38
77'

Rzut karny dla Polaków. Sfaulowany został Zalewski.

77
39
25
14
16
76'

Gospodarze starają się wysoko atakować Polaków, ale bez większej wiary w powodzenie.

7
19
3
5
4
74'

Akcja Polaków przerwana. Faul w ataku Helika.

10
10
13
11
19
73'

San Marino. Schodzi: Nicola Nanni. Wchodzi: Mirko Palazzi.

11
72'

Gospodarze już z taką łatwością nie przedostają pod naszą bramkę. Mamy spotkanie pod kontrolą, ale momentami na zbyt wiele pozwalamy rywalom.

23
24
8
8
27
69'

Polacy znowu... uwierzyli w siebie. Remisujemy bez Lewandowskiego z San Marino. Taka sytuacja.

36
178
23
20
31
67'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Michał Helik. Po rzucie rożnym piłkę dogonił Helik i mądrze dośrodkował na piąty metr. Buksa wyskoczył niczym Kamil Stoch i głową trafił na 1:5! Jakoś ratujemy twarz po przerwie.

266
104
29
29
38
66'

San Marino. Schodzi: Filippo Fabbri. Wchodzi: Giacomo Conti.

5
66'
64'

Kolejna próba gospodarzy. D'Addario dobrze przymierzył, Skorupski obronił. No, no, to źle pachnie.

25
77
15
11
20
63'

Puchacz z pretensjami do sędziego. Arbiter zobaczył faul.

13
13
16
10
14
61'

Piłka w bramce po strzale Linettego, ale Polak był na spalonym. Jeszcze VAR potwierdził wszystko.

9
58'

Słyszycie to rżenie? To nie koń z Krupówek. To cała Europa i pół Azji śmieje się z naszych.

228
678
26
19
88
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcello Mularoni.

11
55'

Puchacz dośrodkował z lewej strony, ale źle to uczynił. Piłkę wybili rywale. Źle to wygląda.

29
35
8
12
36
54'

Zaraz po spotkaniu wójt San Marino ma ogłosić poniedziałek dniem wolnym od wszystkiego.

88
361
19
13
33
53'

Gospodarze odważniej z marzeniami może nie o mistrzostwach świata, ale o dalszym otłukiwaniu naszych.

36
141
10
10
21
51'

Piątkowski bardzo pracuje na szybki powrót do PKO Ekstraklasy. Błąd za błędem.

107
115
16
12
26
50'

Polacy wyszli z szybką akcją, ale strzał sprzed pola karnego Linettego został zablokowany.

10
11
25
11
21
49'

Kolejny strzał gospodarzy. Skorupski obronił, ale co się dzieje z naszymi to jakaś katastrofa. Bardzo memotwórczo rozpoczęła się 2. połowa.

50
200
15
16
26
47'

Gol! Strzelił Nicola Nanni. Mieszkańcy San Marino dzisiaj nie zasną. Święto narodowe pewne. Piątkowski podawał do Helika, ale tak to zrobił, że zagrał do Nanniego, a ten dopadł do piłki i uderzył nie do obrony. 1:4. Wstyd.