(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Po kontrataku Ceballos strzelił w środek bramki i Kepa spokojnie obronił. Sędzia Orsato kończy mecz. Real spokojnie wygrywa w Londynie, w dwumeczu pokonuje Chelsea 4:0 i melduje się w półfinale Ligi Mistrzów!

10
7
2
3
90+3'

Przekombinował Vinicius. Ruszył mu na obieg Modrić, ale nie doczekał się podania. Popsuł akcję Brazylijczyk.

2
2
1
90+2'

Tu już nic się nie wydarzy. Real spokojnie utrzymuje się przy piłce.

5
3
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

1
1
1
1
89'
5
1
1
88'

A teraz podobna sytuacja z drugiej strony. Mount podał do rozpędzonego Mudryka, ten mając przed sobą Courtois strzela obok słupka! Ale też był spalony.

2
2
2
1
87'

Po podaniu Asensio marnuje doskonałą sytuację Vinicius. Przegrywa w sytuacji sam na sam z Kepą, choć sędzia asystent i tak pokazał spalonego.

2
1
4
2
87'

Prosty błąd techniczny Mudryka. Odskoczyła mu piłka tuż po przyjęciu i po chwili Ukrainiec faulował Nacho.

1
1
2
2
86'

Tchouameni źle wyprowadzał kontrę Realu. Po chwili goście odebrali piłkę, chcieli ponownie zabawić się w polu karnym, jednak Vinicius podawał niedokładnie w kierunku Asensio.

1
1
3
1
85'

Zrobiło się bardzo dużo miejsca w środkowej strefie boiska.

3
4
2
1
1
83'

Część kibiców Chelsea już opuściła trybuny.

7
5
2
3
3
82'

Błędy w obronie Realu. Najpierw dużo swobody w polu karnym miał Joao Felix - został zablokowany. Po chwili strzelał z szesnastu metrów Mudryk - prosto do rąk Courtois.

6
3
3
4
4
82'
81'
4
1
1
1
80'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Federico Valverde.

Rozklepana defensywa Chelsea! Ależ zabawili się goście. Vinicius podał do Valverde, ten przyjęciem ograł Mudryka i Thiago Silvę, mógł strzelać, ale wystawił piłkę do Rodrygo, który trafia do pustej bramki!

38
16
4
5
9
79'

Real od kilku minut potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Chelsea jakby straciła wiarę.

7
4
2
1
2
77'
76'
3
1
2
2
2
76'

W odpowiedzi huknął zza pola karnego Mudryk. W trybuny.

2
1
2
75'

Świetne podanie Modricia na wolne pole. Vinicius miał problemy, ale ostatecznie opanował piłkę, biegł w kierunku bramki Chelsea, choć na koniec został zablokowany. Nie udało się oddać nawet strzału.

2
2
1
74'

Efektownie ruszył do kontry Joao Felix, biegł, biegł, ale na koniec podawał niedokładnie. Inna sprawa, że doskonale powstrzymał go Camavinga.

5
2
1
1
71'
70'

Była krótka konsultacja z VAR-em, ale podtrzymana została decyzja z boiska. Nie ma rzutu karnego.

9
6
1
1
1
70'

Joao Felix przewrócił się w polu karnym, ale sędzia Orsato plastycznym gestem pokazuje, by wstawał. Modrić robił wszystko, by nie dotknąć rywala.

5
2
2
2
1
69'

Mocny strzał Jamesa zza pola karnego. Piłka zmierzała w bramkę, ale na jej drodze stanął Militao. Dobry blok Brazylijczyka.

4
3
3
3
68'

Bardzo ofensywne ustawienie Chelsea. To oznacza sporo emocji, bo Real będzie miał dużo miejsca do kontrataków.

4
1
1
1
2
68'
67'
66'

W olbrzymim tłoku przebijał się w pole karne Vinicius. Stracił piłkę, ale ta od razu trafiła pod nogi Rodrygo. Krótkie podanie do Benzemy, ten miał trochę przestrzeni, ale chyba zlekceważył sytuację i strzelił bardzo lekko. Broni Kepa!

2
3
2
5
65'

Mocne uderzenie Enzo Fernandeza broni Courtois. Belg nie popełnia dziś błędów.

6
4
1
2
64'

Po strzelonym golu Real kontroluje wydarzenia na boisku, choć niewiele się zmieniło. W dalszym ciągu Chelsea jest w ataku pozycyjnym, a goście czekają na kontry.

3
4
3
67'
61'

Enzo Fernandez miał problemy z opanowaniem piłki w polu karnym po podaniu Kante. Oddał rozpaczliwy strzał z linii końcowej. W boczną siatkę.

3
2
2
2
60'

Ale Chelsea się nie poddaje. Dobry pressing, Gallagher strzelał z kilkunastu metrów. Celnie, w miarę mocno, lecz nie popełnia błędu Courtois.

5
4
3
59'

To jest gol, który w zasadzie zamyka ten dwumecz. Królewscy prowadzą już 3:0 i są na autostradzie do półfinału Ligi Mistrzów.

12
7
1
3
58'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Vinicius Junior.

Ależ oni są niemożliwi. Kapitalny kontratak Realu Madryt! Rodrygo uciekł prawym skrzydłem, później wprawdzie zagrał niedokładnie wzdłuż bramki do Benzemy, ale piłka spadła pod nogi Viniciusa. Ten nie spanikował, odegrał do kolegi, który z bliska pakuje futbolówkę do siatki!

51
24
2
2
8
57'

Kolejna akcja Chelsea, która jest coraz groźniejsza. Havertz przedzierał się środkiem, w końcu uderzył z szesnastu metrów, ale zbyt blisko środka bramki. Pewna interwencja Courtois.

4
3
1
56'

Kibice Chelsea się denerwują, bo bramkarz Realu długo celebruje wybicie piłki z piątego metra.

5
4
1
55'

Jeszcze strzelał płasko zza pola karnego Enzo Fernandez. Obok słupka. Kontrolował wszystko Courtois.

3
2
1
1
55'

James centrował z rzutu wolnego. Co ciekawe to Benzema wybił piłkę.

2
1
1
54'

Cucurella przewrócił się po wejściu Militao. Protestują piłkarze Chelsea, którzy domagają się drugiej żółtej kartki dla obrońcy Realu. Sędzia Orsato jest innego zdania.

4
2
2
3
3
52'

Cóż tu się wydarzyło w polu karnym? Po dośrodkowaniu Havertza podbił piłkę głową Militao. Gallagher zagrał do Kante, jednak strzał Francuza w ostatniej chwili broni Militao, który zdążył się podnieść!

6
1
4
2
1
52'

Modrić zagrywał prostopadle do Carvajala, ale ten był umiejętnie blokowany przez Chalobaha. To pozwoliło, by Kepa spokojnie złapał piłkę.

2
1
2
2
51'

Nie podnosi się z murawy Francuz.

1
1
5
4
50'

Ależ ryknął Camavinga. Brutalnie zaatakował go James. Żółta kartka, na pograniczu czerwonej.

5
1
2
2
50'
6
2
1
1
48'

Wrzutka Kroosa z rzutu wolnego, ale Chalobah nie pozwolił oddać strzału żadnemu rywalowi. Najbliżej piłki był Ruediger.