(0:0)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Koniec meczu! Lechia w ostatniej minucie pokonuje Legię i w dobrym stylu żegna się z Ekstraklasą!

27
7
1
3
7
90+8'

O RANY! Co on zrobił! Maciej Gajos zabawił się w Jesusa Imaza i przelobował Tobiasza strzałem z własnej połowy!

68
42
6
7
14
90+6'

Próba prostopadłego podania Kałuzińskiego w stronę Diabate, ale dobrze ustawiony był Baku i nie pozwolił, by rywal doszedł do piłki. Kiepsko wyglądają gospodarze w ofensywie.

1
3
1
1
2
90+5'

Legia cały czas utrzymuje się przy piłce.

2
4
1
1
4
90+4'

Faulowany Buchalik przez Augustyniaka, który dynamicznie wbiegał w pole karne i chciał zaatakować piłkę wślizgiem.

1
2
1
1
3
90+2'

Mocna wrzutka Kałuzińskiego z rzutu wolnego, ale zabrakło kogoś na dalszym słupku do oddania strzału.

4
1
1
1
1
90+1'

Miły gest Szymona Marciniaka. Osiem minut Ekstraklasy więcej w Gdańsku.

6
9
2
90'

Sędzia dolicza minimum osiem minut.

1
5
3
1
90'

Kolejna próba z dystansu, tym razem Augustyniak. Obok bramki.

4
2
1
1
89'

Lekki strzał z dystansu oddał Strzałek, był lekki rykoszet, ale na refleks obronił Buchalik. Dobrze spisał się też przy dobitce Kramera.

3
3
1
2
87'
2
2
2
1
2
86'

Niecelnie główkował Zwoliński, ale i tak był na spalonym.

2
1
1
1
1
85'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Buchalik jest już trochę na boisku, a jeszcze nie musiał interweniować. Legia trochę spuściła z tonu.

2
1
1
1
2
82'

Doskonałe podanie Kubickiego do Diabate. Ten był rozpędzony, uderzył z szesnastu metrów, ale w ostatniej chwili ofiarnie wślizgiem interweniował Nawrocki.

3
1
1
1
1
82'

Widoczność perfekcyjna nie jest, ale sędzia wznowił mecz.

3
1
1
1
1
81'

Zielony dym unosi się nad połówką, na którą w drugiej połowie atakuje Legia.

2
1
2
2
2
79'

Spotkanie zostało przerwane po raz drugi dzisiejszego wieczora. Zadymiło się nad boiskiem.

2
2
2
2
1
78'

Zwoliński w polu karnym. Opanował piłkę. Nie strzelał. Zakos na prawą nogą, na lewą, znowu na prawą. Podanie wzdłuż bramki, ale nie zdążył zamknąć tego Durmus. W dodatku Zwoliński był na spalonym.

2
1
2
1
77'
76'
2
2
2
75'

Na trybunach trwa pokaz fajerwerków. Zrobiło się bardzo głośno.

3
1
3
1
74'

Lechia chciała pograć kombinacyjnie przed polem karnym. Chciała. Podanie Terrazzino do Zwolińskiego nie dość, że mocne, to jeszcze niecelne.

2
1
1
72'

Świetny rajd Diabate prawym skrzydłem. Minął trzech rywali, chciał zagrać na klepkę z Kubickim, ale ten podawał mu zbyt mocno.

1
3
5
1
2
71'

Straszne nudy w Gdańsku. Czekamy na fajerwerki na boisku, ale prędzej chyba doczekamy się ich na trybunach, bo kibice Lechii szykują kolejną oprawę.

1
4
2
2
1
70'

Josue przerwał akcję... Legii. Wpadł w Baku, który miał piłkę. Jest i element humorystyczny.

4
4
3
1
1
69'

Legia wciąż w ataku pozycyjnym. Goście mają przewagę, ale nie potrafią jej udokumentować.

4
2
2
4
5
67'
66'
3
1
1
1
1
65'

A jednak nie. Problemy zdrowotne Kuciaka. Musi zejść z boiska.

1
1
3
1
64'

Świetne dośrodkowanie Josue w pole karne, jednak Muci nie uderzył czysto głową. Od bramki Kuciak.

3
1
1
61'

Świetna obrona Kuciaka po strzale Slisza!

6
2
1
3
3
58'

Po długiej akcji Legii, dwa razy strzelał Ernest Muci - podwójna interwencja Dusana Kuciaka.

4
1
2
2
2
57'

Kałuziński zagrywał piłkę w kierunku Tobersa, jednak ten nie zdołał do niej dojść.

1
2
2
3
1
54'

Akcja Legii, Maloca doskonale w polu karnym. Ubiegł Muciego.

4
1
2
1
2
52'

Mocno niecelny strzał Josue. Od bramki Kuciak.

3
4
2
3
3
51'

Lechia solidna w destrukcji od początku II połowy.

3
1
3
50'

Po podaniu Terrazzino strzelał celnie Kubicki, łatwo obronił dobrze ustawiony Tobiasz.