(1:2)
Zakończony
Girona FC
komentarz

Czy to koniec szans na obronę mistrzostwa Hiszpanii? FC Barcelona przegrała u siebie z rewelacją La Ligi Gironą 2:4. Gola dla gospodarzy zdobył Robert Lewandowski.

24
17
3
12
12
90+8'
13
9
5
8
90+7'
22
10
5
10
13
90+5'

Gol! Strzelił Cristhian Stuani. Asystował mu Savio. A jednak Girona! Stuani z bliska wbił piłkę do bramki Barcelony! 2:4!

51
90+3'

Strzał barkiem Lewandowskiego z pięciu metrów był niecelny!

43
48
18
38
55
90+2'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Fermin Lopez. Barcelona złapała kontakt! Lopez do Gundogana, a ten z kilku metrów trafił do bramki. 2:3!

109
45
17
24
39
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

18
5
3
9
9
90'

Solis w zamieszaniu uderzał z sześciu metrów. Tuż ponad bramką.

6
2
5
5
5
89'

Przewrotką uderzał Fermin Lopez, ale ponad bramką gości.

11
12
8
11
13
87'
7
86'

Dogranie do Gundogana, ten jednak z bliska głową uderzył ponad bramką.

11
9
3
9
11
86'

Barcelona jeszcze stara się coś zdziałać, ale atakuje bez większej wiary w powodzenie.

14
15
7
5
10
83'

Kolejna kontra Girony. Savio mógł podawać, uderzał i gola nie ma. Trafił w twarz Peny!

16
11
8
9
21
81'

Gol! Strzelił Valery Fernandez. Asystował mu Cristhian Stuani. Już po emocjach? Kapitalne wejście na boisku Valerego! Wybicie bramkarza, Stuani zgrał piłkę. Valery wygrał przebitkę z obrońcą i w sytuacji sam na sam uderzył przy słupku do siatki! 1:3!

68
80'
8
4
4
6
10
78'
7
2
3
1
4
78'
Portu #24
5
1
1
78'

Girona przejęła inicjatywę i nie zamierza oddawać piłki Barcelonie. A czas płynie.

8
8
3
9
17
76'

Kolejna próba w meczu Gundogana. Bramkarz gości pewnie złapał piłkę.

9
6
9
17
16
73'
12
5
5
5
3
72'

Girona kolejny raz na dłużej pod bramką Barcelony. Bez efektów.

20
8
12
9
9
70'

Gundogan wycofał do Lewandowskiego. Strzał Polaka z ok. 16 metrów został zablokowany.

21
14
12
19
25
68'

Gundogan uderzył z pola karnego. Próba z ośmiu metrów była minimalnie niecelna!

11
10
10
14
15
67'

Gundogan uderzył z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Piłka poszybowała ponad bramką.

6
6
8
7
10
65'
9
3
43
42
138
65'
16
6
6
10
13
65'
64'

Araujo i Lewandowski starali się uderzać głową. Gdzie kucharek sześć...

8
13
8
11
11
64'
18
7
3
2
4
63'

Couto w pole karne do Savio, ale ten zbyt długo decydował się na strzał i został zablokowany.

6
2
2
4
4
61'

Odważniej od kilku minut grają goście. Piłka na dłużej na połowie Barcelony.

14
8
8
14
22
59'

Girona w końcu w polu karnym Barcelony. Tym razem bez uderzenia.

23
14
12
6
18
58'

A teraz próba w wykonaniu Raphinhy. Kolejny raz w Argentyńczyka między słupkami bramki Girony.

12
11
13
9
20
57'

Płaska próba z dystansu w wykonaniu Gundogan. Gazzaniga spokojnie złapał piłkę.

9
5
7
5
13
56'

Barcelona na połowie Girony. Akcje mistrzów Hiszpanii nie są tak płynne jak w 1. połowie. Girona po przerwie nie zagraża Penie.

23
13
8
6
15
53'

Raphinha ustalił z Lewandowskim, że to Polak uderzy z rzutu wolnego i... sam strzelił. Ponad bramką.

19
35
17
19
33
51'

Mocno z dystansu uderzył de Jong. Bramkarz odbił piłkę, ale nie miał kto jej dobić do bramki.

14
8
7
11
25
50'

Gazzniga ostro potraktowany przez Lewandowskiego. Bramkarz Girony trochę ucierpiał.

27
9
10
4
12
49'

Po przerwie jeszcze bez okazji bramkowych. Takowe na pewno wkrótce się pojawią. Obie drużyny prezentują futbol na TAK.

12
6
6
2
3
47'

Barcelona po przerwie stara się zaatakować. Goście umiejętnie zwalniają tempo i wybijają gospodarzy z rytmu.