Raków nie może przedostać się na połowę przeciwnika.

10
14
19
90+4'

Karabach aktywny w ostatnich sekundach. Rzut wolny z bocznego sektora. Może być groźnie.

7
3
5
7
11
90+1'

Minimum sześć minut doliczonych przez sędziego.

35
16
18
14
29
90+1'

Gol! Strzelił Sonny Kittel.

GOOOOOL! Co za trafienie! Sonny Kittel! Ale to jest debiut! Częstochowa oszalała! Fenomenalne uderzenie zza pola karnego przy samym słupku!

Raków Częstochowa
194
81
17
10
22
88'

Goście wybijają piłkę z linii bramkowej! Ależ blisko Raków!

11
5
16
15
36
88'

Fatalne minuty mistrza Polski od momentu straty pierwszego gola.

4
9
6
12
13
87'

Karabach mógł, a nawet powinien prowadzić! Zoubir był już w polu karnym, ale nie strzelał, tylko dogrywał. Szczęśliwie Raków nie stracił tu gola. Po chwili uderzał jeszcze Andrade... nad poprzeczką.

3
3
2
10
8
82'

Karabach Agdam. Schodzi: Leandro Andrade. Wchodzi: Richard Almeyda.

2
82'

Karabach Agdam. Schodzi: Redon Xhixha. Wchodzi: Nariman Axundzade.

3
81'

Bardzo słaby mecz Koczerhina.

8
11
3
4
5
81'

Przedzierał się środkiem Yeboah, ale w pewnym momencie stracił równowagę. Nie było faulu.

4
6
1
4
3
80'

Sonny Kittel przygotowany do wejścia na boisko.

5
5
3
4
78'

Wreszcie kartka dla zawodnika Karabachu. Zbyt ostro atakowany Arsenić.

6
5
2
2
5
78'

Żółtą kartkę otrzymał Redon Xhixha.

8
3
3
3
6
76'

Kwadrans do końca. A było już tak pięknie...

10
22
6
16
16
75'

Gol! Strzelił Redon Xhixha.

Niesamowite. Remis. Kontra gości po bardzo prostej stracie Svarnasa w środkowej strefie. Keyta przeprowadził wyborną akcję na prawym skrzydle, dograł piłkę wzdłuż bramki i do remisu doprowadza Xhixha.

14
22
12
28
51
73'

Niestety, Karabach odpowiada bardzo szybko. Wrzutka z lewej strony, Svarnas był wyraźnie spóźniony, uprzedził go Xhixha i strzałem głową pokonał Kovacevicia...

22
32
12
37
67
71'

Gol! Strzelił Fabian Piasecki.

2:0! Co tu się dzieje?! Raków podwyższa prowadzenie. Piasecki! Lekki strzał głową z jedenastu metrów, w sam środek bramki, ale Mahammedaliyev zachował się jak gość, który nigdy w to nie grał i przepuścił futbolówkę do bramki!

116
50
16
10
12
70'

Karabach Agdam. Schodzi: Elvin Cafarquliyev. Wchodzi: Maksim Medvedev.

Maksim Medvedev #5
Elvin Cafarquliyev #44
1
1
2
70'

Karabach Agdam. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Hamidou Keyta.

Hamidou Keyta #17
1
1
69'

Będą zmiany w ekipie gości.

1
2
4
68'

Na murawie leży strzelec gola Cafarquliyev. Łapią go skurcze.

5
6
5
1
2
68'

Dużo lepszy Raków w drugiej połowie w porównaniu do pierwszej. Zdecydowanie mniej strat, więcej konkretów na połowie przeciwnika.

7
4
2
1
2
66'

Benzia strzela niecelnie z kilkunastu metrów. Ładnie pograli goście.

1
2
4
3
4
65'
4
4
3
1
1
65'
12
28
5
2
2
65'

Powinno być 2:0! Jean Carlos podał w pole karne do Koczerhina, ale ten za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany!

1
2
5
4
9
63'

Świetny odbiór Tudora na połowie rywala, ale pospieszył się podaniem do Zwolińskiego. Ten nie doszedł do piłki.

1
2
6
7
6
63'

Piasecki, Yeboah i Berggren za moment wejdą na boisko.

8
4
1
1
62'

Dużo miejsca w środku pola miał Koczerhin, lecz po raz kolejny łatwo stracił piłkę. Lada moment będzie zmiana.

2
3
3
5
61'

Raków dobrze broni się dziś przy stałych fragmentach, choć czasem dopisuje szczęście.

3
2
1
1
2
61'

Jeszcze jeden korner dla Karabachu. Chcą szybko odpowiedzieć.

2
2
3
1
4
60'

Wrzutka z lewej strony w kierunku Zwolińskiego. Zbyt mocno, zbyt wysoko leciała piłka. Pewna obrona Mahammedaliyeva.

2
2
2
2
59'

Leandro Andrade strzelał mocno z osiemnastu metrów. Nad poprzeczką. Dużo miejsca zostawili mu gospodarze.

3
4
4
5
57'

Kapitalna akcja gości. Cafarquliyev zagrywał płasko w pole karne i częstochowianie wybijają piłkę na rzut rożny. Mogło być bardzo groźnie.

5
3
3
4
7
57'

Raków szybko odbiera piłkę i gra bardzo spokojnie na połowie rywala. Duża dawka pewności siebie dla mistrza Polski!

21
9
4
6
5
55'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Elvin Cafarquliyev.

Raków prowadzi! Cóż tam się wydarzyło w polu bramkowym?! To nie istotne. Jakimś cudem udało się wepchnąć piłkę do bramki po akcji i dośrodkowaniu Cebuli! Powtórki pokazały, że to Cafarquliyev dotykał futbolówkę jako ostatni i utrudnił interwencję bramkarzowi!

76
35
13
10
10
53'

I ponownie piłka w posiadaniu Karabachu. Cierpliwie budują swoje akcje.

1
4
3
4
52'

Cebula musiał zwolnić kontrę, bo nie nadążali koledzy z zespołu. Bardzo małą liczbą zawodników atakuje Raków.

2
1
1
4
2
50'

Marnuje sytuacje Raków! Po wrzutce Jeana Carlosa miał okazję do strzału Papanikolaou, jednak nie trafił w piłkę!

3
3
3
4
6
49'

Dużo widział Jean Carlos. Dostrzegł Koczerhina w polu karnym, jednak piłka nie dotarła do Ukraińca. Szkoda, bo było bardzo blisko świetnej sytuacji.

2
2
3
2
2
48'

Podanie do Koczerhina, jednak ten nie utrzymał się przy piłce. Ależ przegrał fizyczny pojedynek z Mediną. Nie ma nawet rzutu wolnego, grę wznawia Karabach.