Olympique Lyon. Schodzi: Ernest Nuamah. Wchodzi: Jefferson.

Olympique Lyon. Schodzi: Rayan Cherki. Wchodzi: Skelly Alvero.

Paris Saint-Germain. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Bradley Barcola.

Bradley Barcola #29
74'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso.

1:4 w Lyonie. Pewnie rzut karny wykorzystał Corentin TolissoGianluigi Donnarumma rzucił się w drugą stronę.

Olympique Lyon
73'

Rzut karny dla gospodarzy! Milan Skriniar sfaulował Nicolasa Tagliafico, co potwierdził VAR.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Warren Zaire-Emery.

Paris Saint-Germain
70'

Tempo gry zupełnie spadło. Wygląda jakby obydwie drużyny czekały na koniec meczu.

67'

Tabela LIVE Ligue 1:

Standings provided by Sofascore
63'

Mające wysokie prowadzenie Paris Saint-Germain na razie nie forsuje tempa i stara się kontrolować boiskowe wydarzenia.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał A. Maitland-Niles.

A. Maitland-Niles #98
57'

Jeden z nielicznych ataków gospodarzy, który zakończył się celnym strzałem Ernesta Nuamaha, ale piłkę odbił Gianluigi Donnarumma.

56'

Ousmane Dembele główkował w poprzeczkę po wrzutce Kyliana Mbappe.

54'

Anthony Lopes dobrze interweniował, pewnie łapiąc piłkę na szóstym metrze od bramki.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

47'

Kylian Mbappe znalazł się na pozycji spalonej.

46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Lyonie.

46'

Olympique Lyon. Schodzi: Tino Kadewere. Wchodzi: Mama Balde.

Mama Balde #7
Tino Kadewere #11
45+2'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Marco Asensio.

Nokaut, Paris Saint-Germain prowadzi w Lyonie już 4:0! Tym razem znakomitym prostopadłym podaniem popisał się Marco Asensio, natomiast Kylian Mbappe wygrał pojedynek z Anthony'm Lopesem, kompletując dublet.

4
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

42'

Minimalnie niecelnie z narożnika pola karnego uderzył Kylian Mbappe.

41'

Nieudanie podawał Rayan Cherki i grę od własnej bramki rozpocznie Gianluigi Donnarumma.

38'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Manuel Ugarte.

Paris Saint-Germain wygrywa już 3:0! Manuel Ugarte zagrał świetne, prostopadłe podanie, zaś Marco Asensio w sytuacji sam na sam pokonał Anthony'ego Lopesa.

Asysta:
37'

Wysoki pressing PSG i gospodarze mają problem z wymianą kilku celnych podań.

34'

Z kilku metrów z powietrza strzelił Corentin Tolisso, lecz Gianluigi Donnarumma nie dał się zaskoczyć.

32'

Po szybkiej kontrze Marquinhos trafił w poprzeczkę! Piłka odbiła się od aluminium i złapał ją Anthony Lopes.

31'

Rayan Cherki potężnie uderzył z dystansu, a Gianluigi Donnarumma świetnie interweniował, przenosząc piłkę nad poprzeczką.

25'

Piłkarze z Lyonu w końcu odważniej zaatakowali i wywalczyli korner.

23'

PSG nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego trzeciego trafienia w tym meczu.

20'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Ousmane Dembele.

2:0 dla Paris Saint-GermainOusmane Dembele zagrywał piłkę w pole bramkowe, a odbił ją Anthony Lopes. Do futbolówki dopadł Achraf Hakimi i z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.

19'

Aktualna tabela Ligue 1:

16'

Gospodarze próbowali wyjść z szybkim atakiem lewym skrzydłem, ale im się to nie udało.

1
1
1
1
1
12'

W polu karnym przyjezdnych szarżował Rayan Cherki, który ostatecznie oddał niecelny strzał.

1
1
1
1
1
10'

Mistrzowie Francji spokojnie rozgrywają swój atak pozycyjny.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
4'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Kylian Mbappe wykorzystał rzut karny, uderzając w środek bramki. Piłka jeszcze odbiła się od nogi Anthony'ego Lopesa i wpadła do siatki.

1
1
3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Corentin Tolisso.

1
1
3'

Rzut karny dla PSG! Corentin Tolisso sfaulował Manuela Ugarte.

1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
czas Start meczu
Czy Paris Saint-Germain pokona Olympique Lyon?
1
20:39

Konfrontację poprowadzi sędzia Eric Wattellier.

17:17

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki Ligue 1 Olympique Lyon - Paris Saint-Germain. Początek niedzielnego starcia zaplanowano na godzinę 20:45.