1
1
89'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Eduardo Camavinga.

Real Madryt poczekał cierpliwie na swoją szansę i ponownie zadał bolesny cios zawodnikom oraz kibicom Interu Mediolan. 1:0 dla Królewskich po skutecznym ataku w przedostatniej minucie podstawowego czasu. Wprowadzony z ławki rezerwowych Rodrygo Goes oddał uderzenie z bliska po dograniu innego zmiennika Eduardo Camavingi.

35
12
3
5
15
86'

Inter Mediolan od rzutu wolnego po przewinieniu Edera Militao na Edinie Dzeko. Pozostało pięć minut podstawowego czasu w drugiej połowie i zawodnikom obu drużyn powoli kończą się pomysły na rozstrzygnięcie pojedynku. Chyba trzeba będzie podać sobie dłonie po podziale punktów.

1
80'
77'

Wymiana podań z udziałem Arturo Vidala. Zakończyła się ona zablokowanym uderzeniem i jeszcze raz pomruk rozczarowania na trybunach w Mediolanie.

1
2
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu na zdobycie decydującego gola, a może padnie kilka goli. Niewiele na to wskazuje, ale przecież w futbolu były nie takie historie.

1
1
73'

Druga połowa ze zdecydowanie większą liczbą energicznych ataków zespołu z Hiszpanii. Inna sprawa, że Samir Handanović interweniował po zaledwie jednym strzale celnym. Na dodatek futbolówka szybowała prosto w doświadczonego Słoweńca.

1
1
70'

Real od rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Faulował Stefan de Vrij w konfrontacji z Rodrygo Goesem. Wrzutka Luki Modricia poleciała w miejsce, w którym było trzech Nerazzurrich, a ani jednego kompana z Madrytu.

1
2
1
67'

Rodrygo Goes wparował w pole karne przeciwnika, a tam nie poradził sobie w starciu z Alessandro Bastonim. Jeszcze rzut rożny dla przedstawiciela La Ligi i Luka Modrić dośrodkował do rodaka z przeciwnego zespołu Marcelo Brozovicia.

1
1
1
65'
64'

Zaczął zmieniać trener Simone Inzaghi.

62'

Denzel Dumfies nie zdołał zdziałać nic interesującego po dośrodkowaniu. Na dodatek faulował i w tych okolicznościach podopieczni Carlo Ancelottiego od rzutu wolnego we własnym polu karnym.

1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba za faul na Edinie Dzeko.

Real Madryt
1
1
1
59'

Coraz częściej prezentuje swoje możliwości Samir Handanović. Podręcznikowe piąstkowanie doświadczonego bramkarza, który poradził sobie z wyekspediowaniem piłki po dośrodkowaniu Lucasa Vazqueza z prawego skrzydła.

57'

W 57. minucie był pierwszy egzamin dla Samira Handanovicia, który sparował futbolówkę po strzale Daniego Carvajala.

1
54'

Nie do wiary. Thibaut Courtois ponownie niepokonany. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Edin Dzeko, ale jeszcze raz poradził sobie z zatrzymaniem piłki Belg. Była szansa na wykonanie dobitki przez Milana Skriniara, ale zabrakło sytuacyjnego uderzenia.

1
2
51'

Milan Skriniar poczekał na ruch Karima Benzemy i rzucił się wślizgiem pod jego nogi. Po dobrym zachowaniu Słowaka korner dla Królewskich. Drużyna z Estadio Santiago Bernabeu nie wykorzystała tego stałego fragmentu gry do zdobycia prowadzenia.

49'

Dani Carvajal wymienił podania na skraju pola karnego i wykonał niebezpieczne wstrzelenie. W ostatnim momencie interweniował Stefan de Vrij i nie pozwolił na wpakowanie futbolówki z bliska do bramki Karimowi Benzemie.

1
47'

Kompletnie nieudane zagranie Edina Dzeko do ustawionego na skrzydle Matteo Darmiana. Włoch nie mógł kontynuować ataku Interu Mediolan i pozostało mu ustawić się w obronie.

46'

Pora na drugą połowę pojedynku. Inter Mediolan był przede wszystkim nieskuteczny przed przerwą. W poczynaniach Realu Madryt można było wskazać zdecydowanie więcej mankamentów. Przyjezdni mieli o czym rozmawiać ze swoim szkoleniowcem Carlo Ancelottim.