(1:2)
Zakończony
ŁKS Łódź
90+6'

Nieprawdopodobne, Wrąbel ratuje Widzew! Dominguez strzelał technicznie z szesnastu metrów, ale jakimś cudem bramkarz gospodarzy zdołał odbić tę piłkę!

27
11
3
3
12
90+6'

Dejewski nie opanował piłki w polu karnym ŁKS-u! Ależ to by była historia.

7
2
4
6
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Szeliga. Faulowany w tej sytuacji Guzdek, który wyszedłby na czystą pozycję.

2
1
90+4'

Lekki strzał Moreno z dystansu i bez problemu łapie piłkę Wrąbel.

2
3
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Karasek. Za faul taktyczny.

Kacper Karasek #30
Widzew Łódź
2
1
90+3'

Karasek ma szczęście, że nic mu się nie stało w tej sytuacji.

6
1
1
1
90+2'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ricardinho. Brutalny wślizg zawodnika ŁKS-u i sędzia Marciniak bez wahania wyciągnął czerwoną kartkę.

ŁKS Łódź
16
8
2
4
7
90'

Spotkanie potrwa o minimum sześć minut dłużej.

1
1
1
90'

Pewne piąstkowanie Arndta na piątym metrze po dośrodkowaniu Zielińskiego. Atakował piłkę Tanżyna, ale i tak był na spalonym.

4
1
89'

ŁKS jest rozbity. Goście nerwowo wybijają piłkę przed siebie.

7
6
1
1
3
87'

Gol! Strzelił Tomasz Dejewski. Asystował mu Karol Danielak.

Wybuch radości na stadionie Widzewa! Wydawało się, że to dośrodkowanie rozpaczy Danielaka, ale piłka trafiła do niepilnowanego na dalszym słupku Dejewskiego, który pewnym strzałem doprowadził do remisu!

41
28
3
6
16
87'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Tosik. Faul taktyczny.

ŁKS Łódź
2
2
1
85'

ŁKS zepchnięty do głębokiej defensywy.

8
5
1
1
2
85'

Wysoki pressing Widzewa. Ryzykują gospodarze, ale nie mają wyjścia.

3
3
1
84'

Próba prostopadłego podania do Guzdka, który jednak nie potrafił przepchnąć Koprowskiego i nie doszedł do piłki.

1
83'

Centra Zielińskiego, ale kolejny raz bez zarzutu interweniował na piątym metrze Arndt.

1
82'

Płaski strzał Zielińskiego z szesnastu metrów, jednak na drodze stało tylu piłkarzy ŁKS-u, że piłka nie miała prawa wpaść do bramki.

1
1
1
81'

Widzew Łódź. Schodzi: Dominik Kun. Wchodzi: Kacper Karasek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
1
1
1
81'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Javi Moreno.

Javi Moreno #11
1
79'

Kontratak gości. Rygaard świetnie uruchomił z lewej strony Ricardinho, ten zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale żaden z partnerów nie zaatakował piłki.

1
79'

Dośrodkowanie Michalskiego na dalszy słupek i Tanżyna strzelił obok bramki.

78'

Danielak faulowany przez Tosika na trzydziestym metrze od bramki ŁKS-u. Okazja dla Widzewa. Jeśli nie idzie z gry, to może z pomocą przyjdzie stały fragment.

74'

Jeszcze jedno ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Widzew. Michalski zagrał przed pole karne do niepilnowanego Muchy, który oddał strzał z woleja, jednak źle trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki.

1
1
73'

Rygaard podawał prostopadle w kierunku Corrala, ale piłka nie dotarła do rezerwowego zawodnika ŁKS-u. Odrobina precyzji i można było myśleć o sytuacji sam na sam z bramkarzem.

2
1
71'

Obrońca ŁKS-u nie jest w stanie zejść z boiska o własnych siłach.

3
70'

A tymczasem na boisku leży kontuzjowany Rozwandowicz. Potrzebuje pomocy medycznej.

2
69'

Guzdek na spalonym. Niewiele wychodzi dziś w ofensywie zawodnikom Widzewa.

1
1
1
68'

Ponownie zadymiło się nad boiskiem, ale mecz nie został przerwany po raz drugi.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Rozwandowicz. Spóźniony wślizg.

66'
66'

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Koprowski. Faul taktyczny.

1
65'

Pirulo strzelił w mur z rzutu wolnego.

65'

Radaszkiewicz faulowany niemal na linii pola karnego! Ależ okazja dla ŁKS-u.

1
1
64'

Rzut wolny dla gości. Krótkie rozegranie, ale Wolski centrował za nisko i nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski.

ŁKS Łódź
1
61'

Pół godziny do końca spotkania. Druga połowa stoi na niższym poziomie niż pierwsza. Dzieje się niewiele. Gra toczy się głównie w środku pola. Dominuje walka.

2
2
2
2
3
58'

Tymczasem korner dla ŁKS-u. Dośrodkowanie Rygaarda, zamieszanie w polu karnym i ostatecznie próba Koprowskiego została zablokowana.

1
1
57'

Arndt popełnił błąd przy wybiciu piłki i niewiele brakowało, a przejąłby ją Danielak. Wówczas Widzew miałby kapitalną okazję na doprowadzenie do remisu.

55'

Szansa dla gości, Klimczak miał dużo miejsca z lewej strony, ale jego dośrodkowanie było mało precyzyjne. Partnerzy atakowali bliższy słupek, on zagrał na dalszy.

1
54'

Michalski na spalonym. Nie układa się gra Widzewowi.

54'

Nieudana akcja Nunesa lewą stroną. Miał olbrzymie problemy z kontrolowaniem piłki. I dwukrotnie ją stracił w ciągu dziesięciu sekund.

1
1
1
51'

Rygaard składał się do strzału przewrotką, jednak kompletnie mu się to nie udało. Wywołał jedynie uśmiech wśród kibiców Widzewa.

2
51'

Dalekie podanie w kierunku Wolskiego, ale ten był na spalonym i akcja ŁKS-u została przerwana.

1
50'

Nieudany strzał z dystansu oddał Danielak. Nie trafił czysto w piłkę i ta poleciała obok słupka. Dobra akcja Widzewa, chwilę wcześniej Kun wycofywał futbolówkę do Guzdka, ale ten nie potrafił oddać strzału.

1
1
47'

Dośrodkowanie Danielaka spod linii końcowej, wysoko wyskoczył w polu karnym Dejewski, ale Arndt popisał się pewną interwencją na piątym metrze.

46'

komentarz

Na razie więcej powodów do zadowolenia mają rywale.

1
1
1
2
1
45+3'

Ciekawie rozegrali rzut rożny goście. Niepilnowany przed polem karnym był Dominguez, strzelił technicznie na dalszy słupek, ale tym razem Wrąbel nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
1
1
45+2'

Strzelał z dystansu Wolski, piłka została podbita przez obrońcę i Wrąbel tylko błagalnie patrzył gdzie wyląduje. Ostatecznie wyleciała poza boisko.

1
45'

Minimum cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

2
2
2
2
3
45'

ŁKS spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Mniej emocjonujący fragment spotkania. Dotychczas nie mieliśmy zbyt wielu tego typu momentów przestoju.

1
1
1
1
1
43'

Potężny strzał z dystansu oddał Rozwandowicz! Mocne, soczyste uderzenie, które sprawiło mnóstwo problemów Wrąblowi. Bramkarz Widzewa wypuścił piłkę z rąk, jednak nikt nie ruszył do dobitki.

1
1
1
1
1
42'

Mogła to być natychmiastowa odpowiedź ŁKS-u, ale po płaskim dośrodkowaniu Rygaarda minimalnie niecelnie strzelał Radaszkiewicz.

2
1
3
3
1
41'

Gol! Strzelił Patryk Stępiński. Asystował mu Mateusz Michalski.

Ależ futbol bywa przewrotny! Nic tego nie zapowiadało, a tymczasem Widzew strzela gola kontaktowego! Znakomite dośrodkowanie Michalskiego z rzutu rożnego, urwał się na bliższym słupku Stępiński i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

15
8
3
4
19
40'

Bardzo powoli budują swoje akcje widzewiacy, co nie podoba się kibicom. Słychać pierwsze gwizdy z trybun.

1
1
1
1
1
39'

Sporo wślizgów, fauli. Jest walka, jak na derby przystało. Ale w piłkę na razie gra tylko jeden zespół.

3
2
1
1
1
38'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Klimczaka. Widzew na moment odzyskuje piłkę, ale momentalnie ją traci.

1
1
1
1
1
36'

Kontra gości, ale Mucha faulował Rygaarda. Pogroził mu palcem arbiter, lecz jeszcze wstrzymał się z pokazaniem kartki.

1
1
1
1
1
35'

Ależ chaos na boisku. Widzew nie potrafi odnaleźć się w tym meczu. Kultura gry jest zdecydowanie po stronie ŁKS-u.

2
1
1
1
2
34'

Tanżyna podawał do Guzdka, jednak ten nie opanował piłki. Arndt nie spieszy się ze wznowieniem gry.

1
1
1
1
1
33'

Pokazał się do prostopadłego zagrania Radaszkiewicz, dostrzegł to Wolski, ale podał minimalnie zbyt mocno i napastnik ŁKS-u nie zdołał dojść do piłki.

1
1
1
1
1
31'

Ciekawie rozwiązany rzut wolny przez Widzew. Miękkie dośrodkowanie, odegranie Danielaka, ale Tetteh fatalnie przymierzył i kopnął wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
2
30'

ŁKS idzie za ciosem! Przebitka w środku pola, przejął piłkę Pirulo i dostrzegł, że Wrąbel wyszedł nieco z bramki, próbował go przelobować z kilkudziesięciu metrów, ale bramkarz gospodarzy zdążył się wrócić.

1
1
1
1
1
29'

Gol! Strzelił Maciej Dąbrowski. Asystował mu Mikkel Rygaard.

Konsternacja na stadionie Widzewa i wybuch radości w sektorze zajmowanym przez kibiców ŁKS-u! Świetne dośrodkowanie Rygaarda z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Dąbrowski i precyzyjnym strzałem głową pokonał Wrąbla! 2:0!

22
8
2
5
6
28'

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne przez Szeligę, ale Rygaard został uprzedzony przez obrońcę Widzewa.

1
1
2
1
1
27'

Jest na meczu VAR, ale sędziowie uznali, że nie doszło do faulu na czerwoną kartkę.

1
1
1
1
2
27'

Pirulo nie podnosi się z murawy.

1
1
1
1
1
26'

Danielak w brutalny sposób zaatakował Pirulo przy linii bocznej. Sędzia Marciniak nie odgwizdał nawet faulu.

2
1
1
1
2
25'

A teraz dla odmiany błąd popełnił Wolski. ŁKS miał szansę do kontry, była okazja do wyjścia nawet w przewadze liczebnej, ale zawodnik gości w łatwy sposób stracił piłkę w okolicach linii środkowej.

1
1
1
2
1
24'

Wysoki pressing ŁKS-u. Widzew się gubi w rozegraniu piłki.

2
2
1
1
1
22'

Fatalne zachowanie Michalskiego. Miał mnóstwo miejsca na prawym skrzydle, nikt go nie atakował, a mimo to nie potrafił dośrodkować w pole karne - trafił w pierwszego na drodze obrońcę ŁKS-u.

2
2
1
1
1
20'

Widzew próbuje atakować, ale rywale łatwo odczytują zamiary. Kun rozpędził się lewą stroną, zagrał płasko w pole karne, ale przewagę w tej sytuacji mieli goście.

1
1
1
1
1
19'

Na razie ŁKS ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Goście są też dużo bardziej konkretni.

4
2
1
1
2
17'

Kolejna szansa dla ŁKS-u! Radaszkiewicz urwał się prawą stroną, zagrywał płasko wzdłuż pola karnego, piłka minęła już Wrąbla, ale nie było nikogo, kto mógłby zamknąć tę akcję.

1
1
2
1
3
16'

Gol! Strzelił Pirulo.

Mamy otwarcie wyniku! Pirulo opanował piłkę przy linii bocznej, strzelił płasko z narożnika pola karnego, po którym fatalny błąd popełnił Wrąbel i wypuścił futbolówkę z rąk! Na usprawiedliwienie bramkarza gospodarzy można powiedzieć, że był tam minimalny rykoszet.

ŁKS Łódź
25
10
2
9
14
15'

Niezła centra Rygaarda z rzutu rożnego, lecz bez problemu wybronili się gospodarze.

3
1
1
1
2
14'

Dośrodkowanie Klimczaka, ale nie było nikogo w polu karnym. Nikt nie krzyknął jednak Kunowi, który spanikował i wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
1
1
2
14'

ŁKS w posiadaniu piłki, Widzew nastawiony na kontrę.

1
1
1
1
1
13'

Mocne uderzenie Klimczaka z dystansu, ale nie popełnił błędu Wrąbel i pewnie złapał piłkę.

1
1
1
1
1
11'

Po paru minutach przerwy gra została wznowiona. W dalszym ciągu widoczność jest nieco ograniczona, natomiast da się grać w tych warunkach.

1
1
1
1
2
8'

No właśnie, spotkanie zostało na moment przerwane z powodu zadymienia boiska.

1
1
2
1
2
6'

Efektowna oprawa kibiców Widzewa. Trochę zadymiło się nad boiskiem z powodu rac.

4
1
1
1
3
5'

Rygaard miał trochę miejsca z prawej strony, jednak przesadził z siłą dośrodkowania i piłka poleciała poza boisko.

1
1
1
1
2
3'

Na razie zdecydowanie ciekawiej jest na trybunach niż na boisku.

4
1
1
1
2
2'

Akcja Widzewa, ale Koprowski powstrzymał rozpędzonego Michalskiego. Po chwili kontrę mieli goście, ale Tanżyna nie pozwolił dojść do piłki Radaszkiewiczowi.