Zakończony
Pogoń Szczecin
90+1'

Gol! Strzelił Patryk Paryzek. Asystował mu Mariusz Malec.

Bramka młodzieżowca w doliczonym czasie. Wielki dzień debiutanta Patryka Paryzka.

Patryk Paryzek #51
43
19
4
1
4
90'

Doliczona minuta.

6
2
2
2
1
88'

Jeszcze Pogoń Szczecin spróbowała dorzucić drugiego gola. Piłka znalazła się nie po raz pierwszy przed polem karnym i pod nogami Rafała Kurzawy. Były reprezentant Polski nie jest strzelcem wyborowym, co potwierdza w piątek.

2
3
3
1
2
85'

Jałowa druga połowa, jeszcze pięć minut podstawowego czasu i kilka doliczonych.

1
1
2
2
3
83'

Pogoń Szczecin z czterema młodzieżowcami na murawie. Dostał również możliwość odetchnięcia Benedikt Zech, który przez godzinę odczuwał dokuczliwy uraz.

4
1
2
3
4
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
7
2
1
2
81'

Pogoń Szczecin. Schodzi: Efthymis Koulouris. Wchodzi: Patryk Paryzek.

79'

Podanie do nieobstawionego Leonardo Koutrisa od Marcela Wędrychowskiego. Uderzenie Greka zostało zablokowane przez Lukę Vuskovicia i skończyło się na wywalczeniu kolejnego rzutu rożnego dla Pogoni Szczecin.

7
2
3
2
3
77'

7128 kibiców na trybunach.

3
2
1
75'

Benedikt Zech cały czas z jakimś takim grymasem, ale nie prosi o zejście z boiska. Być może po prostu taka będzie w piątek mimika Austriaka.

1
3
2
1
2
74'
70'

Pokazał się Alexander Gorgon i główkował ponad poprzeczką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamila Grosickiego.

5
2
2
2
4
68'

Szczecinianie na połowie przeciwnika, ale gubi się w tych rozegraniach Pogoń i druga połowa kompletnie nie jest napakowana sytuacjami podbramkowymi.

1
1
3
3
7
66'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro za faul na Rafale Kurzawie.

4
3
1
2
62'
62'
1
3
1
1
1
62'

Radomiak Radom. Schodzi: Luis Machado. Wchodzi: Leandro.

60'

Wejdzie Alexander Gorgon. Trochę dziwi, że Jens Gustafsson nie pompuje liczby minut młodzieżowców.

5
1
3
4
57'

Podanie w pole karne do Jardela, jednak nie poradził sobie w konfrontacji siłowej z Benediktem Zechem, a całe zamieszanie wyjaśnił Valentin Cojocaru. W odpowiedzi podobna szarża Efthymisa Koulourisa, jednak nie oddał strzału pod naporem Jana Grzesika oraz Raphaela Rossiego.

3
1
1
3
4
54'

Przyblokowane uderzenie zza pola karnego Rafała Kurzawy. Piłka odbiła się od nogi Luisa Machado i Pogoń Szczecin miała jeszcze korner. Po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy nie przymierzył Efthymis Koulouris.

1
2
3
3
5
52'

Fredrik Ulvestad starał się oddać strzał po wrzutce zza pola karnego. Blisko znajdował się obrońca Radomiaka i nie pozwolił na sprawdzenie umiejętności Filipa Majchrowicza.

2
1
1
2
50'

Radomiak w rozegraniu piłki po powrocie z szatni na boisko. Spróbuje pozbawić czystego konta bezrobotnego jak dotąd Valentina Cojocaru.

1
3
1
1
47'

Mariusz Malec oddał uderzenie, ale takie typowe dla środkowego obrońcy niż dla napastnika, po odchodzącym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Kurzawy.

1
Czy Radomiak strzeli minimum gola po przerwie?
2
1
1
1
1
komentarz

Wchodzi Pogoń na podium w wirtualnej tabeli.

3
1
1
1
komentarz

3:0 dla Pogoni Szczecin, a do tego Radomiak bez jednego zawodnika w polu. To samo się komentuje. Znakomite przyspieszenie Portowców na 99 procent da zwycięstwo.

7
4
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Wahan Biczachczjan za faul taktyczny na Lisandro Semedo.

5
2
4
7
14
45'

Doliczone cztery minuty.

2
3
1
7
9
43'

Gol! Strzelił Fredrik Ulvestad.

No nie idzie Radomiakowi od początku rundy wiosennej. 3:0 dla Pogoni Szczecin. Trzeci gol Fredrika Ulvestada w 2024 roku. Filip Majchrowicz sparował piłkę po strzale Efthymisa Koulourisa z dośrodkowania Kamila Grosickiego, ale nic nie zdziałał wobec dobitki Norwega.

32
16
6
3
4
42'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie spotkania. Kiedy Radomiak sprawiał wrażenie zespołu przyspieszającego, dostał taką kombinację mocnych ciosów, że trudno będzie się po niej podnieść.

10
5
2
1
3
40'

Nic z tego. Katastrofalne uderzenie Dawida Abramowicza.

13
11
1
2
39'

Będzie szansa na gola kontaktowego osłabionego Radomiaka za przewinienie Efthymisa Koulourisa na Rafale Wolskim.

2
1
3
2
9
38'

Pan piłkarz - gol plus asysta.

8
6
1
1
37'

Kibice Radomiaka obrażają Malca, ale nie obrońcę Pogoni - Mariusza, a sędziego Pawła. Czasami trudno nadążyć.

7
1
3
4
35'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki.

Portowcy na dwubramkowym prowadzeniu! Idą po swoje piłkarze Pogoni Szczecin! Kamil Grosicki pokonał płaskim strzałem z rzutu karnego Filipa Majchrowicza.

27
13
1
1
6
34'
32'

Teraz sobie poczekamy na rezerwowego bramkarza.

10
6
3
31'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gabriel Kobylak za faul na Efthymisie Koulourisie. Radomiak znów w dziesięciu!

24
12
2
1
6
31'

Jedenastka dla Pogoni Szczecin!

18
10
1
1
31'

Za moment może być rzut karny za faul Gabriela Kobylaka na Efthymisie Koulourisie! VAR.

12
9
3
1
30'

Pogoń Szczecin na prowadzeniu. 1:0!

8
5
2
27'

Gol! Strzelił Fredrik Ulvestad. Asystował mu Kamil Grosicki.

W 27. minucie już niczego nie zabrakło w ataku Pogoni, który był prawie kopią gola z Wrocławia. Kamil Grosicki zaserwował danie firmowe. Reprezentant Polski znalazł miejsce między nogami Jana Grzesika i wykonał dośrodkowanie zewnętrzną częścią buta. W pole karne Radomiaka wbiegł Fredrik Ulvestad i oddał płaskie uderzenie w narożnik bramki bezradnego Gabriela Kobylaka. Portowcy na prowadzeniu 1:0!

19
10
1
4
26'

Lepsze minuty dla Radomiaka, ale gospodarzom brakuje wykończenia w akcjach. Coraz żwawsze są ataki gospodarzy, choć z drugiej strony Valentin Cojocaru nie musi gimnastykować się między słupkami.

1
1
23'

Podanie Jardela do Lisandro Semedo, a skrzydłowy Radomiaka nie oddał strzału z powodu ambitnej interwencji Leonardo Koutrisa. Jeszcze korner dla zespołu z województwa mazowieckiego. Dośrodkowanie Rafała Wolskiego zostało poskromione przez Benedikta Zecha.

5
2
1
1
20'

Dwa dośrodkowania w pole karne Pogoni Szczecin i w zasadzie oba nie były dopieszczone. Valentin Cojocaru wyjaśnił zamieszanie swoim chwytem.

6
1
16'

W 16. minucie energii zabrakło również w strzale Adriana Przyborka i tym samym bramkarz Radomiaka nie miał problemu z odbiciem piłki.

1
3
3
16'

Benedikt Zech narzekał na problem ze zdrowiem. Na razie nie zanosi się na zmianę spowodowaną urazem Austriaka.

2
1
1
15'

Na zakończenie pierwszego kwadransa pogubili się w ataku radomianie. Nie dość, że podanie było przeciągnięte, to jeszcze sędzia asystent podniósł spalonego.

3
3
12'

Lisandro Semedo pograł na lewej stronie boiska z Dawidem Abramowiczem. Płaskie dośrodkowanie tego drugiego zostało powstrzymane przez Mariusza Malca.

3
3
1
1
1
10'

Przerwa w grze spowodowana bolesnym zderzeniem piłki z Adrianem Przyborkiem.

1
8'

W 8. minucie przyspieszyła po raz pierwszy Pogoń. Dośrodkowanie Kamila Grosickiego spadło na głowie Eftymisa Koulourisa, który przeskoczył Dawida Abramowicza. Problem szczecinian polegał na tym, że Grek główkował prosto w Gabriela Kobylaka i do tego zbyt delikatnie.

3
2
1
1
6'

Niewiele wydarzyło się na samym początku meczu, gra generalnie od jednego do drugiego pola karnego.

1
1
3
3'

Żółtą kartkę otrzymał Fredrik Ulvestad za spóźniony atak wślizgiem w nogi Luisa Machado.

2
2
2
2
8
2'

Rozpoczęła się konfrontacja w Radomiu i kolejka w PKO Ekstraklasie. Gospodarze w zielonych strojach z białymi elementami, a Pogoń Szczecin w lawendowych koszulkach, a do tego w białych spodenkach oraz getrach.

16:13

Szczecinianie mają za sobą zwycięstwo we Wrocławiu.

1
1
1
16:13

Szczecinianie wrócili z kompletem punktów z Wrocławia.

16:12

Pogoń Szczecin rozpoczęła rundę wiosenną zdecydowanie lepiej niż Radomiak. Podopieczni Jensa Gustafssona pokonali 1:0 Śląsk Wrocław na jego stadionie. O zdobyciu kompletu punktów zdecydowało uderzenie Fredrika Ulvestada z dogrania Kamila Grosickiego. Piłka, przed wylądowaniem w bramce, odbiła się jeszcze rykoszetem od Patryka Janasika.

1
16:08

Przygotowania Pogoni Szczecin do meczu.

16:06

Radomianie zaprezentowali się katastrofalnie w Krakowie.

1
16:06

Radomiak został zdemolowany przez Cracovię.

16:04

Radomiak zaprezentował się koszmarnie w pierwszym meczu po zimowym okresie przygotowań. Już w 2. minucie, spotkania na stadionie Cracovii, stracił piłkarza z powodu czerwonej kartki dla Leonardo Rochy. W rywalizacji dziesięciu na jedenastu poniósł dotkliwą porażkę 0:6.

16:01

Tak trenowali zawodnicy z Radomia.

15:53

Na rozpoczęcie kolejki w PKO Ekstraklasie zmierzą się piłkarze Radomiaka i Pogoni Szczecin. Za faworytów spotkania są uznawani podopieczni Jensa Gustafssona, którzy starają się jeszcze podłączyć na poważnie do walki o awans z ligi do europejskich pucharów.