Zakończony
SPAL
90+4'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Cosimo Marco Da Graca.

Juventus ostatnio specjalizuje się w strzeleniu goli dzięki ostatniemu atakowi w meczu.

1
90+3'

Demba Seck miał najwięcej szans na poprawienie wyniku z perspektywy przyjezdnych. Futbolówka kopnięta zza pola karnego przeturlała się nieznacznie obok bramki Gianluigiego Buffona. Weteran zawahał się na chwilkę i mogło to kosztować czyste konto.

2
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
87'

Juventus FC. Schodzi: Nicolo Fagioli. Wchodzi: Weston McKennie.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nicolo Fagioli #41
1
1
1
86'

SPAL. Schodzi: Simone Missiroli. Wchodzi: Federico Viviani.

Federico Viviani #24
2
1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za ostre przewinienie w centrum pola.

3
2
83'

Juventus FC. Schodzi: Merih Demiral. Wchodzi: Cosimo Marco Da Graca.

1
3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Chiesa za przewinienie na Enrico Brignoli.

1
1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Valoti za przewinienie w centrum boiska.

78'

Gol! Strzelił Dejan Kulusevski. Asystował mu Federico Chiesa.

Trochę pomogli przyjezdni, a konkretnie Nenad Tomović. Nie ma jednak co ujmować zawodnikom z Turynu, ponieważ stwarzali po przerwie sytuacje podbramkowe i zapracowali na kolejnego gola. Przechwycona piłka trafiła od Federico Chiesy do Dejana Kulusevskiego, który nareszcie oddał uderzenie z odpowiednią energią oraz dokładnością.

75'

Przerwane rozegranie zawodników Juventusu na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Bez Alvaro Moraty poczynania ofensywne Bianconerich nie mają odpowiedniego tempa. Podopieczni Andrei Pirlo już prawdopodobnie są zainteresowani spokojnym dowiezieniem zaliczki do ostatniego gwizdka.

2
2
2
2
73'

Premierowe uderzenie celne na bramkę Gianluigiego Buffona. Bramkarz Juventusu ustawił się w odpowiednim miejscu i nie dał się pokonać Mattii Valotiemu. Weteran nie stracił koncentracji między słupkami i po raz pierwszy zapracował na notę.

1
71'

Druga połowa nie ma wysokiej temperatury. Tylko dzięki Juventusowi oraz jego staraniom o trzeciego gola momentami robi się ciekawiej. Demba Seck starał się wprowadzić odrobinę pikanterii trafieniem kontaktowym, ale oddał katastrofalne uderzenie, a na dodatek gra została przerwana z powodu spalonego.

2
1
67'

Juventus FC. Schodzi: Gianluca Frabotta. Wchodzi: Alex Sandro.

Gianluca Frabotta #38
1
67'
66'
66'

SPAL. Schodzi: Sergio Floccari. Wchodzi: Luca Moro.

Luca Moro #90
1
63'

Gianluca Frabotta rozwinął skrzydła i czuje się swobodnie w rywalizacji z drugoligowcami. Kolejne uderzenie z dystansu oddane przez odkrycie Andrei Pirlo, ale tym razem piłka nie poleciała do bramki SPAL-u.

1
61'

Minął kwadrans po przerwie i SPAL albo nie zamierza, albo nie potrafi przetransportować piłki w pole karne Gianluigiego Buffona. Nawet w dalekim od galowego składzie Juventus ma wyraźną przewagę w rywalizacji z drugoligowcem.

1
1
57'

Aaron Ramsey przeprowadził rajd lewym skrzydłem w pobliże bramki przyjezdnych. Walijczyk dostał podanie w tempo od pracowitego Alvaro Moraty, ale nie pokonał swoim uderzeniem z ostrego kąta Etrita Berishy. Po przerwie reprezentant Albanii ma szczęście i nie musi sięgać po futbolówkę do bramki.

1
54'

Dejan Kulusevski wprowadza nerwowość w defensywie przyjezdnych swoimi rajdami. Problem reprezentanta Szwecji polega na tym, że szarże nie kończą się dostatecznie energetycznymi oraz dokładnymi uderzeniami. Dlatego Dejan Kulusevski musi zadowolić się asystą.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Sernicola za przewinienie taktyczne.

Leonardo Sernicola #17
SPAL
1
1
1
48'

Na razie Juventus szuka sposobu na skierowanie piłki po raz trzeci do bramki przyjezdnych. Tak, żeby rozwiać ostatnie wątpliwości, co do awansu. Etrit Berisha zaczyna panikować i ma szczęście, że piłka przecina boisko w pobliżu linii, ale jej nie przekracza.

1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa rywalizacji w Turynie. Juventus z konkretną przewagą po pierwszej części. SPAL spróbuje jeszcze podjąć ryzyko po powrocie z szatni boisko. To trener przyjezdnych zdecydował się na mocniejsze zamieszanie w jedenastce przed wznowieniem spotkania.

3
1
1
46'

SPAL. Schodzi: Francesco Vicari. Wchodzi: Nenad Tomović.

Francesco Vicari #23
1
46'

SPAL. Schodzi: Luca Ranieri. Wchodzi: Marco Sala.

Marco Sala #32
1
1
komentarz

SPAL w podbramkowym położeniu. Trudno liczyć na niespodziankę.

1
komentarz

Stara Dama bezpieczna w pierwszej połowie.

1
1
Czy Juventus FC powiększy prowadzenie po przerwie?
1
1
45+1'

Najmłodszy strzelec gola dla Juventusu i jednocześnie Włoch od czasu Moise Keana.

1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
43'

Tym razem skuteczna interwencja zaprezentowana przez Meriha Demirala w rywalizacji z Dembą Seckiem. Turek nie pozwolił na oddanie strzału przeciwnikowi. Całe zamieszanie zostało ostatecznie wyjaśnione przez Gianluigiego Buffona.

1
1
38'

Gianluca Frabotta podwoił przewagę Bianconerich.

1
1
1
36'

Pomyłka Meriha Demirala na własnej połowie. Szansę na ukaranie Turka miał Sergio Floccari, jednak nie oddał uderzenia zza pola karnego do bramki Juventusu. Zabrakło dokładności, ponieważ akurat moc zgadzała się w strzale doświadczonego napastnika. Gianluigi Buffon rzucił się, ale ponownie nie musiał interweniować.

2
2
1
33'

Gol! Strzelił Gianluca Frabotta. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Rośnie przewaga Bianconerich. 2:0 w Turynie! Gianluca Frabotta oklaskiwany przez swoich sympatyków z ławki rezerwowych, czyli Carlo Pinsoglio oraz Federico Chiesę. Boczny defensor dopadł do futbolówki blisko pola karnego, a podanie Dejana Kulusevskiego nadawało się do oddania potężnego uderzenia. Niby było trochę czasu na reakcję, jednak Etrit Berisha wyłącznie odprowadził mocno kopniętą piłkę wzrokiem do sieci.

Juventus FC
7
6
2
2
30'

Nie ma Cristiano Ronaldo, Alvaro Morata dostał karnego.

1
2
1
29'

Podanie w pole karne Bianconerich, a tam znalazł się Demba Seck. Zawodnik przyjezdnych miał do wyboru kilka rozwiązań, tymczasem potknął się na piłce, została mu ona za plecami, dlatego interesująco zapowiadająca się akcja nie została zakończona strzałem. Gianluigi Buffon mógł odetchnąć.

2
2
26'

Lorenzo Dickmann nie popisał się na skrzydle. Futbolówka zgubiona przez pomocnika z Ferrary i Juventus mógł wznowić rywalizację wrzutem z autu. Na razie sytuacja na murawie jest kontrolowana przez świeżo upieczonego posiadacza Superpucharu Włoch.

2
1
1
24'

Wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Andrei Pirlo. Futbolówka została skierowana do Dejana Kulusevskiego, który szarżował wewnątrz pola karnego drugoligowca. Jego płaskie uderzenie nie było skomplikowane dla Etrita Berishy. Albańczyk był w odpowiednim miejscu i zaprezentował chwyt.

1
1
22'

Sergio Floccari zaspał za linią obrońców Bianconerich. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i wznowienie zostało przyznane Gianluigiemu Buffonowi. SPAL musi bardziej skoncentrować się, jeżeli chce kreować sytuacje podbramkowe na stadionie finalisty poprzedniej edycji Pucharu Włoch.

3
1
1
1
2
18'

Alvaro Morata i faworyt na prowadzeniu 1:0.

2
1
16'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Egzekutorem rzutu karnego za przewinienie Francesco Vicarego na Adrienie Rabiocie był Alvaro Morata. Reprezentant Hiszpanii oddał spokojne uderzenie w kierunku prawego narożnika. Etrit Berisha nie rozczytał intencji napastnika Juventusu. Stara Dama na prowadzeniu w ćwierćfinale Pucharu Włoch.

Juventus FC
8
4
2
1
2
15'

Rzut karny za faul Francesco Vicarego na Adrienie Rabiocie. Żółta kartka anulowana.

4
1
1
3
15'

Sędzia jeszcze poogląda powtórki.

1
1
2
2
11'

Ekspresowa riposta przyjezdnych. Futbolówka trafiła do ustawionego blisko pola karnego Sergio Floccarego. Jego uderzenie ostrzegawcze przeleciało obok bramki Gianluigiego Buffona. Były reprezentant Włoch musiał wyłącznie odprowadzić je wzrokiem poza boisko.

2
1
9'

Etrit Berisha interweniował po strzale Alvaro Moraty zza pola karnego. Futbolówka została sparowana na korner przez reprezentanta Albanii. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki nie było zagrożenia, ponieważ poleciało ono do centralnie ustawionego w szesnastce defensora z Ferrary.

1
1
1
6'

Zapachniało po raz pierwszy prowadzeniem Bianconerich. Alvaro Morata uruchomił podaniem Gianlucę Frabottę, którego płaskie uderzenie przeleciało obok słupka w bramce Etrita Berishy. Bocznemu defensorowi nie zabrakło dużo dokładności.

2
1
1
5'

Futbolówka przekazana podopiecznym Andrei Pirlo. Rozegranie gospodarzy zostało poskromione przez brawurowo interweniującego poza własnym polem karnym Etrita Berishę. Nie wyglądało to w stu procentach pewnie, ale było skuteczne.

1
2
1
3'

Juventus w klasycznych biało-czarnych pasiakach, a także w białych spodenkach oraz getrach. SPAL wyszedł na boisko w czerwonych strojach. Piłkarze z Farrary starali się przedostać w pole karne Gianluigiego Buffona, ale nie pozwolili na to defensorzy.