FC Augsburg. Schodzi: Arne Maier. Wchodzi: Nathanael Mbuku.

1
1
74'

Gol! Strzelił Alphonso Davies. Asystował mu Joao Cancelo.

Bayern Monachium prowadzi 5:2! Świetnie z prawej strony pola karnego dośrodkował Joao Cancelo, a świetnie akcję na wślizgu zamknął Alphonso Davies.

10
7
1
2
2
71'
70'

Leroy Sane uderzył technicznie z 16. metra, ale piłkę pewnie złapał Rafał Gikiewicz.

2
2
2
2
2
72'
69'

Gospodarze jakby spuścili z tonu, zaś przyjezdni walczą o bramkę kontaktową.

1
1
1
3
3
66'

Bardzo niecelnie z kilku metrów uderzył Iago i rywalizację wznowi Yann Sommer.

1
1
1
1
1
63'

Atakował Bayern, który wywalczył rzut rożny.

2
2
1
2
2
60'

Gol! Strzelił Mergim Berisha.

Druga w tym meczu bramka dla FC Augsburg. Pewnie rzut karny wykorzystał Mergim Berisha, Yann Sommer rzucił się w drugą stronę.

5
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matthijs de Ligt.

1
1
1
3
2
60'

Rzut karny dla Augsburga! Cardonę faulował Matthijs de Ligt.

1
2
1
56'

Ruben Vargas strzelił nad bramką strzeżoną przez Yanna Sommera.

1
54'

Joao Cancelo uderzał sprzed pola karnego, jednakże został zablokowany przez rywala.

1
52'

Z kilku metrów przestrzelił Sadio Mane i grę od własnej bramki rozpocznie Gikiewicz.

51'

Sadio Mane trafił do siatki, ale wcześniej w momencie podania od Sane był na pozycji spalonej.

1
49'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Matthijs de Ligt.

1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
46'

FC Augsburg. Schodzi: Ermedin Demirovic. Wchodzi: Ruben Vargas.

Ermedin Demirovic #9
46'
46'

Początek drugiej odsłony spotkania na Allianz Arena w Monachium.

3
1
46'

FC Augsburg. Schodzi: Arne Engels. Wchodzi: Iago.

Iago #22
Arne Engels #27
46'

FC Augsburg. Schodzi: Dion Beljo. Wchodzi: Elvis Rexhbecaj.

Dion Beljo #7
45'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

FC Augsburg na łopatkach, 4:1 dla Bayernu MonachiumSadio Mane oddał celny strzał z kilku metrów. Piłkę jeszcze odbił Rafał Gikiewicz, ale skuteczną dobitką główką popisał się Leroy Sane.

7
4
3
3
5
42'

Bayern szanuje piłkę w środkowej strefie boiska.

1
40'

Ładnie z mniej więcej 14 metrów przymierzył Sadio Mane, jednakże Rafał Gikiewicz wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na korner.

1
38'

Ekipa z Monachium długo utrzymuje się przy piłce i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

35'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard.

Bayern Monachium prowadzi już 3:1! Monachijczycy wykonywali rzut rożny. Benjamin Pavard dopadł do odbitej piłki i ładnie, uderzeniem nożycami pokonał Rafała Gikiewicza.

7
1
1
2
3
33'

Leroy Sane huknął na wiwat i piłkę do gry wybiciem spod własnej bramki wprowadzi Rafał Gikiewicz.

32'

Nieźle z około 15 metrów uderzył Arne Maier, jednak futbolówkę zdecydowanie złapał Yann Sommer.

30'

Leroy Sane został sfaulowany na połowie przeciwnika.

1
28'

Rafał Gikiewicz ucierpiał w starciu z Dayotem Upamecano, ale będzie kontynuował grę.

1
26'

Wydaje się, że Bayern Monachium całkowicie przejął kontrolę nad boiskowymi wydarzenia i szuka swojej trzeciej bramki w tym meczu.

1
24'

Nieudana akcja monachijczyków i piłkę spokojnie opanował Rafał Gikiewicz.

1
22'

Tabela LIVE Bundesligi:

2
1
1
1
19'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard. Asystował mu Sadio Mane.

Bayern Monachium wygrywa już 2:1! Gospodarze wykonywali rzut wolny. Piłka dotarła do Sadio Mane, który podawał przewrotką, zaś Benjamin Pavard z bliskiej odległości trafił do bramki.

6
3
1
2
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mads Pedersen.

Maximilian Bauer #3
FC Augsburg
3
1
1
18'

Tym razem Joao Cancelo został sfaulowany przez Pedersena.

17'

Alphonso Davies został sfaulowany w okolicy linii środkowej boiska.

15'

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Leroy Sane.

Bayern Monachium doprowadził do remisu 1:1! Leroy Sane zagrał piłkę do Joao Cancelo, a ten okiwał Madsa Pedersena i celnie uderzył prawą nogą po długim rogu. Futbolówka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

8
6
2
2
14'

Serge Gnabry strzelił niecelnie i grę od własnej bramki rozpocznie Rafał Gikiewicz.

1
13'

Robert Gumny zablokował rywala i gospodarze wznowią rywalizację od rzutu rożnego.

1
12'

Na ofsajdzie znalazł się jeden z zawodników Bayernu.

11'

Groźnie z kilku metrów uderzył Jamal Musiala, lecz Rafał Gikiewicz nie dał się pokonać.

1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
8'

Dayot Upamecano faulował Berishę i będzie rzut wolny dla Augsburga.

1
7'

Joao Cancelo huknął płasko z narożnika pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Rafał Gikiewicz.

2
2
3'

FC Augsburg błyskawicznie wyszedł na prowadzenie 1:0! Mergim Berisha dopadł do piłki odbitej przez Benjamina Pavarda, ładnie ograł Joao Cancelo i pewnym strzałem pokonał Yanna Sommera.

FC Augsburg
6
3
1
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

czas Start meczu
Czy Bayern Monachium pokona FC Augsburg?
3
14:36

Konfrontację poprowadzi sędzia Florian Badstubner.

2
14:34

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 24. kolejki Bundesligi Bayern Monachium - FC Augsburg. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 15:30.