(1:0)
Zakończony
Górnik Zabrze
90+4'

Czwarta minuta doliczonego czasu i pierwszy celny strzał Górnika Zabrze! Filip Majchrowicz interweniował nogami po próbie Jimeneza.

17
17
6
4
6
90+2'

Filip Bainović wypatrzył w polu karnym Jesusa Jimeneza i zagrał wprost na jego głowę. Hiszpan nie zagroził bramce Radomiaka.

11
5
2
2
2
90+1'
90'

Tomasz Musiał postanowił doliczyć pięć minut do regulaminowego czasu.

3
5
7
3
7
90'

Trener Dariusz Banasik ukarany żółtą kartką.

5
3
4
2
7
89'

Lukas Podolski jest dzisiaj bardzo aktywny. Kluczowy piłkarz Górnika strzelił lewą nogą i wywalczył stały fragment gry.

3
3
5
3
7
87'

Norbert Wojtuszek zderzył się z Filipem Majchrowiczem, który wyszedł do piłki. Młody piłkarz Górnika potrzebuje przerwy.

5
2
4
3
3
85'

Karol Angielski nie podnosi się z murawy. Wygląda na to, że napastnik Radomiaka nie będzie mógł kontynuować gry.

1
1
2
3
3
83'

Przemysław Wiśniewski doskonale poradził sobie z Arturem Boguszem. Górnik Zabrze rozpoczyna kontratak.

3
2
3
3
7
81'

Radomiak Radom. Schodzi: Leandro Rossi Pereira. Wchodzi: Rhuan.

Leandro przekazał opaskę Mateuszowi Cichockiemu.

2
80'

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Filip Majchrowicz nie ma zbyt wiele pracy w dzisiejszym meczu.

8
6
1
1
3
78'

Leandro świetnie dogrywał do Meika Karwota, a ten strzałem piętą chciał zaskoczyć Grzegorza Sandomierskiego. Bramkarz uchronił swoją drużynę przed stratą bramki.

8
3
4
2
3
77'

Radomiak Radom zamierza zamknąć mecz. Jakubik wstrzelił piłkę w pole karne i Jesus Jimenez interweniował wślizgiem.

5
3
2
3
3
75'

Lukas Podolski sfaulował Filipe Nascimento tuż przed polem karnym i starł się z Michałem Kaputem. Sędzia Musiał oszczędził napastnika Górnika.

2
1
3
2
9
74'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik.

3
2
7
8
73'

Zawodnicy Radomiaka Radom zaskoczyli przyjezdnych. Damian Jakubik fatalnie dośrodkował i Górnik Zabrze buduje akcję od tyłu.

6
3
1
2
4
71'
70'

Radomiak Radom. Schodzi: Maurides. Wchodzi: Meik Karwot.

6
4
2
69'

Kolejna próba Lukasa Podolskiego. Napastnik był ustawiony na krawędzi pola karnego, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i przeniósł ją nad poprzeczką.

3
4
3
1
68'

Bezpośrednie uderzenie Erika Janzy. Piłka poszybowała na trybuny stadionu Radomiaka Radom.

6
4
1
2
1
67'

Lukas Podolski już składał się do strzału i w ostatniej chwili został zatrzymany faulem przez Luisa Machado. Tylko rzut wolny.

5
1
3
1
2
65'
64'

Mogło być już 2:0! Grzegorz Sandomierski niepewnie odbił piłkę po dośrodkowaniu Luisa Machado, chwilę później Adrian Gryszkiewicz stanął na drodze Leandro.

4
3
3
2
2
63'

Jan Urban chce dać impuls swojej drużynie. Vamara Sanogo przygotowuje się do wejścia na boisko.

1
1
5
1
2
61'

Podopieczni Dariusza Banasika próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Radomiak Radom w ataku pozycyjnym.

7
4
1
59'

Piłkarzom Górnika Zabrze puszczają nerwy. Tomasz Musiał przeprowadził rozmowę wychowawczą z Jimenezem i Raphaelem Rossim.

3
4
1
2
2
58'

Lukas Podolski rozdziela podania. Doświadczony napastnik zagrał do lepiej ustawionego Jesusa Jimeneza, który zanotował stratę.

5
5
1
2
3
56'

Filipe Nascimento uruchomił podaniem Luisa Machado. Przemysław Wiśniewski nie pozwolił rywalowi na strzał.

2
1
4
54'

Górnik Zabrze przejął kontrolę nad meczem, lecz Filip Majchrowicz jest dzisiaj bezbłędny. Radomiak nie opuszcza własnej połowy.

5
3
2
5
3
52'

Lukas Podolski rozegrał dwójkową akcję z Norbertem Wojtuszkiem i oddał strzał. Świetna interwencja Raphaela Rossiego.

5
4
2
3
1
50'

Szybki atak zabrzan. Lukas Podolski przerzucił piłkę na prawą stronę boiska i Dariusz Pawłowski strzelił obok słupka. 36-latek był wściekły.

3
3
2
1
3
48'

Górnik Zabrze lepiej wszedł w drugą połowę. Akcja toczy się na połowie Radomiaka Radom.

1
1
3
3
2
46'

Gramy dalej!

2
2
45'

Karol Angielski chciał zaskoczyć Grzegorza Sandomierskiego. Piłka po jego strzale przeleciała obok prawego słupka.

4
2
1
3
2
44'

Filip Nascimento świetnie zagrał z głębi pola do Mauridesa. Grzegorz Sandomierski wyszedł z bramki i uprzedził przeciwnika.

2
1
2
2
4
42'

Robert Dadok poradził sobie z obrońcą i fatalnie dośrodkował. Filip Majchrowicz wznowi grę od własnej bramki.

4
3
1
1
40'

Do tej pory mieliśmy tylko jeden celny strzał na bramkę. W 25. minucie Grzegorz Sandomierski skapitulował, a na listę strzelców wpisał się Abramowicz.

3
3
2
2
1
38'

Dawid Abramowicz do gola mógł dorzucić asystę. Erik Janza wrócił w pole karne i wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
2
3
3
37'

Leandro potrafi uderzyć z dystansu, ale tym razem się nie udało. Sandomierski nie musiał interweniować.

1
2
3
36'

Karol Angielski szukał piłkarzy Radomiaka Radom w polu karnym. Grzegorz Sandomierski oddalił grę od własnej bramki.

2
1
2
2
3
34'

Erik Janza zagrał z rzutu rożnego i Lukas Podolski nieczysto trafił w piłkę. Po chwili Krzysztof Kubica niecelnie uderzył na bramkę Radomiaka.

4
5
1
1
32'

Efektowny rajd Jesusa Jimeneza. Hiszpan minął dwóch przeciwników, Raphael Rossi ratował się faulem.

4
2
2
3
3
31'

Sytuacje bramkowe:

Radomiak Radom - 5

Górnik Zabrze - 3

9
6
1
29'

Radomiak zasłużenie prowadzi, Górnik Zabrze musi odrabiać straty. Jan Urban nie może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

13
9
27'

Podopieczni Dariusza Banasika nie odpuszczają gościom. Karol Angielski próbował zagrać piętą, ale przekombinował.

10
4
2
2
2
25'

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz. Asystował mu Luis Machado.

Luis Machado przytomnie zgrał piłkę głową do Dawida Abramowicza, który oddał bardzo mocny strzał. To jego pierwsze trafienie w tym sezonie. Radomiak na prowadzeniu!

35
21
1
8
8
23'

Błąd Grzegorza Sandomierskiego mógł być katastrofalny w skutkach. Bramkarz Górnika niefortunnie odbił piłkę po zagraniu z narożnika, kolejny stały fragment gry dla Radomiaka.

4
3
21'

Przed polem karnym miejscowych znalazł się Lukas Podolski. Napastnik Górnika Zabrze przełożył sobie piłkę i uderzył zewnętrzną częścią stopy. Bramkarz Radomiaka miał dużo szczęścia, piłka przeleciała obok słupka.

4
4
3
1
2
19'

Lukas Podolski został trafiony piłką w rękę. Nie będzie "jedenastki" dla gospodarzy.

2
3
3
3
6
18'

Leandro wykonał rzut rożny. Piłkarze Radomiaka Radom domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką. Tomasz Musiał nie zareagował.

1
4
2
2
17'

Groźnie pod bramką Górnika Zabrze! Michał Kaput płasko dośrodkował z prawej strony, lecz nikt nie przeciął toru lotu piłki.

3
1
2
1
3
16'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Dadok.

5
3
2
3
14'

Do rzutu wolnego podszedł Leandro. Skrzydłowy zagrał w pole karne, następnie Przemysław Wiśniewski zażegnał niebezpieczeństwo.

4
3
3
2
6
13'

Gospodarze próbują odpowiedzieć na ataki Górnika Zabrze i wymieniają podania. Nic z tego nie wynika.

2
2
2
2
4
11'

Dobrze spisuje się Rafał Janicki, który zablokował kolejne uderzenie. Filipe Nascimento spróbował swoich sił.

2
3
4
3
2
9'

Robert Dadok ruszył prawą stroną boiska. Górnik przedarł się w pole karne Radomiaka, Krzysztof Kubica dopadł do piłki, jednak fatalnie spudłował.

5
4
1
2
3
7'

Bartosz Nowak dograł do wychodzącego na pozycję Jesusa Jimeneza, a ten strzelił obok bramki. Górnik ma minimalną przewagę.

3
4
5
3
4
6'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn. Tym razem Alasana Manneh rozpoczął kontratak, po chwili Lukas Podolski niecelnie dośrodkował w pole karne.

5
2
2
1
3
4'

Leandro wykorzystał błąd defensywy gości i zdecydował się na strzał z dystansu. Rafał Janicki odbił piłkę.

8
5
4
2
2
2'

Erik Janza napędził akcję Górnika Zabrze i zagrał do Jesusa Jimeneza. Hiszpan nie opanował piłki przed polem karnym.