5
1
1
82'

Skuteczna interwencja w obronie Łukasza Sołowieja, który pojedynkował się z Yawem Yeboahem. Piłkarze włożyli dużo energii w dotychczasowe ataki, przez co przemieszczają się oni po boisku mniej dynamicznie.

1
1
79'

GKS Tychy. Schodzi: Wiktor Żytek. Wchodzi: Bartosz Biel.

79'

GKS Tychy. Schodzi: Kamil Kargulewicz. Wchodzi: Miłosz Pawlusiński.

wchodzi Wchodzi
Miłosz Pawlusiński #28
schodzi Schodzi
Kamil Kargulewicz #27
77'

GKS Tychy. Schodzi: Kacper Piatek. Wchodzi: Marcin Kozina.

Kacper Piatek #77
76'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes.

Ponownie piłka w bramce tyszan po uderzeniu Felicio Browna Forbesa. Napastnik przyjezdnych kombinował w polu karnym, długo przekładał sobie piłkę zanim wpakował ją z bliska do siatki. Wisła Kraków prowadzi już 3:1.

25
12
5
6
5
74'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Dawid Szot.

Wisła Kraków ponownie na prowadzeniu w Tychach, a do końca spotkania pozostało kilkanaście minut. GKS pogubił się przy wyprowadzeniu piłki, nie popisał się Adrian Odyjewski. Wszystko to zostało wykorzystane przez wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Felicio Browna Forbesa.

25
12
1
2
5
komentarz

70'

Maciej Sadlok próbuje mobilizować swoich kompanów z pola do bardziej żywiołowego zachowania po obu stronach boiska. Wisła Kraków zagroziła w ostatnich minutach dwoma strzałami Yawa Yeboaha, ale bohaterowi początku sezonu w PKO Ekstraklasie zabrakło dokładności.

65'

Delikatne spowolnienie po wyrównaniu. Trenerzy zdecydowali się na wprowadzenie nowych napastników Tomasa Malca oraz Felicio Browna Forbesa. Ten drugi mógł już asystować przy golu Wisły Kraków, ale Yaw Yeboah nie przymierzył głową w bramkę Adriana Odyjewskiego.

1
2
4
63'

GKS Tychy. Schodzi: Sebastian Steblecki. Wchodzi: Jakub Piątek.

Jakub Piątek #7
1
1
1
63'

GKS Tychy. Schodzi: Gracjan Jaroch. Wchodzi: Tomas Malec.

Tomas Malec #29
2
1
1
60'

Niezmiennie jest interesująco w Tychach. Michal Skvarka nie trafił swoim strzałem w bramkę gospodarzy. Natychmiast odpowiedź pierwszoligowca i Mikołaj Biegański musiał ratować gospodarzy po zagraniu Łukasza Grzeszczyka.

1
58'

Łukasz Grzeszczyk i 1:1 w Tychach!

2
55'

Gol! Strzelił Łukasz Grzeszczyk.

Niewiele pomogło w uszczelnieniu defensywy wprowadzenie Michala Frydrycha za Piotra Starzyńskiego. GKS Tychy doprowadził do remisu po przerwie. Beznadziejne zachowanie Serafina Szoty, który asystował przy golu Łukasza Grzeszczyka. Doświadczony pomocnik poradził sobie z Mikołajem Biegańskim i oddał uderzenie do odsłoniętej już bramki.

10
7
2
8
10
54'

Nieudane uderzenie zza pola karnego oddane przez Krzysztofa Wołkowicza. Futbolówka ugrzęzła między obrońcami z Krakowa. Jeszcze płaskie dogranie Kamila Kargulewicza, które trafiło pod nogi przeciwnika.

1
50'

GKS Tychy ponownie na połowie przeciwnika, nie radzi sobie w sytuacjach podbramkowych Gracjan Jaroch. Tym razem jego próba pokonania Mikołaja Biegańskiego została zablokowana przez Serafina Szotę.

1
1
48'

Pierwsza próba doprowadzenia do remisu po przerwie została podjęta przez Łukasza Grzeszczyka. Piłka po jego uderzeniu poleciała za wysoko i została odprowadzona wzrokiem poza boisko przez Mikołaja Biegańskiego.

2
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Tychach. Pierwsza dla Wiślaków, ale gospodarze pokazali, że mają ochotę i umiejętności do groźnego atakowania. W przerwie GKS miał za zadanie nastawić celownik.