(2:2)
Zakończony
Manchester United
90+3'

Wyrównanie w doliczonym czasie wisiało w powietrzu. Harry Maguire huknął tuż zza linii pola karnego w poprzeczkę. Nie mógł uwierzyć, że Kamil Grabara nie dotknął futbolówki przed jej lądowaniu na obramowaniu!

3
3
2
3
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire za protestowanie.

8
4
1
4
5
90'

Doliczone pięć minut.

3
2
6
2
3
87'

Gol! Strzelił Roony Bardghji.

Aż nadeszła 87. minuta i FC Kopenhaga po raz pierwszy tego zwariowanego wieczoru zdobyła prowadzenie. Na trybunach nastąpiła euforia po uderzeniu na 4:3 Roony'ego Bardghjiego. Blisko strzelca nie było żadnego przeciwnika, a ten nie zastanawiał się nawet przez sekundę i z woleja trafił w narożnik bramki Manchesteru United.

25
15
6
5
6
86'

Litwin pewnie znowu nadolicza za rzucanie kubeczkami w Bruno Fernandesa i wideo weryfikację. No nic, co nas nie zabije, to nas wzmocni.

4
1
1
84'
83'

Gol! Strzelił Lukas Lerager. Asystował mu Rasmus Falk.

W 83. minucie Lukas Lerager zrehabilitował się za sprokurowanie rzutu karnego i doprowadził do remisu 3:3. Tym samym FC Kopenhaga przeprowadziła kolejny skuteczny pościg za przeciwnikiem. Piłka długo krążyła blisko pola karnego po rzucie rożnym aż Rasmus Falk wrzucił ją do ustawionego za obrońcami Lukasa Leragera.

11
9
2
2
2
82'

Lawina przedmiotów poleciała w kierunku Bruno Fernandesa. Portugalczyk trochę błaznuje, ale przy obecnym wyniku trudno się temu dziwić. Pomocnik Manchesteru United postanowił przez pół minuty nie wykonywać kornera.

1
81'

Był błąd w wyprowadzeniu piłki przez Kamila Grabarę. Manchester United miał możliwość przeprowadzenia szybkiego ataku, prawdopodobnie na zamknięcie spotkania, ale nie wykorzystał przestrzeni. Skończyło się uderzeniem na wiwat.

1
80'

Manchester United przestał wymieniać podania i wycofał się we własne pole karne. Skuteczna interwencja Aarona Wan-Bissaki, a niewiele wcześniej popisowo w obronie zachował się również Diogo Dalot.

78'

FC Kopenhaga. Schodzi: Elias Achouri. Wchodzi: Jordan Larsson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Elias Achouri #30
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu, więc gospodarze muszą zbierać się do ataku. W przeciwnym razie będzie im bardzo daleko do awansu z grupy Ligi Mistrzów.

1
72'

FC Kopenhaga. Schodzi: Diogo Goncalves. Wchodzi: Orri Oskarsson.

2
72'

FC Kopenhaga. Schodzi: Peter Ankersen. Wchodzi: Christian Sorensen.

Christian Sorensen #6
69'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Wszystko stracone dla Manchesteru United? Nic bardziej mylnego. Drużyna z Anglii wykorzystała przerwę na przygotowanie planu grania w dziesięciu i w 69. minucie odzyskała prowadzenie. Bruno Fernandes huknął pod poprzeczkę na 3:2 z rzutu karnego. Jedenastka została podyktowana za zagranie ręką Lukasa Leragera i po kolejnej wideo weryfikacji.

4
7
2
5
8
68'

I jest jedenastka za zagranie ręką Denisa Leragera. Strzela Bruno Fernandes.

3
3
1
1
67'

Sędzia przy monitorze i zastanawia się nad przyznaniem Manchesterowi United rzutu karnego.

6
9
2
1
4
65'

Jeszcze jeden cios łokciem, a to może się źle skończyć. Denis Vavro przesadził w powietrznym pojedynku z Rasmusem Hojlundem.

1
2
1
1
1
62'

Niebawem pierwsza zmiana po stronie gospodarzy.

60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie płaskie uderzenie zza pola karnego. Diogo Goncalves nie zaskoczył nim Andrego Onanę, a Kameruńczyk swoim chwytem wykluczył dobitkę Viktora Claessona.

1
1
58'

Nudnawo się zrobiło. FC Kopenhaga nie ma pomysłu na zabranie piłki gościom, którzy zaczęli grać w dziadka.

1
1
54'

Denis Vavro zagrzewa publiczność do dopingu. Po przerwie FC Kopenhaga nie rzuciła się do huraganowego ataku, chociaż oddała już również jedno uderzenie celne.

1
1
52'

Podanie w pole karne do wysoko ustawionego Diogo Dalota. Uderzenie z ostrego kąta trafiło prosto w Kamila Grabarę, który nie pozostawił nawet skrawka miejsca na przeciśnięcie się piłki.

3
1
50'

Bardzo długa wymiana podań zawodników Manchesteru United na początku drugiej połowy spotkania. Zakończyła się ona wykopnięciem piłki poza boisko przez Harry'ego Maguire'a.

2
1
48'

Naprawdę dużo można obiecywać sobie po drugiej połowie spotkania skoro pierwsza była tak pasjonująca. Inna sprawa, że Manchester United miał czas na zorganizowanie się w szatni do gry w osłabieniu.

czas Druga połowa
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
1
komentarz

Ten mecz był spokojny do 42. minuty. Manchester United strzelał gole i kontrolował wydarzenia. Nagle szalony zwrot akcji. Sędzia pokazał czerwoną kartkę Marcusowi Rashfordowi, a FC Kopenhaga bardzo sprawnie doprowadziła do remisu 2:2 w rywalizacji jedenastu na dziesięciu. Absolutnie nie można się nudzić. Cztery gole, czerwona kartka, a to dopiero połowa starcia.

2
1
45+11'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Vavro za przewinienie w centrum boiska.

1
45+9'

Gol! Strzelił Diogo Goncalves.

Sędzia doliczył 13 minut do podstawowych w pierwszej połowie i FC Kopenhaga wykorzystała ten czas na doprowadzenie do remisu 2:2. Diogo Goncalves odebrał Manchesterowi United resztkę zaliczki strzałem z rzutu karnego. Pokonał on spokojnym strzałem Andrego Onanę. Jedenastka została przyznana gospodarzom za zagranie ręką Harry'ego Maguire'a.

10
4
3
1
45+7'

Będzie szansa na doprowadzenie do remisu! Rzut karny za zagranie ręką Harry'ego Maguire'a.

7
5
1
1
45'

Doliczone 13 minut.

4
2
1
45'

Gol! Strzelił Mohamed Elyounoussi. Asystował mu Diogo Goncalves.

Nawet do przerwy drużyna z Old Traffod nie dotrwała z czystym kontem. W 45. minucie Mohamed Elyounoussi strzelił gola na 1:2 dla FC Kopenhaga. Akcja została przeprowadzona na prawej stronie boiska, a dośrodkowanie Petera Ankersena trafiło do Diogo Goncalvesa. Pomocnik nie zastanawiał się długo, a wykonał strącenie w środek pola karnego. Stamtąd Mohamed Alyonoussi oddał niby delikatne uderzenie, ale wystarczające do pokonania Andrego Onany.

Asysta:
14
6
1
2
43'

Krótko po wykluczeniu Marcusa Rashforda piłka została strącona na poprzeczkę po wykonaniu rzutu wolnego.

2
2
2
1
1
42'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcus Rashford za huknięcie przeciwnika łokciem w twarz. Wykluczenie po wideo weryfikacji.

12
5
1
2
3
41'

Sędzia idzie oglądać, czy Marcus Rashford nie powinien zobaczyć czerwonej kartki za uderzenie łokciem w twarz przeciwnika.

2
1
4
1
2
40'

Szansa na klasycznego hat-tricka, czyli trzy kolejne bramki Rasmusa Hojlunda w jednej połowie spotkania. Tym razem zakończył rajd płaskim strzałem obok bramki strzeżonej przez Kamila Grabarę.

1
38'

Przygaszeni są gospodarze, nie mają pomysłu na mocne zagrożenie Manchesterowi United. Niebawem pierwsza połowa dobiegnie końca, a Andre Onana został sprawdzony jednym uderzeniem celnym Rasmusa Falka.

1
35'

Pomysłowa piłka zagrana w pole karne Manchesteru United przez wycofanego Viktora Claessona. Nikomu nie udało się jej opanować pod naciskiem defensorów Manchesteru United, mimo to Lukas Lerager pochwalił intencję.

1
1
1
1
1
33'

Bezpardonowa kolizja Eliasa Achouriego z Aaronem Wan-Bissaką. Piłka nie została przyznana żadnemu z zespołów. Zdaniem litewskiego sędziego nie było podstaw do odgwizdania rzutu wolnego w żadną ze stron.

1
30'

Krótko po golu była skuteczna interwencja Kamila Grabary. Poradził sobie ze strzałem zza pola karnego i jeszcze utrzymał zawodników FC Kopenhaga na powierzchni.

1
1
28'

Gol! Strzelił Rasmus Hojlund.

W 28. minucie Rasmus Hojlund cieszył się z drugiego gola. Zrobiło się 2:0 dzięki szybkiemu atakowi gości. Manchester United przeprowadził akcję po kilku minutach pozornego naporu FC Kopenhaga. Bruno Fernandes napędził kontrę podaniem do Alejandro Garnacho. Pierwsze uderzenie zostało sparowane do boku przez Kamila Grabarę, ale wykonanie dobitki nie stanowiło żadnego problemu dla Duńczyka.

2
1
4
2
24'

Po raz drugi w meczu interweniował Andre Onana. Tym razem w odpowiednim momencie zrobił kilka kroków do przodu i nie pozwolił Eliasowi Achouriemu na oddanie strzału z bliska po płaskim dośrodkowaniu.

23'

I Manchester United ponownie w posiadaniu piłki na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Pressing gospodarzy nie robi na razie dużego wrażenia na podopiecznych Erika ten Haga.

20'

Gra wznowiona. Na trybunach była przeprowadzana akcja ratownicza.

18'

Gra jest nadal wstrzymana.

2
3
16'
14'

Przerwa w grze spowodowana urazem Jonny'ego Evansa. Będzie najpewniej awaryjne wejście środkowego defensora z ławki rezerwowych.

1
13'

Pierwsze uderzenie celne na bramkę Manchesteru United, ale poradził sobie z nim Andre Onana. Były zawodnik Interu Mediolan przypilnował bliższego słupka i nie pozwolił wpakować piłki do siatki Rasmusowi Falkowi.

2
12'

Próba wrzucenia miękkiej piłki za linię obrońców FC Kopenhaga, ale nie dotarła ona do adresata.

7'

Manchester United w posiadaniu piłki po zdobyciu prowadzenia. Starają się mobilizować gospodarze do walki, ponieważ zaliczyli solidny falstart.

3
2
3'

Gol! Strzelił Rasmus Hojlund. Asystował mu Scott McTominay.

Manchester United zdobył prowadzenie 1:0 w 3. minucie, a Rasmus Hojlund nie potrzebował dużo czasu na przypomnienie o sobie w Danii. Pokonanie Kamila Grabary zajęło zawodnikom z Anglii znacznie mniej czasu niż dwa tygodnie wcześniej. Rasmus Hojlund miał banalne zadanie, ponieważ wkopał piłkę z metra do odsłoniętej siatki. Najważniejsze w akcji bramkowej było wcześniejsze podanie Aarona Wana-Bissaki do nieobstawionego Scotta McTominaya.

9
6
1
1
6
2'

Gospodarze w białych strojach z niebieskimi elementami. Z kolei Manchester United w czerwonych koszulkach, a do tego w czarnych spodenkach i getrach. Od razu obudzili się kibice na trybunach i domagali podyktowania rzutu karnego po tym jak Jonny Evans kopnął piłką w rękę Harry'ego Maguire'a.

18:18

Duńczycy z Manchesteru United gotowi na rywalizację w ojczyźnie.

18:18

Manchester United wygrał przed przylotem do Kopenhagi.

18:17

Manchester United rozgrywa trudną dla siebie rundę jesienną. Akurat w ostatnim meczu w Premier League odniósł zwycięstwo 1:0 z Fulham. Już na początku spotkania było nieuznane trafienie Scotta McTominaya. Zgodnie z przepisami nie było gola aż do zakończenia podstawowego czasu. Już w doliczonych minutach Bruno Fernandes zapewnił komplet punktów Manchesterowi United.

18:14

Anglicy wybrali się na rekonesans. Miasto znacznie bardziej urokliwe niż Manchester.

18:13

Przygotowania zespołu ze stolicy Danii.

18:11

Pierwsza konfrontacja zespołów z Kopenhagi i Manchesteru zakończyła się wynikiem 1:0 dla piłkarzy z Old Trafford. Podopieczni Erika ten Haga zwyciężyli dzięki bramce Harry'ego Maguire'a. Właśnie ten zawodnik znalazł metodę na pokonanie dobrze dysponowanego Kamila Grabary.

18:09

W oczekiwaniu na widowisko w Kopenhadze.

18:04

W jednym ze środowych meczów w Lidze Mistrzów zmierzą się FC Kopenhaga z Manchesterem United. Kamil Grabara ponownie stanie przed zadaniem powstrzymania ofensywnych podopiecznych Erika ten Haga.