PKO Ekstraklasa: 4. kolejka
06 sie 2022 17:30
90+4'

Gol! Strzelił Maurides. Asystował mu Leandro.

A jednak! Gol w doliczonym czasie! Jedenastu przyjezdnych najpewniej wygra z dziewięcioma gospodarzami. Maurides znalazł sposób na zdobycie prowadzenia dla Radomiaka. Szalona radość po dośrodkowaniu Leandro i uderzeniu do bramki.

Radomiak Radom
24
17
3
4
6
90+2'

Lisandro Semedo, następnie Leandro, ale żadnemu z zawodników nie udało się przebić ze swoim strzałem przez ciasno ustawionych obrońców Jagiellonii Białystok. Na dodatek na swoim posterunku nie traci koncentracji Zlatan Alomerović.

3
2
90'

Doliczone pięć minut.

3
2
1
1
4
86'

Cała naprzód Radomiaka, ale możliwości rozstrzygnięcia meczu jest coraz mniej.

5
1
5
3
2
84'
83'
80'

Była znakomita szansa na zadanie drugiego ciosu gospodarzom. Lisandro Semedo miał szansę zapisać się w historii meczu mocnym akcentem po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych. Nie trafił jednak do siatki z bardzo dogodnej pozycji.

4
1
1
77'

Daniel Łukasik zdecydował się na rozrzucenie akcji do szeroko ustawionego Dawida Abramowicza. Dośrodkowanie bocznego defensora zostało zablokowane i Radomiak musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

3
1
2
76'

9113 kibiców na trybunach.

3
1
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

1
3
1
1
73'

Radomianie stanęli przed bardzo dużą szansą na odniesienie zwycięstwa w tym nerwowym meczu. Należy spodziewać się prawdziwej fali ataków podopiecznych Mariusza Lewandowskiego. Ostatni z nich zakończył się niecelnym dośrodkowaniem Mateusza Grzybka.

4
1
1
1
1
70'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Andrzej Trubeha.

Nie ma żółtego kartonika, jest czerwona kartka i Jagiellonia Białystok musi zagrać w podwójnym osłabieniu. Andrzej Trubeha usunięty z boiska przez sędziego po ostrym ataku w nogi Filipe Nascimento.

Jagiellonia Białystok
8
5
1
3
4
69'

Filipe Nascimento i 1:1!

1
1
1
1
63'

Gol! Strzelił Filipe Nascimento.

Radomiak doprowadził do remisu i ma jeszcze sporo czasu na rozstrzygnięcie meczu w rywalizacji jedenastu przeciwko dziesięciu zawodnikom Jagiellonii Białystok. Filipe Nascimento zabrał się za wykonanie rzutu karnego i pokonał swoim strzałem dotąd bezbłędnego Zlatana Alomerovicia. 1:1!

6
6
2
2
3
61'

Żółtą kartkę otrzymał Bogdan Tiru za sprokurowanie rzutu karnego.

Bogdan Tiru #25
2
1
4
61'

Rzut karny dla Radomiaka!

3
2
1
1
2
60'

Analiza sytuacji z zagraniem ręką Bogdana Tiru we własnym polu karnym.

2
3
1
1
1
58'

Dawid Abramowicz tym razem nie podawał, a starał się swoim strzałem zakończyć atak Radomiaka. Piłka, trafiona przez defensora przyjezdnych, przeleciała ponad poprzeczką w bramce Zlatana Alomerovicia.

1
2
56'
1
1
1
3
1
53'

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego są naładowani energią po powrocie z szatni na boisko, jednak raz dzięki dyscyplinie, a w innych przypadkach po prostu szczęśliwie broni się Jagiellonia Białystok.

1
50'

Radomiak atakuje niebezpiecznie po powrocie z szatni na boisko, ale Zlatan Alomerović jest w wysokiej formie. Piękna interwencja bramkarza Jagiellonii po uderzeniu Mateusza Grzybka. Jeszcze dobitka, ale tym razem zabrakło sporo dokładności.

2
3
2
1
48'

Radomiak postara się po wznowieniu meczu o przekucie przewagi liczebnej przynajmniej w wyrównanie. Ostatnia akcja przyjezdnych zakończyła się niedokładnym dośrodkowaniem Dawida Abramowicza.