1
90+5'
90+3'

Gol! Strzelił Giacomo Raspadori. Asystował mu Eljif Elmas.

Gol na 1:0 dla Napoli padł w doliczonym czasie. Późno, bo późno, ale nastąpił przełom. Giacomo Raspadori pokonał Wojciecha Szczęsnego płaskim uderzeniem po miękkiej wrzutce Eljifa Elmasa. Nie popisał się bramkarz Juventusu, ponieważ piłka wpadła mu do siatki między nogami. W akcji bramkowej nie zabrakło udziału Piotra Zielińskiego.

18
15
6
20
21
90+1'

Piłka w bramce Napoli po raz drugi, ale tym razem kompletnie nie ma się o co gotować. Gospodarze mają inne zdanie, ale Federico Chiesa wykonał podanie do strzelca Dusana Vlahovicia już spoza boiska.

3
3
3
13
12
90'

Doliczone sześć minut.

3
4
4
4
2
90'
89'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Di Maria za niesportowe zachowanie.

4
3
2
4
4
85'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Fagioli za protestowanie.

5
84'

Gol anulowany z powodu wcześniejszego faulu na Stanislavie Lobotce.

4
5
2
3
3
84'

Wideo weryfikacja po strzale do bramki Angela Di Marii.

2
2
3
3
2
82'

Gorąco zrobiło się w 82. minucie, kiedy to Angel Di Maria zakończył szybki atak Juventusu strzałem do bramki Napoli. Bianconeri wiwatowali po wpakowaniu piłki do sieci, ale następnie Michael Fabbri zdecydował się na anulowanie gola z powodu faulu na Stanislavie Lobotce.

1
2
4
81'

Koszmarne wyprowadzenie piłki Napoli i mogło sobie narobić dużego bigosu. Szansa na wymierzenie kary otworzyła się przed Arkadiuszem Milikiem, jednak płaskie uderzenie zawodnika wypożyczonego z Olympique Marsylia okazało się niedokładne. Zdenerwował się Massimiliano Allegri.

1
2
1
2
2
80'

Gra wznowiona i wysocy Federico Gatti oraz Daniele Rugani chcieli wykorzystać dośrodkowanie z rzutu wolnego. Po tym drugim trudno było spodziewać się strzału przewrotką, a jednak spróbował.

1
2
1
1
1
78'

Przerwa w grze spowodowana urazem Kima Mina Jae.

1
1
77'

Wrzutka z rzutu wolnego w środek pola karnego Juventusu. Wojciech Szczęsny zadbał o odpowiednie rozstawienie swoich obrońców i ci wyekspediowali futbolówkę.

1
75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu. Hit calcio jak za dawnych lat - prawie nic się nie dzieje.

1
1
3
1
1
73'

Odnalazł się i to od razu na pierwszym planie Victor Osimhen. Uderzenie reprezentanta Nigerii po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Giovanniego Di Lorenzo.

1
1
1
1
72'

Obrońca Azzurrich wbiegł przed grasującego w szesnastce Adriena Rabiota i sprowokował reprezentanta Francji do popełnienia przewinienia.

1
71'

Podanie w pole karne do przebudzonego Victora Osimhena. Piłkę dostarczył mu Eljif Elmas. Nigeryjczyk znalazł przestrzeń do oddania uderzenia i nieznacznie spudłował. Po chwili jeszcze korner i Victor Osimhen główkował po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego. Nie pozwolił na gola Wojciech Szczęsny.

1
4
1
70'

Może pan Piotr coś wyczaruje.

4
2
1
1
1
68'
68'
66'

Juventus FC. Schodzi: Matias Soule. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
64'

Wstrzelenie Chwiczy Kwaracchelii i piłka znalazła się po nim pod nogami Victora Osimhena. Anonimowy w tym meczu napastnik Napoli został przyblokowany w momencie oddawania uderzenia.

62'

Po godzinie pierwsze zmiany i od razu konkretne, ponieważ trener Massimiliano Allegri posłał do gry Angela Di Marię oraz Federico Chiesę. Za nami pierwsze przyspieszenie Argentyńczyka i goście w ostatnim momencie poskromili dośrodkowanie w kierunku Arkadiusza Milika.

1
60'

I tak oto godzina meczu za nami. Kwadrans po przerwie nieco żwawszy od wcześniejszych, ale nie ma wciąż powodu do ekscytowania się tym meczem. Może coś wydarzy się po zmianach.

1
58'

Przesadził Arkadiusz Milik w fizycznej konfrontacji na połowie Juventusu ze Stanislavem Lobotką.

2
1
56'

Dwie akcje oskrzydlające Juventusu. Pierwsza z nich zakończyła się płaskim dośrodkowaniem, którego nie udało się zamknąć Filipowi Kosticiowi. Po chwili z kolei była kolizja blisko pola karnego.

1
1
54'

Ponownie akcja Napoli zakończona strzałem Chwiczy Kwaracchelii. Gwiazda Azzurrich starała się znaleźć okienko w bramce Wojciecha Szczęsnego, jednak techniczna próba okazała się nieco niedokładna.

2
1
52'

W dobrym miejscu znalazł się Mathias Olivera i nie pozwolił piłce dotrzeć do Arkadiusza Milika po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

2
50'

W 50. minucie było pierwsze uderzenie celne Napoli. Chwicza Kwaracchelia dostał podanie w okolicę narożnika pola karnego i sprawdził dobrze ustawionego Wojciecha Szczęsnego. Polak nie miał problemu z poskromieniem strzału.

1
49'

Drybling Juana Cuadrado na skraju pola karnego i płaskie dośrodkowanie reprezentanta Kolumbii. Problem Bianconerich polegał na tym, że piłka przeleciała za plecami zawodników mających apetyt na oddanie uderzenia.

1
48'

Fabio Miretti zabrał się za wykonanie rzutu rożnego. Jego głębokie dośrodkowanie nie nadawało się do oddania uderzenia dla żadnego zawodnika Juventusu.