4
5
11
komentarz

Liga Mistrzów oddaliła się od Rakowa. W pierwszym meczu IV rundy eliminacji do elitarnych rozgrywek częstochowianie przegrali 0:1 z FC Kopenhaga. Jedyna bramka w spotkaniu padła już w 9. minucie.

31
35
3
20
19
90+3'

Goście zwalniają grę. Oni cel mają jeden: dowieźć skromne prowadzenie do końca.

63
28
9
25
46
90+1'

Raków nie ma koncepcji na atak. Goście z Kopenhagi skutecznie się bronią. Czasu do końca już niewiele.

27
28
10
29
27
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do 2. połowy.

23
12
6
27
32
89'
Orri Oskarsson #18
27
4
3
7
7
88'

Mistrzowie Danii w końcu przejęli piłkę i przedostali się z nią na połowę Rakowa.

12
13
6
9
26
86'
5
85'

Oskrzydlająca akcja Rakowa, okazało się jednak, że Plavsić był na spalonym.

8
7
4
8
6
85'

FC Kopenhaga postawiła autobus. Goście bronią się już niemal całym zespołem.

10
19
1
8
14
83'

Goście zamknięci we własnym polu karnym. Po kiksie piłka spadła pod nogi Zwolińskiego, który nie zdołał uderzyć! Wydawał się, że zmiennik i tak był na spalonym.

20
18
6
4
7
80'
4
80'
4
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
79'

Wściekli na sędziego są kibice. Arbiter, że Kittel sfaulował rywala.

2
6
2
6
77'

Minuty płyną coraz szybciej. Raków przeważa, ale ma problemy z kreowaniem sobie szans bramkowych.

6
7
2
4
4
75'

Dogranie z kornera, głową uderzał Adnan Kovacević. Niestety obok słupka!

10
11
3
9
74'

Dość nieudolna kontra Rakowa. Kittel niedokładnie dogrywał do Piaseckiego.

10
9
2
2
9
73'

Z okolic linii pola karnego uderzał Larsson, bardzo niecelnie.

5
3
4
5
11
71'

Raków uzyskał przewagę, częstochowianie starają się zamknąć rywala. Ten ma jednak inne plany.

17
12
3
4
6
69'

Mohamed Elyounoussi uderzył z pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od Berggrena, Kovacević zachował czujność i sparował strzał!

17
6
6
8
67'

Piłka pod własną bramką omal nie stracił Vladan Kovacević, który poślizgnął się. Na szczęście naprawił błąd.

5
6
2
2
10
65'

Piłka spadła pod nogi Kittela, strzał z dziesięciu metrów poszybował tuż ponad bramką!

15
17
5
4
8
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA
4
4
3
4
4
63'

Dość spokojny fragment meczu, może zbyt spokojny. Raków przegrywa, Raków musi wyrównać. Gol na pewno zaburzy spokój gościom.

7
7
2
1
3
60'
ZMIANA
59'

Kolejne dobre wyjście częstochowian, ale kolejny raz graczom Rakowa brakowało dokładności.

17
15
13
14
14
58'

Strzał Piaseckiego z dystansu został zablokowany, po chwili technicznie uderzył Sorescu, ale pół metra ponad bramką!

14
13
1
3
3
56'

Gracze z Kopenhagi starają się uspokajać grę. Udało im się oddalić piłkę od własnej bramki.

17
14
1
6
53'

Odpowiedź Rakowa. Dogranie z prawej strony, ale Piasecki głową uderzył bardzo niecelnie.

34
28
2
4
10
52'

Błąd w środku pola Papanikolaou. Piłkę przejął Viktor Claesson, strzał z dystansu przeleciał metr obok słupka.

7
5
2
4
10
51'

Pierwsza próba po przerwie gości z Kopenhagi. Z ostrego kąta uderzał Roony Bardghji, został zablokowany przez bramkarza!

4
4
4
7
10
49'

Raków stara się wysoko atakować rywala i zmuszać go do błędu. Jak na razie gracze z Kopenhagi takowych nie popełniają.

14
7
4
3
3
47'

Sorescu przedarł się lewą stroną. Mocne dogranie zatrzymało się na pierwszym z obrońców gości.