Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Joao Cancelo.

2:1 dla Manchesteru City! Świetnie zewnętrzną częścią stopy dośrodkował Joao Cancelo, zaś w ekwilibrystyczny sposób Alexandra Meyera pokonał Erling Haaland.

6
1
1
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił John Stones. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Manchester City doprowadził do remisu 1:1! Kevin De Bruyne zagrał piłkę do John'a Stonesa, który huknął z około 20 metrów i umieścił futbolówkę w siatce. Wydaje się, że w tej sytuacji więcej mógł zrobić bramkarz BVB, Alexander Meyer.

3
1
79'

Żółtą kartkę za przytrzymywanie piłki otrzymał Donyell Malen.

76'

Thomas Meunier wywalczył piłkę, nabił rywala i grę od własnej bramki wznowi Meyer.

74'

Daleko poza polem karnym musiał interweniować Ederson, który wybił piłkę na aut.

72'

Tym razem znakomicie w defensywie zachował się Mats Hummels, ale będzie korner dla gospodarzy.

69'

Świetnie w obronie zagrał Niklas Suele i po chwili piłkę pewnie złapał Alexander Meyer.

1
1
1
1
1
66'

Tabela LIVE grupy G LM:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
64'

Daniele Orsato odgwizdał rzut wolny dla BVB za faul na Hummelsie.

90+2'
ZMIANA
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Marco Reus.

1:0 dla Borussii Dortmund! Na strzał zdecydował się Marco Reus, a piłkę głową po drodze strącił Jude Bellingham, który pokonał Edersona.

5
1
3
1
1
55'

Salih Ozcan stara się napędzać ofensywne poczynania BVB.

53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodri.

52'

W niezłej sytuacji po szybkiej kontrze minimalnie przestrzelił Marco Reus. Ostrzeżenie dla Man City.

51'

Thomas Meunier zatrzymał szarżującego na lewej flance Joao Cancelo.

49'

Kevin De Bruyne dośrodkowywał spod linii końcowej, ale piłkę pewnie złapał Alexander Meyer.

1
1
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
1
1
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania na Etihad Stadium w Manchesterze.

40'

Niedokładnie piłkę zagrywał Jude Bellingham i do ofensywy może przejść ekipa z Manchesteru.

1
38'

Manchester na razie w żaden sposób nie potrafi zaskoczyć dobrze zorganizowanej defensywy BVB.

1
36'

Znów został zablokowany Jack Grealish i ponownie sędzia wskazał na rzut rożny.

34'

Jack Grealish został zablokowany i będzie korner dla The Citizens.

33'

Szybka kontra przyjezdnych została przerwana przed polem karnym Man City.

32'

Giovanni Reyna nieudanie dośrodkowywał z rzutu rożnego i piłkę do gry wprowadzi Ederson.

1
1
1
1
1
29'

Mistrzowie Anglii długo utrzymują się przy piłce, jednakże nic z tego nie wynika, bo grają zbyt wolno.

1
1
1
1
27'

Borussia cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

24'

Dotychczas bez większych emocji na Etihad Stadium w Manchesterze. Przy piłce znajdują się gospodarze.

20'

Faulował Anthony Modeste i będzie rzut wolny dla City.

18'

Alexander Meyer opanował futbolówkę po zagraniu Kevina De Bruyne z lewego skrzydła.

16'

Nieźle z narożnika pola karnego przymierzył Salih Ozcan, lecz piłkę bez problemów chwycił Ederson.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
13'

Nieudana akcja Joao Cancelo i grę od własnej bramki rozpocznie Alexander Meyer.

12'

Na razie mamy piłkarskie szachy i sporo walki w okolicy linii środkowej boiska.

10'

Miejscowi piłkarze starają się dłużej utrzymać przy piłce, a ich fani głośno dopingują.

6'

Goście wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

4'

Tym razem z prawej flanki piłkę w pole karne BVB wrzucał Riyad Mahrez i znów futbolówkę pewnie chwycił Meyer.

3'

Starcie Manchester City - Borussia Dortmund można oglądać w WP Pilot.

2'

Joao Cancelo dośrodkowywał z narożnika pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Alexander Meyer.

czas Start meczu
Czy Manchester City pokona Borussię Dortmund?
Tak
Nie
20:31

Konfrontację poprowadzi włoski sędzia Daniele Orsato.

2
1
2
1
20:30

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki grupy G Ligi Mistrzów Manchester City - Borussia Dortmund. Początek środowego starcia zaplanowano na godzinę 21:00.