1
2
7
87'

Podanie w pole karne beniaminka do Pontusa Almqvista. Złe wykończenie tego ataku, ponieważ anemiczne uderzenie zmiennika poleciało prosto w Henricha Ravasa.

3
1
4
84'

Piłka po płaskim dośrodkowaniu została wyłapana przez Dantego Stipicę.

13
2
1
82'
80'

Łodzianie zaskoczeni trafieniem Wahana Biczachczjana i w ostatnich minutach nie przeprowadzili niebezpiecznego ataku. Z kolei Pogoń Szczecin szturmowała z wykorzystaniem ustawionego na lewej stronie boiska Pontusa Almqvista.

3
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żyro za faul w centrum boiska.

Widzew Łódź
1
2
77'

Wahan Biczachczjan przymierzył na 2:1!

7
2
2
1
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu i przyjezdni muszą gonić.

71'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan. Asystował mu Luis Mata.

Szwed trafił ze zmianą, ponieważ jeden ze zmienników Wahan Biczachczjan zdobył gola na 2:1 w 71. minucie. Ormianin pokazał swój popisowy numer. Po podaniu z lewego skrzydła Luisa Maty, obrócił się przed polem karnym Widzewa Łódź i pokonał Henricha Ravasa mierzonym uderzeniem z dystansu w okienko. Ciasteczko!

37
14
2
4
6
66'

Jens Gustafsson stracił cierpliwość do Mariusza Fornalczyka i postawił na wariant bez młodzieżowca. Minęła nieco ponad godzina i w Pogoni nie było ma na boisku również Kamila Grosickiego, Sebastiana Kowalczyka oraz Kamila Drygasa.

5
5
2
1
2
63'
60'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem Bartłomiej Pawłowski oddał złe uderzenie i umożliwił interwencję Dantemu Stipicy. W odpowiedzi główka Kamila Grosickiego została wyłapana przez Henricha Ravasa.

3
1
1
4
57'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Malec za ratowanie się faulem.

3
1
2
4
53'

Widzew absolutnie nie zamierza chować się przed przeciwnikami i zadowolić remisem. Akcja podopiecznych Janusza Niedźwiedzia zakończyła się dośrodkowaniem zablokowanym przez Luisa Matę.

3
50'

Pierwsza szansa na zdobycie prowadzenia po przerwie należała do Pogoni Szczecin, ale jej akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem. Kolejna szarża Portowców została zmarnowana niedopieszczonym dośrodkowaniem Mariusza Fornalczyka w kierunku Luki Zahovicia.

2
6
1
46'

Druga połowa.

1
1
Czy Pogoń Szczecin strzeli drugiego gola po przerwie?
2
1
komentarz

Piłkarze powracają z szatni na boisko.

2
komentarz

Pierwsza połowa zakończona i jak na razie rozsądna gra beniaminka pozwala remisować 1:1. Pogoń Szczecin idzie tropem Lecha Poznań i Lechii Gdańsk, czyli po występie w europejskim pucharze, nie popisuje się w PKO Ekstraklasie. Dopiero w 45. minucie Luka Zahović odpowiedział na wcześniejszego gola Bartłomieja Pawłowskiego.

4
1
1
2
45'

Doliczona minuta.

2
2
3
45'

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Mariusz Fornalczyk.

Pogoń Szczecin doprowadziła do remisu 1:1 w końcówce pierwszej połowy meczu. Luka Zahović zrehabilitował się za koszmarne zachowanie sprzed około 20 minut i tym razem nie pozwolił sobie na zmarnowanie sytuacji podbramkowej. Słoweniec przymierzył z bliska po płaskim dośrodkowaniu Mariusza Fornalczyka.

27
15
3
5
10
42'

Luka Zahović faulował w polu karnym przeciwnika.

6
2
1
3
4
39'

Po uderzeniu zza pola karnego interweniował Dante Stipica. Widzew Łódź jeszcze miał możliwość powiększenia prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale tym razem wybronili się gracze z województwa zachodniopomorskiego.

2
5
1
4
36'

Pierwsze gwizdy na trybunach w Szczecinie, ponieważ gospodarze prezentują się dość bezbarwnie. Ostatnie akcje Pogoni Szczecin zakończyły się koszmarnymi dośrodkowaniami Kamila Grosickiego prosto w przeciwników.

9
5
2
2
1
33'

Bartłomiej Pawłowski na razie strzelił jedynego gola!

3
2
3
30'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kun za przewinienie taktyczne.

Widzew Łódź
6
3
2
3
29'

Bożidar Czorbadżijski główkował z bliska do bramki Pogoni Szczecin, ale tym razem nie ma gola dla beniaminka z powodu spalonego.

2
4
4
26'

W 26. minucie Portowcy mieli wielkiego pecha, ponieważ dobitka Luki Zahovicia, po strzale Damiana Dąbrowskiego, zatrzymała się na słupku. Ogromna szansa na doprowadzenie do remisu została zmarnowana.

2
2
5
1
3
23'

Pogoń Szczecin próbowała szybko odpowiedzieć na gola Widzewa Łódź, ale Kamil Drygas został powstrzymany ofiarnym wślizgiem w momencie oddawania uderzenia. Na dodatek pomocnik Portowców ucierpiał i potrzebował trochę czasu na dojście do siebie.

7
4
3
19'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Ernest Terpiłowski.

W 19. minucie Bartłomiej Pawłowski zdobył prowadzenie 1:0 dla Widzewa Łódź. Beniaminek wykorzystał ospałe zachowanie obrony Pogoni Szczecin. Ernest Terpiłowski nie dał się dogonić ani Damianowi Dąbrowskiemu, ani Mariuszowi Malcowi i uruchomił podaniem Bartłomieja Pawłowskiemu. Napastnik gości miał dużo miejsca na pokonanie Dantego Stipicy uderzeniem z bliska.

15'

Przyspieszenie na lewej stronie boiska Kamila Grosickiego. Jego dośrodkowanie wyglądało obiecująco, ale w ostatnim momencie zmierzająca do Kamila Drygasa piłka została strącona. Dlatego pomocnik Portowców nie oddał uderzenia.

7
1
2
1
13'

W odpowiedzi akcja Pogoni Szczecin zakończyła się dośrodkowaniem z prawego skrzydła i niecelnym strzałem głową Kamila Drygasa.

9
2
2
2
2
11'

W 11. minucie początkowo schowany Widzew Łódź przetestował Dantego Stipicę pierwszym uderzeniem. Chorwat strącił piłkę, która kopnięta z dystansu zmierzała pod poprzeczkę.

5
3
7'

Płaskie dogranie Ernesta Terpiłowskiego, to wyglądało niebezpiecznie dla Pogoni Szczecin, ale w pobliżu bramki Dantego Stipicy interweniował w ostatnim momencie Benedikt Zech.

3
3
3
1
5'

Widzew Łódź zaczyna zaznaczać swoją obecność na szczecińskim stadionie. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia próbowali wymienić podania na połowie Pogoni Szczecin. Wszystko jednak daleko od bramki Dantego Stipicy.

1
2
1
3'

Pogoń Szczecin w czarnych strojach z białymi elementami. Z kolei beniaminek na czerwono z białymi wstawkami. W rozegraniu podopieczni Jensa Gustafssona, a Widzew Łódź przyczajony na własnej połowie boiska.