(0:0)
Zakończony
Inter Mediolan
90+4'

W doliczonym czasie zobaczyliśmy uderzenie zza pola karnego Nicolo Barelli, ale w zasadzie od momentu kopnięcia piłki nie zanosiło się na jej lądowanie w sieci.

16
21
5
10
5
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ederson za opóźnianie gry.

45
20
16
18
25
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Erling Haaland za niesportowe zachowanie.

22
12
8
5
23
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Onana za niesportowe zachowanie.

16
7
3
3
8
90'

Doliczone pięć minut.

12
4
5
3
9
88'

Koszmar Nerazzurrich, a futbolowa fortuna uśmiechnęła się do Manchesteru City! W pewnym momencie lądowanie piłki w bramce Edersona wydawało się nieuchronne, jednak kompletnie nieobstawiony Romelu Lukaku główkował prosto w nogę Brazylijczyka. Ostatecznie podbramkowa sytuacja została wyjaśniona przez Rubena Diasa.

11
6
2
4
6
87'

Powoli rozpoczynają się radosne podskoki kibiców z Manchesteru na trybunach. Część fanów pozostaje jednak ostrożna do ostatniego gwizdka Szymona Marciniaka, ponieważ wynik pozostaje w kontakcie.

17
8
6
6
6
85'

Blisko, coraz bliżej. Czas pracuje dla Citizens.

4
6
3
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Romelu Lukaku za wślizg od tyłu w nogi przeciwnika.

6
2
1
1
1
82'
ZMIANA
80'

Kevin De Bruyne bije brawo swoim kompanom z ławki rezerwowych. Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu i prawdopodobnie niewiele doliczonych minut. Manchester City jest blisko wygrania Ligi Mistrzów po raz pierwszy w historii.

7
4
1
2
1
80'

Już 10 Hiszpanów z golem w finałach Ligi Mistrzów.

3
3
78'

Manchester City spróbuje wykorzystać większą przestrzeń na połowie przeciwnika. Całkiem niezła szansa na pokonanie Andrego Onany przed Philem Fodenem, jednak do tego potrzeba znacznie bardziej energicznego uderzenia.

2
3
2
3
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA
3
3
2
2
1
73'

Próbuje coś zdziałać jedenastka z Mediolanu. Płaski strzał Romelu Lukaku nie sprawił dużego problemu Edersonowi.

3
3
3
3
73'

Tak mistrz Anglii rozstrzygnął finał?

3
2
71'

Tak mocno jeszcze nie zanosiło się na gola Nerazzurrich! Dwa uderzenia Federico Dimarco po wrzutce Marcelo Brozovicia. Po pierwszym z nich piłka zatrzymała się na poprzeczce w bramce Edersona, a drugie zostało zablokowane przez pechowo ustawionego Romelu Lukaku.

3
3
3
8
1
70'

Rodri i Inter Mediolan ma mało czasu na wyrównanie!

10
8
4
2
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Bernardo Silva.

Gol! Po nieco ponad godzinie piłka w bramce Interu Mediolan! Manchester City blisko spełnienia marzenia o wygraniu Ligi Mistrzów. Nerazzurri zapomnieli o Rodrim Hernandezie i to musiało się źle skończyć. Po przytomnym podaniu Bernardo Silvy południowiec znalazł się sam kilkanaście metrów od bramki. Płaskie uderzenie przeszło przez gąszcz obrońców i kompletnie zaskoczyło bezradnego Andrego Onanę.

81
46
11
22
31
67'

Radzi sobie posiadacz Pucharu i Superpucharu Włoch. Liczba groźnych strzałów Manchesteru City do policzenia na palcach jednej dłoni.

3
2
1
1
64'

Nerazzurri bez pomysłu na rozegranie piłki na obrzeżach pola karnego Manchesteru City. Skończyło się to wszystko stratą Matteo Darmiana i mistrz Anglii mógł ruszyć z kontratakiem.

3
3
1
2
1
63'

Andre Onana mógł spodziewać się trudniejszej nocy.

1
2
1
2
62'

Ale drewienko w finale Ligi Mistrzów. Piłka odskoczyła na 10 metrów Johnowi Stonesowi. Tak dla równowagi, ponieważ wcześniej pomocnik Manchesteru City imponował solowymi szarżami.

4
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za faul na rozpędzonym Philu Fodenie.

7
5
3
4
3
58'

Była szansa na zdobycie prowadzenia! Manuel Akanji zagapił się i pozwolił na wtargnięcie w pole karne Lautaro Martinezowi i opanowanie piłki. Argentyńczyk wygonił się nieco za bardzo do boku, co utrudniło pokonanie w sytuacji sam na sam Edersona.

3
2
1
57'

Drobne problemy mięśniowe prawdopodobnie przyspieszyły wejście z ławki rezerwowych na boisko Romelu Lukaku. Edin Dzeko nie strzelił gola w finale przeciwko byłemu klubowi.

1
1
2
57'
ZMIANA
1
1
2
2
55'

O dziwo w ostatnich momentach akcje indywidualne Johna Stonesa tworzą największą przewagę na połowie Nerazzurrich. Rozsypali się podopieczni Simone Inzaghiego, a w przerwie eksperci zastanawiali się nad tym, czy będzie ich stać na równie agresywne doskakiwanie również po zmianie stron.

2
2
2
53'

Tym razem gwizdek Szymona Marciniaka po faulu Matteo Darmiana. Dziwne, że wcześniej nie było rzutu wolnego po starciu Ilkaya Guendogana z Lautaro Martinezem.

3
1
1
52'

Inter Mediolan bardzo chciał odebrać piłkę przeciwnikom na boku boiska. Zareagował Szymon Marciniak. O ile jeszcze konfrontacja Matteo Darmiana z Ilkayem Guendoganem była zgodna z przepisami, to już wspierający pressing Hakan Calhanoglu przesadził.

4
2
3
3
3
50'

Kamera telewizyjna przyłapała znudzonego i ziewającego kibica na trybunach. Zgodnie z czasem lokalnym już po godzinie 23, a do tego na boisku dzieje się tyle co nic pasjonującego.

4
6
3
1
2
48'

Przerwa w grze jest spowodowana bolesnym trafieniem w plecy Federico Dimarco. W pojedynku z wahadłowym zbyt agresywnie zachował się Bernardo Silva.

2
2
3
5
2
47'

Bez zmian w przerwie. W pierwszej połowie było z kolei awaryjne wejście z ławki rezerwowych Phila Fodena za kontuzjowanego Kevina De Bruyne.