(0:0)
Zakończony
Bayern Monachium
90+5'

Kopenhaga próbuje. Ulreich kapitalnie broni na linii po strzale głową Larssona. Ależ to była szansa!

4
4
3
1
6
90+3'

Wrzutka na pole karne, zgubił rywali Larsson, ale nie trafił czysto w piłkę!

3
1
2
2
4
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

4
1
1
90'
4
2
1
2
3
89'

Kopenhaga nie potrafi odpowiedzieć. Bayern przejął kontrolę nad meczem.

4
2
1
5
85'

FC Kopenhaga. Schodzi: Diogo Goncalves. Wchodzi: Orri Oskarsson.

wchodzi Wchodzi
Orri Oskarsson #18
schodzi Schodzi
Diogo Goncalves #9
1
1
85'

Gol prawidłowy!

5
2
1
5
84'

Jeszcze sprawdzamy czy aby nie było spalonego. A może chodzi o faul?

6
1
1
1
83'

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Thomas Mueller.

Bayern jest bezlitosny! Mueller ruszył na bramkę, mógł strzelać, ale poczekał, dostrzegł Mathysa Tela, a ten uderzył nie do obrony! Zaczęło się od wykupu Ulreicha, strącenia piłki głową przez Kane'a i fatalnego błędu Lunda.

10
9
2
4
12
81'

Dośrodkowanie Muellera i minimalnie obok słupka strzela Goretzka!

4
1
1
81'

Dziesięć minut do końca. Bayern przyspieszył.

1
1
1
1
77'
79'

Mueller huknął z woleja z szesnastu metrów, ale nad poprzeczką.

1
1
77'
78'

FC Kopenhaga. Schodzi: Kevin Diks. Wchodzi: Valdemar Lund.

Valdemar Lund #27
76'

Kwadrans do końca. Bayern przy piłce.

2
2
1
3
1
74'

Dośrodkowanie Kimmicha i bardzo pewnie na przedpolu Grabara.

2
74'

Kopenhaga blisko gola! Było w tym dużo przypadku, bo Diogo szczęśliwie wbiegł z piłką w pole karne, przewrócił się, ale futbolówka trafiła jeszcze do Elyounoussiego, który jednak strzela obok słupka.

1
72'

Sane dostał świetne długie podanie z głębi pola, opanował piłkę, ale w porę wyszedł z bramki Grabara i zablokował strzał z ostrego kąta.

3
2
1
72'

Trochę wróciliśmy do gry jak przy wyniku 0:0.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Jamal Musiala.

2
4
69'

Musiala faulował, później kopnął piłkę po gwizdku. Kartka.

2
1
1
67'

Gol! Strzelił Jamal Musiala.

Ma tego gola Bayern! To są te indywidualności! Kapitalna akcja Musiali, poradził sobie z dwoma rywalami na szesnastym metrze i uderzył niezwykle precyzyjnie przy dalszym słupku. Grabara nie dał rady!

12
6
2
16
11
65'

FC Kopenhaga. Schodzi: Elias Achouri. Wchodzi: Roony Bardghji.

Elias Achouri #30
65'

Niecelny strzał głową Laimera z paru metrów.

1
64'

Coman w narożniku pola karnego, trochę przypadkowo miał sytuację, ale i on jest blokowany.

1
3
63'
6
3
1
61'

Dośrodkowanie Laimera z prawej strony. Niezłe, piłka leciała na wysokości kolan, ale dobrze czytał wszystko Grabara. Pewna interwencja na piątym metrze.

1
1
1
61'

Musiala zablokowany na osiemnastym metrze.

4
1
2
1
1
60'

Davies indywidualnie środkiem. Pchał się w największy gąszcz i stracił piłkę.

2
1
1
1
58'

Laimer popchnął Diogo przy linii bocznej. Rzut wolny. Frustracja w Bayernie.

2
2
1
57'

Bayern zagubiony. Nie potrafi się odnaleźć. Kopenhaga wymienia kolejne podania.

3
56'

Szaleństwo na Parken. Kopenhaga prowadzi! Świetna akcja. Claesson został zablokowany w polu karnym, ale piłka odbiła się idealnie pod nogę Leragera, uderzenie po koźle i Ulreich bez szans!

23
13
2
5
4
54'

Kimmich chciał zaskoczyć Grabarę technicznym strzałem z rzutu wolnego. Wybrał bliższy słupek, obok muru, jednak uderzył za lekko. Broni Polak.

2
2
54'
Birger Meling #24
2
1
1
53'

Ponownie wrzucał Coman i bez problemu wybijają piłkę zawodnicy Kopenhagi.

52'

Niestety, zrobiła się kopanina zamiast meczu Ligi Mistrzów. Kopenhaga gra swoje, natomiast Bayern zawodzi na całej linii.

1
1
49'

I znowu. Coman świetnie zgubił obrońcę na skrzydle, miał czas i miejsce, ale kompletnie zepsuł dośrodkowanie. Do nikogo.

1
48'

Za mocne podanie w kierunku Kane'a. Grabara miał dużo bliżej do piłki.

47'

Murawa posprzątana, race zgasły. Gramy.

1
46'

Nieudana akcja Bayernu. Tymczasem na murawie wylądowały serpentyny, a kibice gości odpalili race w swoim sektorze. Przerwa w grze.

1
46'

1
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

1
1
45'

Sane z dystansu i pewnie broni Grabara.

5
2
2
1
44'

Wrzutka Kimmicha... w trybuny. Ku uciesze miejscowych fanów. Bayern nie jest dziś sobą.

3
1
1
1
42'

Dobre dośrodkowanie z prawej strony. Precyzyjnie zagrał Mazraoui, ale Musiala został uprzedzony przez Vavro na bliższym słupku.

1
1
2
2
40'

Ależ popsuł kontrę Sane. Była przewaga liczebna, a on podawał lekceważąco, za lekko do Kane'a.

1
1
1
1
1
38'

Trochę to wygląda, jakby Bayern bił głową w mur. Mnóstwo podań, większość w poprzek boiska. Mało gry do przodu.

3
1
1
36'

Musiala długo holował piłkę, czekał na Comana, w końcu mu podał, ale niedokładnie. Ankersen wyjaśnia sytuację.

2
1
1
1
35'

Sane z rzutu rożnego, przepuścił piłkę Laimer, jednak nie było nikogo za jego plecami. Ponownie bez zagrożenia pod bramką Grabary. Polak - o dziwo - nie ma dziś dużo pracy.

1
1
32'

Kopenhaga dobrze broni i odważnie kontratakuje. Brakuje trochę jakości, bo na dobrą sprawę Ulreich nie został dziś jeszcze poważnie zatrudniony.

2
31'

Laimer zagrywał prostopadle w pole karne i centymetrów zabrakło, by Kane oddał strzał. Odrobinę za mocne było to podanie. Czujny Grabara.

2
29'

Długo przygotowywał akcję Bayern. W końcu Kimmich uderzył technicznie z 25 metrów, ale Grabara nie został zmuszony do interwencji.

1
28'

Niewiarygodnie pudłuje Claesson! Był w sytuacji sam ma sam z Ulreichem i strzelił obok słupka! Na jego szczęście był tam minimalny spalony...

1
4
2
27'

Akcja gospodarzy. Wrzutka z linii końcowej, piłka podcięta, jednak Elyounoussi strzela lekko i w środek bramki. Broni Ulreich.

25'

Taktyczny faul Sane przy linii bocznej. Protestują kibice, bo sędzia nie wyciągnął kartki z kieszeni.

1
2
24'

Coman na obieg do Daviesa, ten podciął piłkę, ale leciała zbyt wysoko dla Musiali. Nie było mowy o oddaniu strzału.

1
1
23'

Oj, fatalnie centrował Diogo. Piłka leciała bardzo nisko i została wybita przez pierwszego rywala.

1
23'

Będzie szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z bocznego sektora boiska? Czemu nie.

1
1
22'

Cóż, na razie niewiele się dzieje. Bayern ma optyczną przewagę, natomiast Kopenhaga bardzo dobrze spisuje się w niskiej obronie.

1
1
19'

Przyspieszył Bayern. Musiala podał w pole karne do Sane, ten świetnie przyjął piłkę w pełnym biegu, już składał się do strzału, jednak w ostatniej chwili doskonale na wślizgu interweniował obrońca Kopenhagi.

3
1
3
16'

Było blisko! Sane podał w pole karne do Kane'a, ale w porę wyszedł z bramki Grabara i obronił strzał Anglika z ostrego kąta. Był tam spalony, ale mimo wszystko dobrze spisał się Grabara.

5
2
1
3
15'

Sane zagrywał w pole karne, ale nie zrozumiał się z Comanem. Ten nie wystartował do piłki i pewnie interweniuje Grabara.

5
2
1
2
14'

Teraz to Bayern praktycznie nie opuszcza połowy przeciwnika.

4
2
1
13'

Była próba kontry ze strony Kopenhagi, lecz nic z tego. Zbyt mała liczba zawodników ruszyła za akcją i nie było mowy o dojściu do sytuacji strzeleckiej.

1
1
10'

Powoli wszystko wraca do normy. Bawarczycy przetrwali 4-5 minut ataków Kopenhagi i zdecydowanie przesunęli grę na połowę przeciwnika.

4
1
1
1
9'

Kimmich z rzutu rożnego, podanie przed pole karne, Musiala szukał strzału przy dalszym słupku, ale zdążył zareagować obrońca Kopenhagi.

2
1
1
8'

Świetna kontra Bayernu. Sane zagrał na skrzydło do Comana, ten był już w polu karnym, ale został zablokowany.

2
1
6'

Po pięciu minutach Bayern przekroczył linię środkową boiska.

5
2
4'

Dobre prostopadłe podanie Diksa, ale Elyounoussi strzelił za lekko. Broni Ulreich. Jeszcze sędzia asystent sygnalizował spalonego.

1
1
3'

Diogo zagrywał z rzutu wolnego, ale Kim wyskoczył najwyżej w polu karnym i oddalił zagrożenie.

3
2'

Agresywnie gospodarze od pierwszych minut. Bayern lekko zepchnięty do defensywy.