1
1
90'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Wiktor Długosz.

Świetna kontra Rakowa. Przechwyt na własnej połowie, kapitalny rajd Długosza, dośrodkowanie fałszem na dalszy słupek, skąd piłkę do bramki pakuje Gutkovskis!

23
8
4
4
90'

Pietrzak wrzucał z narożnika. Fatalnie. Z łatwością interweniował na bliższym słupku Gutkovskis.

2
3
89'

Wrzutka Pietrzaka z lewej strony, ale Zwoliński był blokowany przez rywala i nie oddał strzału. Korner dla gości.

1
87'

Niezła centra Piły, trącił piłkę Kubicki, ale trudno tu mówić o strzale. zamykał jeszcze akcję na dalszym słupku Zwoliński, natomiast był minimalnie spóźniony.

1
1
1
1
84'

Gutkovskis ruszył na bramkę Lechii, jednak dał się dogonić obrońcom i ostatecznie nawet nie oddał strzału. A i tak był spalony.

1
1
83'
81'

Ale jest 3:0! Lechia rzuciła rękawicę. Raków miał dużo swobody w polu karnym. Papanikolaou uderzył dość kiepsko z szesnastu metrów, blisko środka bramki, ale to wystarczyło, by pokonać Buchalika. Odbił piłkę na słupek, ale nie wystarczyło to do skutecznej obrony.

Raków Częstochowa
19
6
3
1
4
80'

Cebula zagrał do niepilnowanego w polu karnym Berggrena, ale ten pogubił się w dryblingu i nie zdołał minąć rywala. Zabrakło też strzału tempo wcześniej.

1
1
1
77'
77'
75'

Gol! Strzelił Władysław Koczerhin. Asystował mu Fran Tudor.

Trochę czekaliśmy, ale w końcu przyspieszył Raków. Fantastycznie zagrał w pole karne Tudor, Koczerhin uniknął spalonego, wbiegł w "szesnastkę", minął Buchalika i strzelił do pustej bramki!

19
7
4
7
73'

Po dośrodkowaniu Pietrzaka błąd popełniła defensywa Rakowa, piłka spadła na nogę Kałuzińskiego, ale ten fatalnie skiksował w polu karnym.

2
2
2
1
1
72'

Przesadził z odbiorem de Kamps. Zbyt mocno atakował Papanikolaou. Sędzia to dostrzegł i gwizdkiem przerwał kontrę Lechii.

2
1
2
83'
71'

Dwadzieścia minut do końca. Lechia w dalszym ciągu nie jest w stanie zbliżyć się pod bramkę Rakowa. Gospodarze mają ten mecz pod całkowitą kontrolą, choć prowadzą tylko 1:0.

3
1
1
67'

Goście szykują potrójną zmianę.

1
68'
67'

Jean Carlos bez problemu poradził sobie z szarżującym Diabate. Lechia nie ma nawet rzutu rożnego.

1
1
66'

Posiadanie piłki minimalnie na korzyść Lechii, natomiast nic z tego nie wynika.

1
1
1
1
1
62'

Buchalik bardzo dobrze spisał się po uderzeniu Wdowiaka z narożnika pola karnego, a po chwili obronił też sytuacyjny strzał Arsenicia z trzech metrów!

3
1
1
61'

Czekamy na choć namiastkę emocji. Raków przeważa, konkretów brak. Pół godziny do końca.

2
2
1
58'

Niezła centra Kałuzińskiego w pole karne. Arsenić wygrał jednak walkę w powietrzu na piątym metrze. Wybił piłkę, nie pozwolił oddać strzału Diabate.

1
57'

Nie jest to niestety dobry mecz. Raków nie pozwala Lechii na zbyt wiele w drugiej połowie. Brakuje okazji strzeleckich.

55'

Ależ ruszył prawym skrzydłem Tudor. Biegł przez kilkadziesięt metrów, w końcu podawał na jedenasty metr do Piaseckiego, ale w ostatniej chwili wybił piłkę wracający Abu Hanna. Raków ma tylko rzut rożny.

2
1
1
54'

Długie podanie Tobersa w kierunku Flavio Paixao. Kolejny raz niedokładnie. Portugalczyk nie miał szans nic z tego zrobić.

1
1
1
54'

Spóźniony faul Abu Hanny przy linii bocznej. Mocno odczuł to Tudor.

1
1
2
1
1
51'

Ależ mnóstwo miejsca miał Piasecki. Nikt do niego nie doskoczył, więc postanowił uderzyć z ok. 25 metrów. Zabrakło niewiele. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
1
51'

Nalepa wybija piłkę po kiepskiej wrzutce Wdowiaka. Wcześniej napędził akcję Rakowa Abu Hanna, który zanotował stratę na własnej połowie.

1
50'

Niecelne dośrodkowanie Jeana Carlosa. Za dużo siły, za mało precyzji, a w polu karnym było trzech piłkarzy Rakowa.

1
3
1
48'

Lechia rozgrywa piłkę na własnej połowie. Na to Raków jej pozwala, jednak nic więcej. Brakuje przyspieszenia i przetransportowania futbolówki w okolice pola karnego gospodarzy.