8
4
10
90+1'

Grabara niepewnie na przedpolu, rywale jednak okazję zmarnowali. Strzał Smitha był niecelny.

19
16
9
4
11
90+1'

Dogranie w nasze pole karne, Bednarek uratował Polaków! Uff!

35
16
3
3
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

12
14
9
8
21
89'

Walia jeszcze szuka remisu. Mogło być zamieszanie pod bramką, ale rywal na spalonym.

16
10
6
5
5
87'

Jeśli utrzymamy prowadzenie, to będziemy liderem grupy. Belgia i Holandia już zapewne drżą.

35
72
5
7
8
86'

Należy dodać, że ogromny udział przy bramce miał dogrywający z lewej strony Jakub Kamiński. Złota Piłka dla Polaka?

61
26
7
5
5
85'

Płaczemy ze szczęścia! Zamieszanie pod bramką Walijczyków, po kiksie obrońcy do piłki dopadł Świderski i uderzył do bramki. Obrońca jeszcze starał się ratować zespół, ale piłki nie wybił! 2:1!

153
64
15
8
10
83'

Zieliński uderzał, jednak wyszło z tego podanie. Piłka odbiła się od palców u stopy rywala. Oczywiście od stóp odzianych w buty.

5
17
2
6
9
82'

Wchodzimy w decydujący fragment gry. Zadajmy ten cios!

8
8
3
3
2
81'

Próba rywali, ale piłka poszybowała od bramki Grabary.

7
7
4
6
2
81'
78'

Po szoku po stracie gola podnosi się Walia. Musimy być czujni w tyłach, bo rywal znowu chce nam wlać.

4
12
6
4
3
76'

Ożywili się nasi, szukamy gola, ale cały czas dość nerwowo i chaotycznie. Może coś z tego się narodzi.

10
16
6
3
77'
wchodzi Wchodzi
Sorba Thomas #10
schodzi Schodzi
4
1
75'
1
74'

Ruszamy na rywala, ale Lewandowski wyraźnie jest w wakacyjnej formie.

10
28
1
7
2
73'
16
8
5
4
4
73'
72'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Tymoteusz Puchacz. A jednak mamy remis! Puchacz po raz kolejny ruszył lewą stroną, tym razem płakso dograł do Kamińskiego, a ten zwiódł rywala i uderzył przy słupku. Zasłonięty bramkarz nawet się nie ruszył. 1:1!

71'

Staraliśmy się coś zdziałać pod bramką rywala, z naciskiem na staraliśmy się.

7
14
3
4
2
70'

Żurkowski bardzo źle w defensywie, omal nie wyłożył piłki rywalowi. To nie może tak wyglądać.

2
9
4
5
10
69'

Kamiński starał się szarżować, niewiele mu z tego wyszło. Piłka dla gości.

4
9
6
4
4
68'

Prostopadłe zagranie do Lewandowskiego, zabrakło zrozumienia. Po raz kolejny.

5
10
3
2
1
65'

Kolejna próba z dystansu Walii. Harris strzelił z ok. 22 metrów, w bramkę nie trafił.

8
7
6
3
2
64'

Minuty płyną, zdziałać wiele nie potrafimy. To Walia jest bliżej podwyższenia wyniku.

10
13
2
62'

Walia cały czas wygląda dużo lepiej niż Polacy. Goście szukają gola numer dwa.

10
18
3
4
4
62'
2
2
2
1
61'
5
11
4
3
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Mamy co odrabiać, może zmiany coś... zmienią.

1
11
3
3
3
60'
60'
komentarz

2
7
1
2
2
58'

Lewandowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem spudłował, ale i tak był na spalonym.

8
13
4
5
4
57'

Zieliński dogrywał z rogu, rywale piłkę wybili, po chwili strzał został zablokowany.

5
5
4
6
2
55'

Lewandowski rzucił rywalem, sędzia z sokolim okiem wszystko widział. Polak zły na Słoweńca, ale to sytuacji nie zmienia.

4
14
3
6
4
54'

Mamy co odrabiać. A tymczasem Walijczycy świętują. Może nie wiedzą, że to nie jest finał baraży?

8
14
3
4
6
52'

No i gol. Z dystansu, mierzonym strzałem przy słupku, popisał się Williams. Grabara rzucił się zbyt późno, piłki nie sięgnął, a powinien. Przegrywamy 0:1.

31
40
11
31
30
51'

Zagranie do Buksy, ale zbyt mocno i piłkę przejęli rywale.

1
3
3
4
5
50'

Tak średnio weszliśmy w 2. połowę, bardzo średnio.

10
2
5
4
49'

Matondo wjechał w pole karne jak w masło. Dogranie z okolic pola bramkowego Grabara odbił nogą.