ŁKS Łódź
2
80'

Gol! Strzelił Wiktor Biedrzycki.

Napór przyniósł jednak efekt - W 80. minucie Wiktor Biedrzycki doprowadził do remisu 2:2 strzałem z następnego rzutu karnego. Tym razem jedenastka została przyznana za faul Władysława Ochrończuka na Mariuszu Fornalczyku.

8
4
1
2
3
78'

Drugi rzut karny dla niecieczan. Tym razem za faul Władysława Ochronczuka na Mariuszu Fornalczyku!

6
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Andrzej Trubeha za przerwanie faulem ataku przeciwnika.

1
1
75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Zaczął mieszać Kazimierz Moskal w wybranym przez siebie przed meczem składzie. ŁKS z nową energią przystępuje do bronienia i czeka na sposobność do przeprowadzdenia nieszczycielskiego kontrataku.

1
74'
72'

Zmiany, kartki - to wszystko nie ułatwia gospodarzom zadania. Bruk-Betowi pozostało jeszcze trochę czasu na odwrócenie wyniku. W razie porażki, trudno będzie podopiecznym Radoslava Latala myśleć o awansie z pierwszego miejsca do PKO Ekstraklasy.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki za bezpardonowe przewinienie.

2
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kowalczyk. Tym razem już nie obyło się bez indywidualnego napomnienia.

ŁKS Łódź
2
1
1
1
66'

Szuka sposobu na poprawienie wyniku i przynajmniej wyrównanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Ostatnia akcja została przerwana przewinieniem blisko pola karnego strzeżonego przez Aleksandra Bobka. Tym razem nie ma napomnienia żółtym kartonikiem dla zawodnika z Łodzi.

1
63'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Kacper Karasek. Wchodzi: Florin Purece.

Kacper Karasek #24
3
2
62'

Trochę wymknęła się sytuacja spod kontroli łodzianom, czego dowodem są mnożące się przewinienia na żółte kartki. Z kolei po stronie gospodarzy widać pozytywne ożywienie po zmianach personalnych szkoleniowca.

5
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monsalve za ostre przewinienie.

ŁKS Łódź
4
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Artemijus Tutyskinas za nieprzepisowe zatrzymanie ataku Bruk-Betu.

7
2
53'

W 53. minucie Bruk-Bet powrócił do walki o punkty. Wiktor Biedrzycki zabrał się za wykonanie rzutu karnego, a jego uderzenie w środek bramki okazało się zaskakujące dla Aleksandra Bobka. Jedenastka została przyznana gospodarzom za przewinienie na zmienniku Andreju Kadlecu. Po golu na 1:2 temperatura starcia może ponownie wzrosnąć.

12
3
1
3
52'

Faul na Andreju Kadlecu. Szansa na gola kontaktowego dla niecieczan.

1
1
2
51'

Michał Trąbka ustawił się w odpowiednim miejscu własnego pola karnego i zablokował uderzenie z dystansu. Skoncentrowani w obronie są podopieczni Kazimierza Moskala, a czas pracuje na ich korzyść po uderzeniach do bramki Pirulo oraz Macieja Śliwy.

47'

Pierwsza akcja po przerwie została przeprowadzona przez zawodników w pomarańczowych strojach. Szansę na poprawienie sytuacji niecieczan miał Andrzej Trubeha, ale w jego akcji zabrakło wykończenia.