4
3
1
90+8'

Ederson obronił uderzenie ostatniej szansy z rzutu wolnego. Jeszcze przerwa spowodowana zderzeniem rodaków - Edersona i Matheusa Cunhi.

3
3
7
4
3
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo za faul tuż obok własnego pola karnego.

1
2
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Foden za przewinienie taktyczne.

1
90+6'

Ilkay Gundogan sam na sam z Janem Oblakiem po podaniu Raheema Sterlinga, ale przegrał to starcie!

90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Riyad Mahrez za opóźnianie gry.

2
90+3'

Doliczone dziewięć minut.

3
2
4
90+2'

Felipe wyrzucany z boiska przez kompanów z Atletico.

4
3
2
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Felipe i nie może się z tym pogodzić wyrzucony z boiska zawodnik. Za faul poza boiskiem na Philu Fodenie.

4
3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Nathan Ake za to samo.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić za udział w szarpaninie.

1
89'

Walki kogutów. Przesadził Stefan Savić, zresztą po raz drugi w starciu z Philem Fodenem.

1
1
88'

Nerwowo, tylko gol różnicy.

1
87'

Nie popisał się na przedpolu Ederson, ale bez konsekwencji.

86'

John Stones może być bohaterem rewanżu! Rewelacyjny blok po strzale Matheusa Cunhi. Tylko korner po akcji zmienników, ponieważ ważną rolę odegrał w niej również Angel Correa.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri za odłożone w czasie przewinienie.

1
1
84'

Luis Suarez do Angela Correi, a ten powinien przynajmniej zakończyć kontratak strzałem. Piłka uciekła pod nogi przeciwnika, a podobnych szans na zranienie Manchesteru City może już być niewiele.

82'
ZMIANA
82'
ZMIANA
80'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Llorente za faul na Fernandinho.

1
2
79'

Atletico pcha piłkę w kierunku bramki przyjezdnych, momentami siłą woli. Ponownie zabrakło dokładności w momencie oddawania strzału. Tym razem spudłował Angel Correa.

78'

Angel Correa na spalonym.

1
77'

Natarcie Atletico. W pewnym momencie gospodarze domagali się przyznania rzutu karnego po starciu z udziałem Angela Correi. Gra została puszczona i akcja zakończyła się uderzeniem z powietrza Rodrigo De Paula. Były gracz Udinese Calcio nie przymierzył.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu w rewanżu. Atletico wyrównuje statystykę posiadania piłki, ale nie wyrównuje wyniku dwumeczu. Ostatnia akcja podopiecznych Diego Simeone została zakończona nieudanym zagraniem Yannicka Ferreiry Carrasco.

1
73'
ZMIANA
72'

Obywatele już w komplecie, ale szykuje się zmiana za Kyle'a Walkera.

2
3
71'

Pod nieobecność Kyle'a Walkera gospodarze oddali niecelne uderzenie.

70'
ZMIANA
69'
ZMIANA

Atletico Madryt. Schodzi: Koke. Wchodzi: Rodrigo De Paul.

68'

W ostatnich minutach bez sytuacji podbramkowych, a kamera pokazuje, że zmiana Kevina De Bruyne była spowodowana urazem. Tymczasem kolejnym zmartwieniem dla Pepa Guardioli jest bolesne starcie z Reinildo dla Kyle'a Walkera.

65'

Uderzenie Belga sprzed tygodnia okaże się decydujące?

1
63'

Joao Cancelo popracował w obronie i pozwolił piłce opuścić boisko po zagraniu zawodnika Atletico. Dlatego wznowienie od bramki Edersona.

60'

Pep Guardiola przysiadł blisko linii bocznej boiska i zastanawia się, jak natchnąć zawodników Manchesteru City do wyjścia z głębokiej obrony.

1
1
58'

Widowisko nabiera rumieńców.

57'

Marcos Llorente podał do Joao Felixa, a Portugalczyk natychmiast uruchomił Antoine'a Griezmanna. Uderzenie prostym podbiciem nieznacznie obok słupka w bramce Edersona. Manchester City poczuł na sobie presję Atleti.

57'

Próbuje Atletico!

1
56'

Joao Felix coraz częściej odrywa się od broniących podopiecznych Pepa Guardioli. Po dośrodkowaniu Marcosa Llorente był pod piłką, a to zdecydowanie utrudniło oddanie strzału głową w bramkę Edersona.

54'

Podobna akcja Atletico do poprzedniej. Kolejny raz Renan Lodi został uruchomiony podaniem, a ten starał się swoim dośrodkowaniem umożliwić zdobycie gola. Joao Felix nie dostawił stopy do piłki, a na domiar złego dla gospodarzy był na spalonym.

52'

Podanie na lewą flankę do aktywnego Renana Lodiego. Płaskie dośrodkowanie zostało zatrzymane przez Edersona. Nie udało się dopaść do piłki ani Joao Felixowi, ani Antoine'owi Griezmannowi.

1
50'

Poradzili sobie gracze z Anglii z małym szturmem Atletico Madryt. Ponownie piłka w posiadaniu przyjezdnych.

48'

Nieudane podanie Stefana Savicia do Antoine'a Griezmanna i futbolówka uciekła gospodarzom poza boisko.

47'

Pierwsza akcja po przerwie pobudziła publiczność na Estadio Wanda Metropolitano. Zgrabna wymiana podań i zabrał się z piłką w kierunku bramki Antoine Griezmann. Uderzenie Francuza zostało zablokowane przez Aymericka Laporte'a.

46'

Druga połowa.

komentarz

W statystykach meczu aż 69 procent posiadania piłki Manchesteru City. Przełożyło się ono na osiem strzałów, ale żadnego z nich nie musiał bronić Jan Oblak. Atletico raz przetestowało Edersona, który poradził sobie z próbą z okolicy linii pola karnego Geoffreya Kondogbii.