(0:1)
Zakończony
Lechia Gdańsk
komentarz

Koniec spotkania! Śląsk Wrocław wygrywa z Lechią Gdańsk 2:1. Gdańszczanie wciąż szorują po dnie ligowej tabeli.

6
4
10
10
8
90+7'

Lechia bez pomysłu grając w osłabieniu. Śląsk jest mądrze ustawiony.

9
2
2
8
6
90+5'

Szromnik pewnie na przedpolu wyłapuje piłkę po wrzutce ze skrzydła.

6
1
2
2
90+4'
90+3'

Frustracja Malocy. Kopnął rywala bez kontaktu z piłką. Odcięło prąd obrońcy Lechii.

3
8
2
3
7
90+3'
CZERWONA KARTKA
8
4
5
4
7
90+1'

Pogramy o przynajmniej 5 minut dłużej.

1
90+1'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol! Strzelił Konrad Poprawa. Asystował mu Victor Garcia.

I doczekali się gospodarze! Dośrodkowanie Victora Garcii z lewego skrzydła, Kuciak wybrał się na wycieczkę na przedpole i nie trafił w piłkę, co wykorzystał Poprawa!

18
11
3
8
16
85'
1
1
2
2
90'
5
1
4
4
90'
4
3
1
88'
9
4
1
88'

Mamy jakieś przepychanki na murawie.

3
5
10
2
88'
87'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kuciak broni rzut karny wykonywany przez Exposito!

21
17
6
1
13
86'

Kuciak dyskutuje z sędzią, ale nic nie wskóra.

2
5
1
4
6
85'
9
2
3
6
85'

Nie mogło być innej decyzji. Rzut karny dla Śląska!

13
3
4
11
84'

Sędzia idzie do monitora ocenić sytuację! Potencjalny rzut karny dla Śląska!

9
1
4
5
8
83'

Konieczna jest wizyta klubowych lekarzy. Ucierpiał Yeboah.

2
1
1
83'

Po rzucie rożnym doszło do kontaktu pomiędzy Kuciakiem i Yeboahem. Zawodnik Śląska przewrócił się w polu bramkowym.

2
1
1
1
81'

Fatalna strata gości na własnej połowie. Ruszył do kontry Yeboah, ale strzelił za lekko z dwudziestego metra. Pewnie broni Kuciak.

2
1
3
1
2
80'

Lechia jakby się obudziła! Huknął z dystansu Tobers, był lekki rykoszet i piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

2
1
3
1
2
78'
76'

Śląsk blisko drugiego gola! Świetne płaskie dośrodkowanie Yeboaha, ale Exposito fatalnie kiksuje na piątym metrze!

1
4
3
1
6
76'

Kwadrans do końca. Śląsk jest lepszy w drugiej połowie. Jeśli mecz zakończy się remisem, to będzie to wynik sprawiedliwy.

2
1
2
1
73'

Pietrzak przed pole karne do Conrado, ale ten nie potrafił przyjąć piłki i element zaskoczenia minął.

1
1
1
4
3
72'

Lechia od razu ruszyła do ataku. Korner.

6
1
1
1
2
71'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu John Yeboah.

Śląsk próbował uderzać z dystansu i w końcu się to opłaciło. Exposito strzelił mocno, płasko na dalszy słupek i Kuciak nie dał rady! Remis!

16
8
2
9
11
69'

Ładna akcja Lechii. Pietrzak na obieg do Conrado, ten zagrał w pole karne, ale Flavio Paixao niepotrzebnie starał się przyjmować piłkę zamiast uderzać. Po chwili okazję do poprawki miał jeszcze Clemens, strzelił płasko, ale... trafił w Portugalczyka. Spalony.

1
66'
66'
65'

8603 kibiców jest dziś obecnych na meczu Śląska z Lechią.

1
3
2
2
64'
64'
62'

Verdasca oddał strzał rozpaczy z dystansu. Piłka przeleciała obok bramki.

2
2
61'

Pół godziny do końca. Pierwszą połowę dało się jeszcze w miarę oglądać, natomiast druga jest zdecydowanie słabsza.

1
1
1
1
59'

Lechia spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie. Śląsk nie kwapi się do pressingu.

1
1
1
1
58'

Gwizdy miejscowych kibiców po kolejnym podaniu w aut w wykonaniu gospodarzy.

2
2
56'

Kuciak broni groźny strzał Yeboaha z dwudziestego metra.

2
1
1
56'

Lechia jeszcze bez składnej akcji po przerwie, ale ona ma korzystny wynik i najwyraźniej taką przyjęła taktykę.

2
54'

Długie podanie w kierunku Jastrzembskiego. Szybszy jednak przy piłce Kuciak.

2
1
2
53'

Olsen wygrał przebitkę przy linii bocznej, ruszył w kierunku bramki, ale tuż przed polem karnym za daleko wypuścił sobie piłkę i ostatecznie wyjaśnili sytuację obrońcy Lechii.

1
1
50'

Dobrze weszli w drugą połowę zawodnicy Śląska.

2
1
49'

Co za strzał Olsena! Ależ kapitalnie huknął z woleja z dalszej odległości. Piłka zmierzała w okolice okienka bramki, ale fantastycznie wyciągnął się Kuciak!