Joao Cancelo w Barcelonie? Klub ma wątpliwości

Joao Cancelo był bohaterem jednego z najbardziej zaskakujących transferów podczas zimowego okna transferowego. Pod jego koniec przeniósł się na wypożyczenie do Bayernu Monachium, a już mówi się o jego dalszej przyszłości.

Kuba Duda
Kuba Duda
Joao Cancelo Getty Images / Harry Langer / Na zdjęciu: Joao Cancelo
Skoro w przypadku przenosin do mistrza Niemiec mówimy zaledwie o wypożyczeniu, to oczywiście pojawia się temat jego permanentnego transferu za kilka miesięcy. Pojawia się wiele informacji mówiących o tym, że Bayern Monachium nie zdecyduje się na wykupienie portugalskiego obrońcy.

Niedawno kataloński dziennik "SPORT" podał, że sprowadzenie 28-latka rozważa FC Barcelona. Jest to oczywiście związane z brakami w zespole na prawej stronie defensywy. Obecnie najczęściej występuje tam Kounde, który najlepiej czuje się w centralnej części bloku obronnego.

Jednak w przypadku ewentualnego sprowadzenia Joao Cancelo w stolicy Katalonii pojawiają się pewne wątpliwości. Teraz wspomniany "SPORT" informuje o tym, że w biurach Barcelony zwątpienie wzbudza jego zachowanie w kolejnym wielkim klubie.

Już przy okazji jego odejścia z Manchesteru City mówiło się o powodach pozasportowych. Oczywiście nikt nie przyznał tego oficjalnie, ale media donosiły, że Portugalczyk opuścił zespół mistrza Anglii ze względu na nieporozumienia z Pepem Guardiolą. I teraz również pojawiają się problemy.

Obrońca został odstawiony na boczny tor w Bayernie i zaczęły pojawiać się doniesienia o jego niezbyt mile widzianych zachowaniach. Według mediów 28-latek ma sprawiać delikatne problemy, a to budzi wątpliwości m.in. w Barcelonie.

Czytaj też:
Bartłomiej Drągowski na ustach Włochów!
To będzie duża wtopa PZPN-u

ZOBACZ WIDEO: Tego bramkarz się nie spodziewał. Co on zrobił?!


Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×