Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1'
86'
85'

Gol! Strzelił Lisandro Semedo. Asystował mu Frank Castaneda.

3:1 dla Radomiaka RadomFrank Castaneda zagrał dobre podanie do Lisandro Semedo, który płasko huknął mniej więcej z 16 metrów.

7
4
1
4
3
79'

Radomiak Radom. Schodzi: Daniel Pik. Wchodzi: Luizao.

2
2
1
2
77'

Lisandro Semedo przegrał pojedynek sam na sam z Henrichem Ravasem.

1
1
2
76'

4444 widzów ogląda na żywo mecz w Radomiu.

1
73'
70'

Od pewnego czasu ciągle w natarciu znajduje się Radomiak, zaś Widzew na razie wygląda na bezradny.

3
4
1
1
1
68'

Faulowany na połowie gości był Mateusz Cichocki.

1
1
1
66'

Daniel Pik zagrał dobre podanie do Jeana Franco Sarmiento, który fatalnie spudłował z kilku metrów.

2
1
1
3
1
65'

Miejscowi piłkarze wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

1
62'

Fatalnie z dystansu strzelił Kristoffer Hansen i grę od własnej bramki rozpocznie Gabriel Kobylak.

3
2
2
3
1
60'

Martin Kreuzriegler wślizgiem przerwał nieźle zapowiadającą się akcję radomian.

1
1
1
2
1
58'

Tabela LIVE PKO Ekstraklasy:

4
5
2
3
2
56'

Radomiak Radom ma przewagę optyczną i raz atakuje prawą, a raz lewą flanką.

2
1
53'

Daniel Pik uderzył z dość ostrego kąta, ale piłkę nogami na korner wybił Henrich Ravas.

1
1
51'

Radomianie nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego trzeciego trafienia w tym meczu.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
2
1
46'

Początek drugiej odsłony meczu w Radomiu.

1
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
2
2
45'

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz.

Radomiak Radom wygrywa 2:1! Do piłki odbitej po dośrodkowaniu z prawego skrzydła dopadł Dawid Abramowicz i posłał futbolówkę do bramki.

10
8
2
3
3
43'

Świetnie po dośrodkowaniu Alvesa z rzutu wolnego główkował Raphael Rossi, lecz skutecznie interweniował Henrich Ravas.

1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juljan Shehu.

Widzew Łódź
1
2
1
2
41'

Radomianie bez pośpiechu budują swój atak pozycyjny.

3
2
2
1
1
35'

Nieźle z lewej flanki dośrodkowywał Dawid Abramowicz, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

1
1
33'

Widzew Łódź. Schodzi kontuzjowany: Bartłomiej Pawłowski. Wchodzi: Kristoffer Hansen.

31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Kun.

Widzew Łódź
4
4
3
3
4
29'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

26'

Bartłomiej Pawłowski celnie uderzył z rzutu wolnego, a Gabriel Kobylak odbił piłkę na korner.

4
1
1
2
26'

Goście będą mieli rzut wolny na połowie rywala.

1
1
24'

Łodzianie cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

1
1
1
1
3
19'

W starciu z rywalem ucierpiał Jean Franco Sarmiento, ale będzie kontynuował grę.

17'

Tym razem Frank Castaneda znalazł się na ofsajdzie.

15'

Ernest Terpiłowski trafił do siatki, ale wcześniej był na pozycji spalonej i sędzia tego gola nie uznał.

1
1
1
13'

Martin Kreuzriegler zagrał skutecznie w obronie, wybijając piłkę na aut.

1
1
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
1
1
1
1
7'

Gol! Strzelił Ernest Terpiłowski. Asystował mu Fabio Nunes.

Widzew Łódź błyskawicznie doprowadził do remisu 1:1! Świetnym podaniem z głębi pola popisał się Fabio Nunes, a futbolówkę opanował Ernest Terpiłowski, który wygrał pojedynek z Danielem Pikiem i posłał piłkę do siatki.

11
6
1
3
5
6'

Gol! Strzelił Frank Castaneda.

Radomiak Radom wyszedł na prowadzenie 1:0! Frank Castaneda dopadł do piłki odbitej od rywala i huknął z około 16 metrów, pokonując Henricha Ravasa.

10
6
2
4
6
2'

Celnie po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Dawid Abramowicz, ale piłkę dość pewnie złapał Henrich Ravas.

1
1'

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki rozpocznie Henrich Ravas.

1
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Radomiak Radom - Widzew Łódź?
Wygra Radomiak Radom
Będzie remis
Wygra Widzew Łódź
14:10

Konfrontację poprowadzi sędzia Tomasz Musiał.

14:10

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom - Widzew Łódź. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 15:00.