6
4
12
85'

Puszcza Niepołomice już bez specjalnego zapału do odrabiania strat. Linus Wahqvist poprosił o krótką przerwę na dojście do siebie po bolesnym urazie barku po zderzeniu z Michałem Walskim.

4
2
2
3
3
79'

Gol! Strzelił Efthymis Koulouris. Asystował mu Linus Wahlqvist.

Pogoń ponownie przetrwała trudne chwile i dorzuciła gola na 2:0 w 79. minucie. Efthymis Koulouris tak samo jak Kamil Grosicki zdobył szóstą bramkę w sezonie ligowym. Piłka wędrowała w polu karnym od Mariusza Fornalczyka, przez Alexandra Gorgona oraz Linusa Wahlqvista, aż trafiła do osamotnionego strzelca. Grek nie mógł zmarnować wcześniejszego wysiłku kompanów.

35
16
2
2
2
73'

Będzie zmieniać Jens Gustafsson.

2
3
2
72'

Wysoko zawieszona piłka ponad polem karnym Pogoni Szczecin. Całe zamieszanie zakończyło się niedokładnym strzałem po dośrodkowaniu Piotra Mrozińskiego.

2
1
2
69'
67'

Puszcza nie ma już na co czekać, pozostało jej około pół godziny na ratowanie wyniku. Michał Walski był blisko wyrównania, a piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku!

3
2
2
3
5
65'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
1
63'

Gola Kamila Grosickiego zobaczył z trybun między innymi Michał Probierz.

6
6
3
61'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki.

Pogoń nie zrezygnowała z walki o gola pomimo osłabienia. Początek drugiej połowy był lepszy dla Portowców niż cała pierwsza część i w 61. minucie postawili na swoim. Kamil Grosicki zdobył gola na 1:0. Pomógł przeciwnik, który praktycznie asystował przy bramce kadrowicza Michała Probierza. Łukasz Sołowiej wykonał absurdalne podanie w kompletnie innym kierunku niż do Krzysztofa Wróblewskiego. To jeszcze ułatwiło zadanie kapitanowi Pogoni, któremu wystarczyło oddać strzał do odsłoniętej bramki.

Pogoń Szczecin
38
18
2
1
1
55'

Pogoń Szczecin w rozegraniu pozycyjnym. Podopieczni Jensa Gustafssona absolutnie nie zrezygnowali ze zdobycia kompletu punktów, choć pozostało ich na boisku zaledwie dziesięciu. Skończyło się to wszystko strzałem Kamila Grosickiego prosto w Krzysztofa Wróblewskiego.

2
1
1
1
1
53'

Skutecznie na przedpolu Valentin Cojocaru.

5
3
51'

Efthymis Koulouris wygrał konfrontację w powietrzu z Marcelem Pięczkiem, ale nie przymierzył strzałem głową pod poprzeczkę po miękkim dośrodkowaniu Kamila Grosickiemu. W odpowiedzi Puszcza Niepołomice i była okazja do pokonania Valentina Cojocaru strzałem Kamila Zapolnika.

2
1
1
1
1
47'

W ostatnim momencie Puszcza Niepołomice utrudniła Wahanowi Biczachczjanowi oddanie uderzenia po podaniu Kamila Grosickiego.

komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

komentarz

Pierwsza połowa zakończona i jednym słowem nuda. Sytuacji podbramkowych tak mało, że jeżeli komuś przedłużyły się na przykład sobotnie zakupy, to kompletnie nic go nie ominęło. Najważniejszym wydarzeniem przed przerwą była czerwona kartka dla Fredrika Ulvestada z Pogoni Szczecin.

2
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Puszcza miała najlepszą szansę na strzelenie gola w pierwszej połowie w 37. minucie. Tuż przed wykluczeniem Fredrika Ulvestada piłka dotarła po dośrodkowaniu do Konrada Stępnia. Pozycja do pokonania Valentina Cojocaru wyglądała bardzo dobrze, tymczasem pomocnik wystrzelił piłkę wysoko ponad bramkę.

1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut za ostre przewinienie.

Puszcza Niepołomice
8
5
1
1
39'

Schodzący z boiska Fredrik Ulvestad w trybie demolka, do tego nie przebierał w słowach.

1
1
3
3
9
38'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Fredrik Ulvestad za spóźnione wejście w nogi Wojciecha Hajdy.

6
7
3
8
18
35'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Gamboa za przewinienie na Romanie Jakubie.

1
1
2
10
34'

Akcja Puszczy Niepołomice przerwana z powodu spalonego Artura Siemaszki.

3
1
31'

Dla odmiany, od rzutu wolnego Puszcza Niepołomice. Cały czas również gospodarzom czegoś brakuje. Crossowe podanie Bartłomieja Poczobuta zawołało o pomstę do nieba zanim piłka zaliczyła lądowanie poza boiskiem.

4
2
1
2
1
29'

Na zakończenie drugiego kwadransa spotkania mocne uderzenie Wahana Biczachczjana z rzutu wolnego. Przez moment wyglądało ono obiecująco, jednak ostatecznie Krzysztof Wróblewski odprowadził piłkę poza boisko. Golkiper beniaminka nie musiał interweniować.

1
1
2
3
27'

Puszcza Niepołomice jeszcze raz przetransportowała piłkę w pobliże koła środkowego. Pogoń Szczecin musi męczyć się w ataku pozycyjnym i właśnie słowo "męczyć się" jest tutaj odpowiednie.

1
2
2
23'

Pogoń miała problem z przebiciem się przez mur niepołomiczan. Dopiero w 23. minucie była niezła szansa na pokonanie Krzysztofa Wróblewskiego. Wrzutka ominęła wszystkich zawodników Puszczy i trafiła do Wahana Biczachczjana. Ormianin strzelał na wślizgu, ale nie trafił soczyście w piłkę i ta przelała się po jego stopie poza boisko.

4
3
22'

Nieudane rozegrania Pogoni Szczecin. Po chwili jeszcze jedno ponowienie ataku, jednak Wahan Biczachczjan nie sprawdził strzałem Krzysztofa Wróblewskiego głównie za sprawą naporu defensora.

2
18'

Nieśmiały doping prowadzony przez kibiców obu klubów. Momentami mocniej słyszalna delegacja ze Szczecina niż gospodarze. Wsparcie fanów gości jakoś nie pomaga w zdominowaniu beniaminka. Puszcza Niepołomice ponownie zagrała od rzutu rożnego i musiał interweniować Valentin Cojocaru.

1
2
4
16'

Żółtą kartkę otrzymał Fredrik Ulvestad za brzydkie przewinienie.

2
1
1
6
15'

Puszcza Niepołomice rozpoczęła grę ostrożnie, ale absolutnie nie ogranicza się do kurczowego pilnowania bezbramkowego remisu. Gospodarze wywalczyli już dla siebie kilka stałych fragmentów gry na połowie przeciwnika.

2
11'

Ponownie od stałego fragmentu gry Puszcza Niepołomice. Marcel Pięczek wymienił podania z Arturem Siemaszką, po czym wykonał dośrodkowanie prosto w pierwszego defensora Pogoni Szczecin.

2
1
9'

Portowcy wybronili się po zagraniu Marcela Pięczka z rzutu wolnego i miała możliwość przeprowadzenia kontrataku. Problem w tym, że dośrodkowanie Fredrika Ulvestada zostało wyłapane przez Krzysztofa Wróblewskiego.

1
3
7'

Piłka trafiła w posiadanie podopiecznych Tomasza Tułacza, którzy na samym początku spotkania ograniczyli się do przesuwania po własnej połowie boiska. Będzie szansa na zaskoczenie Valentina Cojocaru z rzutu wolnego po faulu kilka metrów od narożnika pola karnego Pogoni Szczecin.

5'

Pogoń Szczecin z przewagą w posiadaniu piłki od samego początku spotkania. Z kolei Puszcza Niepołomice postanowiła stłoczyć się na własnej połowie boiska i zobaczyć, co przygotowali podopieczni Jensa Gustafssona.

3
1
1
2'

Puszcza Niepołomice w białych strojach z czarnymi elementami. Z kolei Pogoń Szczecin w ciemnych koszulkach i spodenkach z niebieskimi wstawkami.