2
3
8
88'

Kostorz upadł w polu karnym. Domagają się "jedenastki" gospodarze! Na razie sędzia nie reaguje!

32
18
8
8
36
88'
ZMIANA
87'

Kwekweskiri z rzutu rożnego, piłka dość niespodziewanie trafiła do Ishaka, który strzelał w efektowny sposób z powietrza, jednak kopnął zbyt lekko i Tobiasz zdołał skutecznie interweniować.

4
4
3
4
4
86'

Dobre dośrodkowanie Amarala w pole karne, atakował piłkę Ishak, ale w ostatniej chwili uprzedził go Wieteska.

11
6
4
2
2
86'

Lech utrzymuje się przy piłce na połowie Legii.

25
9
3
4
2
84'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

43
15
3
2
7
84'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz.

37
12
2
2
6
84'

Lech wyszedł z kontrą, najpierw faulowany był Dani Ramirez, sędzia puścił grę, po chwili upadł Ishak.

7
3
1
2
5
83'

Celebrują każde wznowienie gry zawodnicy Lecha. Niewiele minut do końca, nie muszą się spieszyć.

27
7
3
2
4
81'

Bardzo nieudany strzał Tiby z trzydziestu metrów. Piłka poszybowała w trybuny.

6
4
4
8
5
80'

Milić strzelił niecelnie po centrze Kwekweskiriego z rzutu rożnego.

2
1
3
5
1
79'

Slisz przebiegł kilkadziesiąt metrów, nikt go nie atakował, więc postanowił oddać strzał zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

8
10
4
6
3
78'

Legii zaczyna się spieszyć.

4
12
3
3
6
78'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, ale najwyżej w polu karnym wyskoczył Salamon i oddalił zagrożenie.

8
3
3
1
2
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA
74'

Dośrodkowanie Mladenovicia, po którym doszedł do sytuacji strzeleckiej Kostorz, jednak nie trafił czysto w piłkę i ta poleciała w znacznej odległości od bramki.

5
6
5
7
6
74'

Nieudany przerzut Slisza w kierunku Johanssona. Nerwowość wkrada się w poczynania zawodników Legii.

10
7
1
3
2
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
71'

Kamiński przyjęciem piłki zgubił rywala przed polem karnym, huknął w kierunku dalszego słupka i nieznacznie się pomylił! To mógł być cios kończący rywalizację!

11
7
2
1
70'

A tymczasem w ataku Lech. Ba Loua zagrał prostopadle do Ishaka, ten od razu poszukał strzału, ale nie trafił w bramkę, a jedynie w boczną siatkę!

13
10
2
2
5
69'

Dobra akcja Legii. Ribeiro zagrał płasko w pole karne, przepuścił piłkę Lopes, ale za jego plecami nie było nikogo, kto dostawiłby nogę.

3
5
6
2
4
68'

Wieteska faulował Bednarka w polu bramkowym. Rozległ się gwizdek arbitra.

4
3
3
2
5
68'

Kolejny stały fragment gry dla Legii. Zagranie Josue na dalszy słupek i tym razem wybija piłkę Milić.

6
6
1
4
67'

Centra Josue z rzutu wolnego i pewnie na przedpolu piąstkuje Bednarek.

7
1
2
2
66'

Sprytne zagranie Ishaka do Ba Louy, ten oddał strzał z dość ostrego kąta, ale niespodziewanie Tobiasz wypuścił piłkę z rąk. Było niebezpiecznie, jednak ostatecznie gospodarze wybili futbolowkę.

6
3
2
1
6
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
3
3
1
2
1
64'

Ewentualna przegrana przyspieszy ten proces?

4
9
2
1
63'

Przepychanki na murawie. Walczyli Josue i Tiba.

7
3
1
63'

Milić ofiarnie zablokował strzał Emrelego z dystansu. Po chwili próbował jeszcze Josue, ale i on został zablokowany. Będzie korner dla Legii.

5
4
3
1
3
62'

Trochę zadymiło się nad boiskiem. Kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne.

10
5
1
2
7
61'

Pół godziny do końca. Lech cały czas przebywa na połowie Legii.

32
6
3
2
2
58'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, po którym piłka odbiła się od głowy Muciego i poleciała nad poprzeczką. Trudno nazwać to nawet strzałem.

4
4
5
3
1
57'

Milić ucierpiał w walce powietrznej, ale nie było potrzeby interwencji klubowych lekarzy. Gra już wznowiona.

9
4
2
5
3
56'

Legia lepiej rozpoczęła drugą połowę, ale to Lech wyprowadził mocny cios. I teraz to poznaniacy kontrolują wydarzenia na boisku. Gospodarze jakby lekko w szoku.

28
9
1
3
6
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Rebocho.

Ależ kapitalnie rozegrali rzut wolny goście! Na trzy tempa, dośrodkowanie Rebocho na dalszy słupek, gdzie był niepilnowany Ishak i mocnym strzałem skierował piłkę do siatki!

315
147
15
15
25
52'

Ba Loua w polu karnym Legii. Pogubił się jednak skrzydłowy gości i stracił panowanie nad piłką.

9
3
1
6
3
51'

Świetna interwencja Wieteski. Lech wychodził z kontrą, ale środkowy obrońca Legii przechwycił piłkę.

8
2
4
7
49'

Zdecydowanie lepszy początek drugiej połowy w wykonaniu Legii. Lech zamknięty na własnej połowie.

4
3
1
3
9
48'

Korner dla gospodarzy. Krótkie rozegranie Muciego, centrował Josue, ale wybijają piłkę goście.

4
2
1
3
47'

Cóż za szansa dla Legii! Luquinhas wykorzystał błąd Salamona, popisał się świetnym dośrodkowaniem w pole karne, ale Emreli z pięciu metrów strzelił obok słupka!

13
23
4
3
11
46'

Od razu ruszyła Legia. Rozpędził się na prawej strony Kastrati, poszukał płaskiego dośrodkowania, jednak nie doszedł do piłki Emreli.

4
6
3
1
3
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Bez zmian w składach obu drużyn.

1
Czy padną bramki w drugiej części spotkania?

1
45'

Jędrzejczyk nie kalkulował, poszedł na raz i zdemolował Ishaka przy linii środkowej boiska.

8
2
1
2
12
44'

Niemniej, Lech przycisnął w końcówce pierwszej połowy.

17
4
1
5
43'

Sporo ryzykował teraz Bednarek. Wyszedł poza pole karne, by przeciąć podanie w kierunku Kastratiego. Ostatecznie wybrał dobrze, bo zażegnał niebezpieczeństwo.

12
2
3
2
40'

Tiba z łatwością wbiegł w pole karne, ale strzelił zbyt lekko i nie sprawił żadnych problemów Tobiaszowi.

5
4
2
9
3
39'

Włączył się do akcji ofensywnej Satka, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, a interweniujący Jędrzejczyk trafił piłką w brzuch Ishaka. Trochę zamieszania, jednak ostatecznie nie było zagrożenia pod bramką Tobiasza.

2
1
2
2
2
38'

Dziesięć strzałów jak dotychczas, ale tylko jeden celny. Trochę mało jak na ligowy klasyk.

3
1
1
1
3
36'

Blisko gola samobójczego! Świetne dośrodkowanie Rebocho, musnął piłkę Wieteska, ale znakomitym refleksem popisał się Tobiasz!

5
4
7
2
15
36'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska. Kara za faul taktyczny.

5
4
1
7
35'

Wreszcie dostaliśmy jakiś konkret! Ba Loua zakręcił Ribeiro na prawej stronie, zagrał płasko w pole karne, gdzie doszedł do strzału Ishak, jednak uderzył minimalnie niecelnie!

8
3
3
7
8
33'

Żółtą kartkę otrzymał Jesper Karlstrom. Faul taktyczny.

9
1
1
3
7
32'

Tym razem udało się się wyjść gościom z kontratakiem. Tiba strzelał zza pola karnego, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką. Wydawało się, że był w tej sytuacji rykoszet, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu rożnego. Zdziwieni piłkarze Lecha.

7
2
2
1
4
31'

Lech miał okazję do wyjścia z kontratakiem, ale kolejny raz łatwo stracił piłkę.

8
1
2
4
3
30'

Kolejny rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Muciego, piłka wybita przed pole karne, strzelał Kastrati, ale po lekkim rykoszecie futbolówka poleciała w aut.

1
1
1
1
28'

Od paru minut optyczną przewagę mają podopieczni Czesława Michniewicza.

6
3
3
3
13
28'

Tym razem Josue zagrywał z rzutu rożnego, ale wybili piłkę zawodnicy gości.

1
2
26'

Świetny strzał Josue z rzutu wolnego i poprzeczka ratuje Lecha!

27
11
8
6
16
25'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Milić.

7
3
1
4
11
25'

Muci faulowany tuż przed polem karnym Lecha!

1
4
6
24'

Wieteska długo holował piłkę, pokazał się do prostopadłego zagrania Emreli, ale podanie środkowego obrońcy było za mocne.

1
1
22'

Rozpędził się Amaral, miał dwóch partnerów do podania, ale postanowił sam kończyć akcję strzałem z dwudziestu metrów. Został jednak zablokowany, a przy próbie dobitki Ishaka rozległ się gwizdek sędziego. Spalony.

1
1
1
1
21'

Legia miała szansę na kontrę, ale nie wykorzystał jej Kastrati. Lech łatwo odzyskał piłkę.

1
1
2
2
20'

Dośrodkowanie Josue w pole karne... do nikogo. Piłka poza boiskiem. Inna sprawa, ze w "szesnastce" był tylko jeden piłkarz Legii.

2
19'

Moment lekkiego przestoju. Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie może przedostać się pod pole karne rywala.

1
5
16'

Johansson zagrał prostopadle do Emrelego, ale napastnik Legii nie miał dobrej pozycji do oddania strzału. Kąt był dość ostry, wyszedł z bramki Bednarek i zażegnał niebezpieczeństwo.

3
1
1
2
15'

Ależ szansa dla Lecha! Amaral wypatrzył z lewej strony Kamińskiego, ten w typowym dla siebie stylu oddał strzał z narożnika pola karnego, jednak piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

7
3
2
4
6
14'

Legia wysoko zakłada pressing, ale Lech bez problemu jest w stanie z niego wyjść.

8
3
1
13'

Walka Johanssona z Ishakiem w narożniku boiska. Początkowo sędzia wskazał na rzut rożny dla Lecha, ale po chwili zmienił zdanie i grę od bramki wznowił Tobiasz.

1
1
11'

Jeszcze jeden korner dla Kolejorza, tym razem krótkie rozegranie Ba Louy z Amaralem, ale centra tego drugiego była zbyt słaba i bez problemu wyjaśnili sytuację gospodarze.

4
1
6
5
9'

Centra Rebocho z rzutu rożnego, był niepilnowany w polu karnym Salamon, ale nie trafił czysto w piłkę. To była doskonała okazja dla gości.

1
4
3
8'

Tiba wygonił podaniem Ba Louę pod linię końcową, ale skrzydłowemu Lecha udało się wywalczyć rzut rożny.

6
1
1
2
7'

Kolejny rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie Josue, nabiegał agresywnie na piłkę Wieteska, jednak strzelił nad poprzeczką.

6
3
1
2
3
5'

Ależ odpowiedź Lecha! Ba Loua popisał się kapitalnym strzałem zza pola karnego, po którym piłka trafiła w słupek!

19
2
4
4
7
5'

Z rzutu wolnego zagrywał Josue, było lekkie zamieszanie w polu karnym, po którym piłka trafiła w rękę Jędrzejczyka. To pomogło kapitanowi Legii w jej opanowaniu.

5
3
1
2
5
4'

Piłka w siatce Lecha po strzale Jędrzejczyka, ale sędzia Musiał nie uznaje tego gola.

26
6
4
1
11
3'

Legia stara się przejąć inicjatywę, podchodzi bardzo wysoko i zmusza Lecha do dalszych wykopów piłki.

5
5
2
1
2
2'

Dośrodkowanie Kamińskiego w pole karne, ale nie było nikogo zamykającego akcję na dalszym słupku. Piłka opuściła boisko.

1
1
2
2
czas Start meczu
17:10

Piłkarze wychodzą na boisko. Za kilka chwil początek spotkania.

7
5
1
1
1
17:10

Piłkarze udali się już do szatni, tymczasem z głośników na stadionie słychać "Sen o Warszawie".

5
3
1
2
4
16:58

Przed momentem rozpoczęła się rozgrzewka.

4
1
1
4
16:58

Czas na niekwestionowany hit 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Klasyk. Legia Warszawa - Lech Poznań. Początek o godz. 17.30. Trybuny stadionu przy ul. Łazienkowskiej zapełniają się z każdą minutą.