32
64
90+4'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Josue.

I dopięli swego gospodarze, choć wydawało się, że nic z tego nie będzie. Dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego, Wieteska uprzedził wychodzącego z bramki Biegańskiego i wpakował piłkę do siatki!

127
94
40
49
128
90+4'

Josue szarpnięty za koszulkę i Legia ma rzut wolny 30 metrów od bramki. To jedna z ostatnich szans dla mistrza Polski w tym meczu.

33
30
30
32
41
90+2'
12
11
11
11
11
90'

Sędziowie doliczyli minimum pięć minut.

26
26
26
26
26
89'
11
11
11
11
11
89'
89'
7
7
7
7
7
88'

Dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego, pozornie niegroźny strzał głową oddał Wieteska, ale nieoczekiwanie sprawiło to sporo problemów Biegańskiemu! Ostatecznie golkiper gości odbił piłkę.

11
11
11
11
11
87'

Minuty mijają, a obraz gry się nie zmienia. Na boisku rządzi... chaos.

12
12
12
12
12
85'

Pomocnik Wisły potrzebuje pomocy medycznej.

10
10
10
10
11
85'

Żółtą kartkę otrzymał Josue. Ostro faulowany Savić przy linii bocznej.

14
14
14
14
14
84'

Gwizdy ze strony kibiców. Napięcie rośnie. Gospodarze bez pomysłu rozgrywają akcję w środku pola.

16
16
16
16
16
83'

Legia w ataku pozycyjnym. Z kolei Wisła schowała się za podwójną gardą i czeka na jakąś okazję do kontry.

11
11
11
11
11
81'

A jednak - bramka zaliczona!

100
50
35
35
35
80'

Nerwowe wyczekiwanie z obu stron.

15
15
15
15
15
80'

Sytuacja jest jeszcze analizowana przez VAR. Miszta mógł mieć piłkę pod kontrolą i nieprzepisowo wygarnął mu ją Gruszkowski. Czekamy.

16
16
16
16
16
79'

Gol! Strzelił Konrad Gruszkowski.

Co tam się wydarzyło w polu bramkowym?! Płaskie dośrodkowanie Ondraska, wydawało się, że Miszta złapał piłkę, ale chyba wypuścił ją z rąk. Powalczył Gruszkowski i z bliska wepchnął futbolówkę do siatki.

102
58
39
39
39
78'

Dośrodkowanie (lub strzał) Josue z rzutu wolnego i Biegański pewnie odbija piłkę.

8
8
8
8
9
77'

Żółtą kartkę otrzymał Dor Hugi. Faulowany Wszołek, który balansem ciała zwiódł rywala. Legia ma rzut wolny parę metrów od linii bocznej pola karnego.

8
10
8
8
9
75'

Akcja Wisły prawą stroną, ale nie zrozumieli się Młyński z Gruszkowskim. Mladenović umiejętnie zastawił piłkę i pozwolił, by ta opuściła boisko.

6
6
6
6
6
73'
73'

Wieteska odnalazł się w polu karnym po rzucie rożnym, ale sytuacyjnie strzelił nad poprzeczką.

10
10
10
10
10
69'

Piłka częściej jest w powietrzu niż na murawie w ostatnich minutach. Nerwowa gra z obu stron.

7
7
7
7
7
68'

Kolejny raz Josue centrował z rzutu rożnego, ale najwyżej w polu karnym wyskoczył Savić i wybił futbolówkę.

6
6
6
6
6
65'

Wścieka się Wszołek, bo znakomitą okazję zmarnował Pekhart! Był w sytuacji sam na sam, miał obok niepilnowanego Wszołka, lecz strzelił w wychodzącego z bramki Biegańskiego!

19
19
18
18
18
65'

Kontra Wisły, ale Savić podawał niedokładnie w kierunku wbiegającego w pole karne Cisse. Szybszy przy piłce Miszta.

8
8
8
8
8
65'

Ponad godzina gry za nami, a Wisła wciąż nie oddała choćby jednego celnego strzału.

7
7
7
7
7
64'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, po którym tuż nad poprzeczką główkował Wieteska.

8
8
8
8
8
63'

Dośrodkowanie Żukowa spod linii końcowej. Miszta złapał piłkę już poza boiskiem. Od bramki Legia.

7
7
7
7
7
Czy Legia utrzyma się w PKO Ekstraklasie?
5
5
5
5
5
60'

Zrobiła się lekka kopanina. Straty, niecelne podania, faule. Dużo fizycznej walki w środku pola. Tak właśnie wyglądają mecze na dole tabeli.

8
8
8
8
8
58'

Cisse wycofał piłkę na dwudziesty metr, gdzie był niepilnowany Fazlagić, strzelił technicznie, lecz nad bramką.

9
9
9
9
9
56'
9
9
9
9
9
56'

Kontra Wisły. Podanie na wolne pole do Starzyńskiego, ten zagrywał na bliższy słupek, ale Ondrasek nie doszedł do strzału.

11
11
11
11
11
55'

Wreszcie jakiś konkret. Prosta  strata Żukowa na własnej połowie, Wszołek strzelał z szesnastu metrów, jednak minimalnie się pomylił.

9
9
9
10
9
55'

Mają problemy zawodnicy obu drużyn z wymienieniem paru celnych podań na połowie przeciwnika. Strata za stratą. Nie istnieje coś takiego jak płynność gry.

7
7
7
7
7
52'

Strasznie chaotyczne te pierwsze minuty po przerwie. Obie drużyny nie mogą złapać właściwego rytmu.

12
12
12
12
12
51'

Strata Wisły, była okazja do kontry, ale szybko odebrał piłkę Ondrasek. Ponownie mieli okazję do kontry gospodarze, jednak tym razem Josue był faulowany przy próbie odbioru.

8
8
8
8
8
50'

Przerwa w grze. Na boisku klęczy Mladenović, który ucierpiał w jednym ze starć ze Starzyńskim.

8
8
8
8
8
49'

Szarżował prawym skrzydłem Starzyński, jednak młody zawodnik Wisły przegrał walkę fizyczną z Nawrockim i nie zdołał nic wskórać.