Borussia broni się już w okolicach własnego pola karnego.

1
1
1
90+5'

Świetny strzał z dystansu oddał Enzo Fernandez. Znakomicie obronił Gregor Kobel!

1
1
1
2
1
90+4'

Chelsea FC rozgrywa piłkę w okolicy pola karnego gospodarzy.

2
2
1
1
1
90+1'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał Gregor Kobel.

1
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
1
1
90'
15
3
4
5
3
90+1'
3
2
2
2
3
90'

Spora sprzeczna zawodników przy linii bocznej. Sędzia rozdziela piłkarzy.

1
1
1
1
1
90'
4
2
3
3
3
86'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Hakim Ziyech.

1
88'

Borussia Dortmund stara się szanować piłkę i rozgrywa ją na własnej połowie.

1
85'

Znów rzut wolny dla Chelsea FC. Tym razem do bramki gospodarzy już zdecydowanie bliżej.

85'
3
2
2
3
2
84'

Z pola karnego strzelał Joao Felix. Gregor Kobel nie dał się zaskoczyć.

1
81'

Chelsea FC spokojnie rozegrała piłkę, nie było uderzenia na bramkę z rzutu wolnego.

81'

Będzie rzut wolny dla Chelsea FC. Do bramki gospodarzy jednak dość daleko.

78'

Emre Can wybił piłkę z linii bramkowej Borussii! Strzelał Kalidou Koulibaly, piłkę trącił jeszcze bramkarz, a sytuację wyjaśnił dopiero Can.

79'
2
77'

Hakim Ziyech zagrywał z rzutu wolnego przed bramkę Borussii. Piłkę wypiąstkował Gregor Kobel.

1
1
77'
2
2
2
3
3
75'

Gospodarze bronią się na własnej połowie.

74'

Chelsea FC rozgrywa piłkę na połowie Borussii i szuka okazji na gola.

1
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
73'
2
2
2
2
2
72'
2
1
1
1
1
68'
67'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
1
66'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Borussii.

2
1
1
1
1
63'

Kapitalną akcją popisał się Karim Adeyemi! Wyprowadził piłkę z własnej połowy, minął zawodnika Chelsea, następnie bramkarza i skierował futbolówkę do bramki! Fenomenalna akcja na pełnej szybkości i 1:0 dla Borussii Dortmund!

8
1
62'

Efektownie w polu karnym Borussii dryblował Mychajło Mudryk. Po chwili z około 23 metrów strzelał Reece James, ale Gregor Kobel nie dał się zaskoczyć.

58'

Płaski strzał z około 20 metrów oddał Julian Brandt. Znakomicie obronił Kepa Arrizabalaga.

1
54'

Z rzutu wolnego Reece James. Ładne uderzenie, które efektownie obronił Gregor Kobel.

komentarz

Będzie rzut wolny dla Chelsea FC. Do bramki gospodarzy około 25 metrów. Dobra okazja na strzał.

53'
1
51'

Z linii pola karnego strzelał Enzo Fernandez. Uderzenie zostało zablokowane.

49'
1
3
47'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

czas Druga połowa
43'

Ładny, techniczny strzał zza pola karnego oddał Marius Wolf. Uderzenie jednak minimalnie niecelne.

2
1
1
41'

Chelsea FC rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

2
1
38'

Joao Felix efektownie wpadł w pole karne gospodarzy i strzelił z kilku metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki!

1
2
37'

Praktycznie akcja za akcję. Oba zespoły szukają ciekawych, kombinacyjnych akcji.

1
2
34'

Z około 20 metrów nad poprzeczką bramki Chelsea FC strzelał Julian Brandt.

1
1
1
1
2
32'

Szybka, zespołowa akcja Chelsea FC zakończona niecelnym uderzeniem Joao Felixa z kilkunastu metrów. To była bardzo dobra okazja na gola.

1
1
3
2
30'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Strzelał Joao Felix, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

1
1
1
1
1
29'

Technicznego strzału z pola karnego szukał Hakim Ziyech. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
27'

W polu karnym z ostrego kąta strzelał Sebastien Haller. Uderzenia jednak minimalnie niecelne.

2
2
1
3
26'

W polu karnym blokowany był jeden z zawodników Borussii. Sporo dzieje się w tym meczu.

3
2
1
1
24'

Sporo rzutów rożnych. Przed chwilą kolejny dla gospodarzy, a piłka została wybita przez zawodnika Chelsea FC.

2
2
2
2
1
23'

Efektowną indywidualną akcję przeprowadził Karim Adeyemi. W decydującym momencie zabrakło jednak dokładnego dogrania.

1
1
21'

Julian Brandt zagrywał z rzutu rożnego. W polu karnym piłkę złapał Kepa Arrizabalaga.

1
1
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
1
1
1
1
1
19'

Marius Wolf wpadł w pole karne Chelsea FC, już składał się do strzału, ale został powstrzymany przez zawodników drużyny gości.

2
1
2
16'

Piłka w bramce gospodarzy, ale ten gol nie został uznany. Thiago Silva zagrał piłkę ręką.

1
3
1
17'
3
1
3
1
3
16'

Mychajło Mudryk wywalczył rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego. Dobra okazja na dośrodkowanie.

1
1
15'

Kolejny rzut rożny, tym razem dla Chelsea FC. I za chwilę kolejny.  Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłkę wybił Niklas Suele.

1
1
1
1
12'

Teraz rzut rożny dla BVB. Piłka wybita przez obrońców. Ostatecznie z dystansu strzelał Emre Can. Rykoszet i futbolówka opuściła boisko.

1
1
11'

Rzut rożny dla Chelsea FC. Zagranie w pole karne gospodarzy. Po chwili piłkę wybił Nico Schlotterbeck.

1
1
1
1
1
10'

Zanosiło się na groźną, zespołową akcję gospodarzy. Zabrakło jednak dokładnego rozegrania na linii pola karnego Chelsea FC.

1
1
9'
1
1
1
5'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Piłkarze Chelsea FC wymieniają podania.

1
1
2'

W polu karnym blokowany był Julian Brandt. Gospodarze z rozmachem rozpoczęli ten mecz.

2
1
1
czas Start meczu
20:59

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

2
1
1
1
20:12

Spotkanie poprowadzi Jesus Gil Manzano (Hiszpania).

1
Kto wygra mecz?
Chelsea FC
Spotkanie zakończy się remisem
20:08

Mimo iż Chelsea wydała zimą kilkaset milionów euro na wzmocnienia, to ostatnie trzy mecze w Premier League tylko zremisowała. - Nasze wyniki nie są najlepsze, ale Liga Mistrzów to zupełnie inne rozgrywki - twierdzi kapitan Cesar Azpilicueta.

20:08

Zarówno Edin Terzić, jak i Graham Potter, przeszli długą drogę, by dotrzeć do 1/8 finału Ligi Mistrzów. - Nadal jesteśmy w stałym kontakcie - przyznał opiekun Borussii Dortmund przed rywalizacją z Chelsea.

20:06

Club Brugge i Benfica Lizbona, a także Borussia Dortmund i Chelsea FC zmierzą się po raz pierwszy w Lidze Mistrzów. Belgijska oraz portugalska drużyna zrobiły furorę w fazie grupowej.

1
20:05

Przed nami mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Borussia Dortmund zmierzy się z Chelsea FC. Początek meczu o godzinie 21:00.